2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004
всички I дивизия за момчета (14) I дивизия за момчета (14) | Запад, 1/8 място I дивизия за момчета (14) | Изток, 1/8 място (Група A) I дивизия за момчета (14) | Изток, 1/8 място (Група B) I дивизия за момчета (14) | Изток, 1/8 място (Заключителен етап) I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 6/8 място I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 9/11 място I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група A I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група B I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия I дивизия за момчета (14) | Регион Рила I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи I дивизия за момчета (14) | Региони Загоре и Родопи, 1/4 място I дивизия за момчета (14) | Региони Загоре и Родопи, 5/7 място I дивизия за момчета (16) I дивизия за момчета (16) | Запад, 1/5 място I дивизия за момчета (16) | Изток, 1/8 място (Група A) I дивизия за момчета (16) | Изток, 1/8 място (Група B) I дивизия за момчета (16) | Изток, 1/8 място (Заключителен етап) I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре, 1/3 място I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре, 4/6 място I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре, група A I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре, група B I дивизия за момчета (16) | Регион Рила I дивизия за момчета (16) | Регион Родопи I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия, 1/4 място I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия, 5/7 място I дивизия за юноши (19) I дивизия за юноши (19) | Запад, 1/6 място I дивизия за юноши (19) | Изток, 1/6 място I дивизия за юноши (19) | Регион Витоша I дивизия за юноши (19) | Регион Мизия I дивизия за юноши (19) | Регион Мизия, 4/7 място I дивизия за юноши (19) | Регион Рила I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Загоре, 1/3 място I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Загоре, 4/8 място I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Загоре, 9/11 място I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Загоре, група A I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Загоре, група B Елитна група за момчета (14) Елитна група за момчета (14) | Бараж за Финалите Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момчета (14) | Североизток, Редовен сезон Елитна група за момчета (14) | Югоизток, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) | Изток (Заключителен етап) Елитна група за момчета (16) | Североизток, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) | Югоизток, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) Елитна група за юноши (19) | Бараж за Финалите Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад) Квалификации за момчета (12) Квалификации за момчета (12) | Ботевград Квалификации за момчета (12) | Бургас Квалификации за момчета (12) | Пловдив Квалификации за момчета (12) | Силистра Квалификации за момчета (12) | София Квалификации за момчета (12) | Троян Приятелски срещи за момчета (13) | БУБА Къп Региони за момчета (12) Региони за момчета (12) | Витоша, група A Региони за момчета (12) | Витоша, група B Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 11/14 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 6/10 място Региони за момчета (12) | Добруджа, група A Региони за момчета (12) | Добруджа, група B Региони за момчета (12) | Добруджа, група C Региони за момчета (12) | Загоре, 1/4 място Региони за момчета (12) | Загоре, 5/11 място Региони за момчета (12) | Загоре, група A Региони за момчета (12) | Загоре, група B Региони за момчета (12) | Загоре, група C Региони за момчета (12) | Мизия Региони за момчета (12) | Рила, група A Региони за момчета (12) | Рила, група B Региони за момчета (12) | Родопи, 1/4 място Региони за момчета (12) | Родопи, 5/8 място Региони за момчета (12) | Родопи, група A Региони за момчета (12) | Родопи, група B Региони за момчета (13) Региони за момчета (13) | Витоша Региони за момчета (13) | Витоша и Рила, Бараж за Финалите Региони за момчета (13) | Добруджа и Мизия Региони за момчета (13) | Загоре Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 8/10 място Региони за момчета (13) | Рила Финали за момчета (12) Финали за момчета (12) | Група A Финали за момчета (12) | Група B Финали за момчета (13) Финали за момчета (13) | Група A Финали за момчета (13) | Група B Финали за момчета (14) Финали за момчета (14) | Група A Финали за момчета (14) | Група B Финали за момчета (16) Финали за момчета (16) | Група A Финали за момчета (16) | Група B Финали за юноши (19) Финали за юноши (19) | Група A Финали за юноши (19) | Група B Финали за момчета (16) | Група A
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
БУБА баскетбол (16)
3
3
0
279:190
6
2
1
1
171:155
3
5
4
1
450:345
105
9
Поб. 4
2
Черно море Тича (16)
2
2
0
181:133
4
3
2
1
220:242
5
5
4
1
401:375
26
9
Поб. 1
3
Левски (16)
2
1
1
159:158
3
3
2
1
241:228
5
5
3
2
400:386
14
8
Поб. 2
4
Дунав Русе (16)
2
1
1
155:158
3
3
2
1
221:188
5
5
3
2
376:346
30
8
Заг. 1
5
Делфин (16)
3
1
2
197:187
4
2
0
2
130:191
2
5
1
4
327:378
-51
6
Заг. 3
6
Септември (16)
3
0
3
191:256
3
2
0
2
99:158
2
5
0
5
290:414
-124
5
Заг. 5
Финали за момчета (16) | Група B
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Балкан (16)
3
3
0
219:110
6
2
2
0
153:118
4
5
5
0
372:228
144
10
Поб. 5
2
Доростол (16)
2
2
0
150:81
4
3
2
1
178:131
5
5
4
1
328:212
116
9
Поб. 1
3
Чавдар Троян (16)
2
1
1
132:136
3
3
2
1
174:168
5
5
3
2
306:304
2
8
Поб. 2
4
Академик Бултекс 99 (16)
3
1
2
159:182
4
2
1
1
118:121
3
5
2
3
277:303
-26
7
Заг. 1
5
Шумен (16)
3
0
3
142:199
3
2
1
1
96:134
3
5
1
4
238:333
-95
6
Заг. 4
6
ЦСКА (16)
2
0
2
108:135
2
3
0
3
124:238
3
5
0
5
232:373
-141
5
Заг. 5
Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".