24-10-2020
A група (жени) | Редовен сезон
Черно море Одесос
Монтана 2003
Христо Борисов
Варна
14.00
Елитна група за момчета (16) | Североизток, Редовен сезон
Дунав Русе (16)
Доростол (16)
Дунав
Русе
12.00
I дивизия за момчета (16) | Регион Рила
Миньор 2015 (16)
Рилски спортист (16) -2
Борис Гюдеров
Перник
09.30
Велбъжд 2002 (16)
Пирин Благоевград 81 (16)
Борис Гюдеров
Перник
11.00
Рилски спортист (16) -2
Велбъжд 2002 (16)
Борис Гюдеров
Перник
13.00
Пирин Благоевград 81 (16)
Миньор 2015 (16)
Борис Гюдеров
Перник
14.30
Елитна група за момчета (14) | Североизток, Редовен сезон
Черноморец (14)
Делфин (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
11.00
Елитна група за момчета (14) | Югоизток, Редовен сезон
Академик Бултекс 99 (14)
Берое (14)
СУ Васил Левски
Пловдив
15.00
I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия
Етър 49 (14)
Шампион Плевен (14)
Ивайло
Велико Търново
10.00
Чавдар Троян (14)
Спартак Плевен (14)
Ивайло
Велико Търново
11.30
Дунав 2007 Русе (14)
Раковски (14)
Ивайло
Велико Търново
13.00
Спартак Плевен (14)
Шампион Плевен (14)
Ивайло
Велико Търново
14.30
Чавдар Троян (14)
Раковски (14)
Ивайло
Велико Търново
16.00
Етър 49 (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Ивайло
Велико Търново
17.30
I дивизия за момчета (14) | Регион Рила
Евробаскет Академик (14)
Вихрен (14)
Скаптопара
Благоевград
09.30
Вихрен (14)
Спортист 1959 Своге (14)
Скаптопара
Благоевград
12.00
Спортист 1959 Своге (14)
Евробаскет Академик (14)
Скаптопара
Благоевград
14.30
I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи
Академик Бултекс 99 (14) -2
Хасково (14)
Дружба
Хасково
09.30
Хебър (14)
Академик Бултекс 99 (14) -2
Дружба
Хасково
11.45
Марица Кършияка 2012 (14)
Хебър (14)
Дружба
Хасково
14.00
Хасково (14)
Марица Кършияка 2012 (14)
Дружба
Хасково
16.15
Региони за момчета (12) | Добруджа, група C
Варнабаскет (12)
Черноморец Балчик (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
09.00
Спартак Варна (12)
Спортбаскет ГТ (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
10.45
Варнабаскет (12)
Вихър 2002 (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
12.30
Черноморец Балчик (12)
Спортбаскет ГТ (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
14.15
Вихър 2002 (12)
Спартак Варна (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
16.00
Региони за момичета (16) | Витоша и Рила
БК Миньор (16)
НСА (16)
50-о ОУ
София
11.30
Олимпия баскет (16)
Монтана 2003 (16)
50-о ОУ
София
13.15
Левски (16)
Шампион 2006 (16)
50-о ОУ
София
15.00
Региони за момичета (12) | Витоша
Локомотив София (12)
НСА (12)
Септември
София
09.00
Шампион 2006 (12)
Левски (12)
Септември
София
10.45
Септември 97 (12)
Славия (12)
Септември
София
12.30
Региони за момичета (12) | Загоре
Берое Стара Загора (12)
Асеновец 2005 (12)
Общинска
Стара Загора
09.00
Берое Стара Загора (12) -2
Черноморец 2014 (12)
Общинска
Стара Загора
10.45
Асеновец 2005 (12)
Черноморец (12)
Общинска
Стара Загора
12.30
Черноморец 2014 (12)
Берое Стара Загора (12)
Общинска
Стара Загора
14.15
Черноморец (12)
Берое Стара Загора (12) -2
Общинска
Стара Загора
16.00
25-10-2020
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Левски Лукойл
Академик Пловдив
Триадица
София
17.00
Рилски спортист
Ямбол
Арена Самоков
Самоков
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Шампион 2006
Локомотив София
ЧСУ Свети Георги
София
17.00
Атлетик
Славия
ЧСУ Свети Георги
София
19.00
Елитна група за момчета (16) | Североизток, Редовен сезон
Черно море Тича (16)
