25-01-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Берое
Черно море Тича
Общинска
Стара Загора
19.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Хебър
Енигма Фойерверк
Триадица
София
19.30
26-01-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Спартак Плевен
Академик Пловдив
Балканстрой
Плевен
19.00
Черноморец
Ямбол
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
Балканска лига | Първа фаза, група E
Теодо
Куманово 2009
Жупа
Тиват
19.00
Евролига | Редовен сезон
Химки
Байерн Мюнхен
Арена Митишчи
Митишчи
19.00
Анадолу Ефес
Цървена Звезда
Синан Ердем Доум
Истанбул
19.30
Фенербахче
Макаби Тел Авив
Юлкер Спортс Арена
Истанбул
19.45
Армани Олимпия Милано
Олимпиакос
Медиоланум Форум
Асаго
21.45
Барселона
Зенит Санкт Петербург
Палау Блауграна
Барселона
22.00
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група B
Киев Баскет
Прометей
Арена Самоков
Самоков
15.00
Рилски спортист
Капфенберг Булс
Арена Самоков
Самоков
18.00
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група D
Сибиу
Балкан
БЖК Акатлар Арена
Истанбул
14.00
Орадя
Бешикташ
БЖК Акатлар Арена
Истанбул
17.00
Адриатическа лига (жени) | Редовен сезон
Берое Стара Загора
Будучност
Общинска
Стара Загора
18.00
РМУ Бановичи
Орлови
СКЦ Бановичи
Бановичи
21.00
НБА | Редовен сезон
Детройт Пистънс
Филаделфия 76-ърс
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
02.00
Индиана Пейсърс
Торонто Раптърс
Банкърс Лайф Фийлдхаус
Индианаполис
02.00
Орландо Меджик
Шарлът Хорнетс
Амуей Център
Орландо
02.00
Кливланд Кавалиърс
ЛА Лейкърс
Рокет Моргидж ФийлдХаус
Кливланд
02.30
Бруклин Нетс
Маями Хийт
Барклис Център
Ню Йорк
02.30
Чикаго Булс
Бостън Селтикс
Юнайтед Център
Чикаго
03.00
Ню Орлиънс Пеликанс
Сан Антонио Спърс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
03.00
Мемфис Гризлис
Сакраменто Кингс
ФедЕксФорум
Мемфис
03.00
Далас Маверикс
Денвър Нъгетс
Американ Еърлайнс Център
Далас
03.30
Портланд Трейл Блейзърс
Оклахома Сити Тъндър
Моуда Център
Портланд
05.00
Голдън Стейт Уориърс
Минесота Тимбърулвс
Чейс Център
Сан Франциско
05.00
27-01-2021
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
ЦСКА
Шампион 2006
Триадица
София
19.30
Локомотив София
Балкан -2
Триадица
София
21.30
Балканска лига | Първа фаза, група E
Ибър Рожае
Куманово 2009
Спортен център
Рожае
18.00
Евролига | Редовен сезон
Алба Берлин
ЦСКА Москва
Мерцедес Бенц Арена
Берлин
21.00
АСВЕЛ Вильорбан
Саски Баскония
Астробал
Вильорбан
21.45
Реал Мадрид
Панатинайкос
Паласио де Депортес
Мадрид
22.00
Валенсия
Жалгирис
Фуенте Сан Луис
Валенсия
22.00
НБА | Редовен сезон
Атланта Хоукс
ЛА Клипърс
Стейт Фарм Арена
Атланта
02.30
Хюстън Рокетс
Вашингтон Уизардс
Тойота Център
Хюстън
03.00
Юта Джаз
Ню Йорк Никс
Вивинт Смарт Хоум Арена
Солт Лейк Сити
04.00
28-01-2021
Балканска лига | Първа фаза, група E
Академик Пловдив
Берое
СИЛА
Пловдив
18.00
Евролига | Редовен сезон
Химки
Фенербахче
Арена Митишчи
Митишчи
19.00
Олимпиакос
Барселона
Олимпийски комплекс Фалиро
Пирея/Атина
21.00
Макаби Тел Авив
Анадолу Ефес
Менора Мивтахим Арена
Тел Авив
21.05
Армани Олимпия Милано
Зенит Санкт Петербург
Медиоланум Форум
Асаго
21.45
