25-02-2024
Региони за момичета (12) | Витоша и Рила, група A
Септември 97 (12)
НСА (12)
50-о ОУ
София
15.00
Евробаскет 2025 мъже | Квалификации, група A
Словения
Израел
Бонифика
Копер
19.00
Украйна
Португалия
Арена Рига
Рига
21.00
Евробаскет 2025 мъже | Квалификации, група B
Унгария
Италия
Арена Шавария
Сомбатхей
19.00
Евробаскет 2025 мъже | Квалификации, група C
Белгия
Испания
Спирудоум
Шарльороа
18.30
Евробаскет 2025 мъже | Квалификации, група D
Черна гора
Швеция
Морача
Подгорица
20.00
НБА | Редовен сезон
Филаделфия 76-ърс
Милуоки Бъкс
Уелс Фарго Център
Филаделфия
20.00
Финикс Сънс
ЛА Лейкърс
Футпринт Център
Финикс
22.30
26-02-2024
Евробаскет 2025 мъже | Квалификации, група E
Босна и Херцеговина
Франция
Мейдан
Тузла
20.00
Хърватия
Кипър
Център Замет
Риека
21.00
Евробаскет 2025 мъже | Квалификации, група F
Нидерландия
Гърция
20.30
Чехия
Великобритания
Ентерия Арена
Пардубице
21.15
Евробаскет 2025 мъже | Квалификации, група G
Финландия
Дания
Еспо Метро Арена
Еспо
18.30
Грузия
Сърбия
Тбилиси Арена
Тбилиси
19.00
Евробаскет 2025 мъже | Квалификации, група H
Полша
Северна Македония
19.00
Естония
Литва
Саку Сурхал
Талин
19.00
НБА | Редовен сезон
Индиана Пейсърс
Далас Маверикс
Гейнбридж Фийлдхаус
Индианаполис
00.00
Вашингтон Уизардс
Кливланд Кавалиърс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
01.00
Атланта Хоукс
Орландо Меджик
Стейт Фарм Арена
Атланта
02.00
Ню Орлиънс Пеликанс
Чикаго Булс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
02.00
Голдън Стейт Уориърс
Денвър Нъгетс
Чейс Център
Сан Франциско
02.00
Хюстън Рокетс
Оклахома Сити Тъндър
Тойота Център
Хюстън
02.00
Юта Джаз
Сан Антонио Спърс
Делта Център
Солт Лейк Сити
03.00
Портланд Трейл Блейзърс
Шарлът Хорнетс
Моуда Център
Портланд
04.00
ЛА Клипърс
Сакраменто Кингс
Стейпълс Център
Лос Анджелис
04.30
27-02-2024
Адриатическа лига (жени) | Суперлига (Топ 8)
Дуга
Партизан 1953
Шабацка гимназия
Шабац
21.30
28-02-2024
Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Спартак Плевен (19)
Шумен (19)
Балканстрой
Плевен
13.00
Адриатическа лига (жени) | Суперлига (Топ 8)
Монтана 2003
Цинкарна Целе
Младост
Монтана
18.00
Будучност
Орлови
Бемакс Арена
Подгорица
19.00
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи
s