Шумен (16)
Христо Борисов
Варна
17.30
Елитна група за момчета (16) | Югоизток, Редовен сезон
Академик Бултекс 99 (16)
Черноморец (16)
СИЛА
Пловдив
14.00
Елитна група за момчета (14) | Североизток, Редовен сезон
Черно море Тича (14)
Шумен (14)
Христо Борисов
Варна
16.00
Региони за момчета (12) | Витоша, група A
ЦСКА (12)
Левски (12)
Васил Левски
София
09.00
БУБА баскетбол (12)
Славия (12)
Васил Левски
София
10.45
Региони за момчета (12) | Добруджа, група A
Черно море Тича (12)
Ънстопабъл (12)
Христо Борисов
Варна
09.00
Доростол (12)
Стар баскет (12)
Христо Борисов
Варна
10.45
Ънстопабъл (12)
Доростол (12)
Христо Борисов
Варна
12.45
Стар баскет (12)
Черно море Тича (12)
Христо Борисов
Варна
14.30
Региони за момчета (12) | Загоре, група B
Тунджа Ямбол (12)
Сливен 2010 (12)
Диана
Ямбол
09.30
Сливен 2010 (12)
Берое (12) -2
Диана
Ямбол
12.00
Берое (12) -2
Тунджа Ямбол (12)
Диана
Ямбол
14.30
Региони за момчета (12) | Загоре, група C
Вихър Айтос (12)
Черноморец (12)
Бойчо Брънзов
Бургас
09.00
Свети Влас (12)
Делфин (12)
Бойчо Брънзов
Бургас
10.45
Черноморец 2014 (12)
Вихър Айтос (12)
Бойчо Брънзов
Бургас
12.30
Черноморец (12)
Свети Влас (12)
Бойчо Брънзов
Бургас
14.15
Делфин (12)
Черноморец 2014 (12)
Бойчо Брънзов
Бургас
16.00
Региони за момчета (12) | Мизия
Локомотив Г. О. (12)
Чавдар Троян (12)
Никола Петров
Горна Оряховица
10.00
Дунав 2007 Русе (12)
Спартак Плевен (12)
Никола Петров
Горна Оряховица
11.30
Дунав 2007 Русе (12)
Чавдар Троян (12)
Никола Петров
Горна Оряховица
13.00
Спартак Плевен (12)
Локомотив Г. О. (12)
Никола Петров
Горна Оряховица
14.30
Региони за девойки (19) | Витоша
Локомотив София (19)
Рилски спортист (19)
Локомотив
София
10.30
Шампион 2006 (19)
НСА (19)
Локомотив
София
12.15
Славия (19)
Септември 97 (19)
Локомотив
София
14.00
Региони за момичета (14) | Витоша
Локомотив София (14) -2
Славия (14)
Славия
София
14.00
Септември 97 (14)
Академик 17 София (14)
Славия
София
15.45
Шампион 2006 (14)
Локомотив София (14)
Славия
София
17.30
Региони за момичета (14) | Добруджа, група B
Вихър 2002 (14)
Ънстопабъл (14)
Добротица
Добрич
09.30
Ънстопабъл (14)
Спартак Варна (14)
Добротица
Добрич
11.30
Спартак Варна (14)
Вихър 2002 (14)
Добротица
Добрич
13.30
Региони за момичета (12) | Рила
Монтана 2003 (12)
Миньор 2015 (12)
Младост
Монтана
10.30
Миньор 2015 (12)
Рилски спортист (12)
Младост
Монтана
12.30
Рилски спортист (12)
Монтана 2003 (12)
Младост
Монтана
14.30
26-10-2020
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Балкан
Берое
Арена Ботевград
Ботевград
19.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Фаб Файв БУБА
Правец
Триадица
София
20.30
НСА
Балкан -2
ЧСУ Свети Георги
София
21.00
27-10-2020
Политехника
ЦСКА
Триадица
София
20.30
Балканска лига | Първа фаза, група E
Куманово 2009
ТФТ
Спортска сала
Куманово
28-10-2020
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Хебър
Енигма Фойерверк
Триадица
София
20.30
Региони за момичета (14) | Добруджа, група A
Дунав Русе (14)
Светкавица (14)
Дечко Стефанов
Търговище
09.00
Доростол (14)
Преслав (14)
Дечко Стефанов
Търговище
10.45
Дунав Русе (14)
Вълци Разград (14)
Дечко Стефанов
Търговище
12.30
Светкавица (14)
Преслав (14)
Дечко Стефанов
Търговище
14.15
Вълци Разград (14)
Доростол (14)
Дечко Стефанов
Търговище
16.00
Балканска лига | Първа фаза, група E
Теодо
Ибър Рожае
Жупа
Тиват
Адриатическа лига (жени) | Редовен сезон
Монтана 2003
Орлови
Младост
Монтана
Войводина 021
Будучност
Петроварадин
Нови Сад
РМУ Бановичи
Партизан 1953
СКЦ Бановичи
Бановичи
Цинкарна Целе
Берое Стара Загора
Гимназия Целе център
Целе
19.00
29-10-2020
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Спортист 1959 Своге
Атлетик
Триадица
София
20.30
Евролига | Редовен сезон
Зенит Санкт Петербург
Панатинайкос
Сибур Арена
Санкт Петербург
19.00
ЦСКА Москва
Валенсия
ДС Мегаспорт
Москва
19.00
Макаби Тел Авив
Фенербахче
Менора Мивтахим Арена
Тел Авив
21.05
АСВЕЛ Вильорбан
Жалгирис
Астробал
Вильорбан
21.45
Реал Мадрид
Байерн Мюнхен
Паласио де Депортес
Мадрид
22.00
30-10-2020
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Славия
Шампион 2006
ЧСУ Свети Георги
София
20.30
I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия
Ънстопабъл (16)
Етър 49 (16)
Дунав
Русе
09.00
Локомотив Г. О. (16)
Спартак Плевен (16)
Дунав
Русе
10.45
Етър 49 (16)
Стар баскет (16)
Дунав
Русе
12.30
Дунав Русе (16) -2
Ънстопабъл (16)
Дунав
Русе
14.15
Локомотив Г. О. (16)
Стар баскет (16)
Дунав
Русе
16.00
Спартак Плевен (16)
Дунав Русе (16) -2
Дунав
Русе
17.45
Евролига | Редовен сезон
Химки
Цървена Звезда
Арена Митишчи
Митишчи
19.00
Олимпиакос
Анадолу Ефес
Олимпийски комплекс Фалиро
Пирея/Атина
21.00
Армани Олимпия Милано
Алба Берлин
Медиоланум Форум
Асаго
21.45
Саски Баскония
Барселона
Фернандо Буеса Арена
Витория
22.00
31-10-2020
A група (жени) | Редовен сезон
Берое Стара Загора
Монтана 2003
Общинска
Стара Загора
14.00
Академик Пловдив жени
Черно море Одесос
Олимпиада
Пловдив
14.00
Славия
Шампион 2006
Триадица
София
18.00
I дивизия за юноши (19) | Регион Мизия
Етър 49 (19)
Чардафон Орловец (19)
Никола Петров
Горна Оряховица
09.00
Локомотив Г. О. (19)
Чардафон Орловец (19) -2
Никола Петров
Горна Оряховица
11.00
Етър 49 (19)
Чавдар Троян (19)
Никола Петров
Горна Оряховица
13.00
Локомотив Г. О. (19)
Чардафон Орловец (19)
Никола Петров
Горна Оряховица
15.00
Чавдар Троян (19)
Чардафон Орловец (19) -2
Никола Петров
Горна Оряховица
17.00
I дивизия за юноши (19) | Регион Рила
Видабаскет (19)
Ботев 2012 (19)
Фестивална
Видин
09.30
Ботев 2012 (19)
Миньор 2015 (19)
Фестивална
Видин
11.30
Миньор 2015 (19)
Видабаскет (19)
Фестивална
Видин
13.30
Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Балкан (14)
БУБА баскетбол (14)
Георги Христов
Ботевград
Левски (14)
Рилски спортист (14)
Триадица
София
14.15
Славия (14)
Локомотив София (14)
Триадица
София
16.00
Елитна група за момчета (14) | Североизток, Редовен сезон
Черно море Тича (14)
Черноморец (14)
Христо Борисов
Варна
12.00
Делфин (14)
Шумен (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
13.00
Елитна група за момчета (14) | Югоизток, Редовен сезон
Берое (14)
Тунджа Ямбол (14)
Общинска
Стара Загора
12.00
Региони за момчета (13) | Добруджа и Мизия
Ънстопабъл (13)
Черно море Тича (13)
Младост
Шумен
09.00
Шумен (13)
Спартак Плевен (13)
Младост
Шумен
10.45
Черно море Тича (13)
Дунав 2007 Русе (13)
Младост
Шумен
12.30
Вълци Разград (13)
Ънстопабъл (13)
Младост
Шумен
14.15
Шумен (13)
Дунав 2007 Русе (13)
Младост
Шумен
16.00
Спартак Плевен (13)
Вълци Разград (13)
Младост
Шумен
17.45
Региони за момичета (14) | Мизия
Спартак Плевен (14)
Чардафон Орловец (14)
Орловец
Габрово
10.00
Спартак Плевен (14)
Шампион Плевен (14)
Орловец
Габрово
12.00
Чардафон Орловец (14)
Шампион Плевен (14)
Орловец
Габрово
14.00
Региони за момичета (12) | Рила
Пирин Гоце Делчев (12)
Пирин Темков (12)
Неврокоп Арена
Гоце Делчев
10.00
Пирин Темков (12)
Рилски спортист (12) -2
Неврокоп Арена
Гоце Делчев
12.00
Рилски спортист (12) -2
Пирин Гоце Делчев (12)
Неврокоп Арена
Гоце Делчев
14.00
Други новини
s