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група B
Капфенберг Булс
Киев Баскет
Арена Самоков
Самоков
15.00
Прометей
Рилски спортист
Арена Самоков
Самоков
18.00
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група D
Балкан
Орадя
БЖК Акатлар Арена
Истанбул
14.00
Бешикташ
Сибиу
БЖК Акатлар Арена
Истанбул
17.00
НБА | Редовен сезон
Кливланд Кавалиърс
Детройт Пистънс
Рокет Моргидж ФийлдХаус
Кливланд
02.00
Орландо Меджик
Сакраменто Кингс
Амуей Център
Орландо
02.00
Шарлът Хорнетс
Индиана Пейсърс
Спектрум Център
Шарлът
02.00
Атланта Хоукс
Бруклин Нетс
Стейт Фарм Арена
Атланта
02.30
Маями Хийт
Денвър Нъгетс
Американ Еърлайнс Арена
Маями
02.30
Торонто Раптърс
Милуоки Бъкс
Амали Арена
Тампа
02.30
Филаделфия 76-ърс
ЛА Лейкърс
Уелс Фарго Център
Филаделфия
02.30
Ню Орлиънс Пеликанс
Вашингтон Уизардс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
03.00
Мемфис Гризлис
Чикаго Булс
ФедЕксФорум
Мемфис
03.00
Сан Антонио Спърс
Бостън Селтикс
AT&T Център
Сан Антонио
03.30
Юта Джаз
Далас Маверикс
Вивинт Смарт Хоум Арена
Солт Лейк Сити
04.00
Финикс Сънс
Оклахома Сити Тъндър
Финикс Сънс Арена
Финикс
04.00
Голдън Стейт Уориърс
Минесота Тимбърулвс
Чейс Център
Сан Франциско
05.00
29-01-2021
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Микс
Локомотив 2020
ЧСУ Свети Георги
София
19.30
I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия
Светкавица (16)
Етър 49 (16)
Ивайло
Велико Търново
09.00
Ънстопабъл (16)
Спартак Плевен (16)
Ивайло
Велико Търново
10.30
Етър 49 (16)
Дунав Русе (16) -2
Ивайло
Велико Търново
12.00
Локомотив Г. О. (16)
Ънстопабъл (16)
Ивайло
Велико Търново
13.30
Спартак Плевен (16)
Светкавица (16)
Ивайло
Велико Търново
15.00
Дунав Русе (16) -2
Локомотив Г. О. (16)
Ивайло
Велико Търново
16.30
Евролига | Редовен сезон
ЦСКА Москва
Байерн Мюнхен
ДС Мегаспорт
Москва
19.00
Алба Берлин
Реал Мадрид
Мерцедес Бенц Арена
Берлин
21.00
Панатинайкос
Валенсия
ОАКА
Атина
21.00
Цървена Звезда
АСВЕЛ Вильорбан
Пионир
Белград
21.45
Саски Баскония
Жалгирис
Фернандо Буеса Арена
Витория
22.00
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група B
Капфенберг Булс
Прометей
Арена Самоков
Самоков
15.00
Киев Баскет
Рилски спортист
Арена Самоков
Самоков
18.00
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група D
Орадя
Сибиу
БЖК Акатлар Арена
Истанбул
14.00
Балкан
Бешикташ
БЖК Акатлар Арена
Истанбул
17.00
НБА | Редовен сезон
Детройт Пистънс
ЛА Лейкърс
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
02.00
Маями Хийт
ЛА Клипърс
Американ Еърлайнс Арена
Маями
02.00
Финикс Сънс
Голдън Стейт Уориърс
Финикс Сънс Арена
Финикс
04.00
Хюстън Рокетс
Портланд Трейл Блейзърс
Тойота Център
Хюстън
04.30
30-01-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Ямбол
Спартак Плевен
Диана
Ямбол
17.00
Черноморец
Берое
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
НСА
Атлетик
ЧСУ Свети Георги
София
14.00
Политехника
Правец
ЧСУ Свети Георги
София
16.00
Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
Левски (19)
Септември (19)
Триадица
София
ЦСКА (19)
Рилски спортист (19)
Триадица
София
Балкан (19)
Атлетик (19)
Георги Христов
Ботевград
БУБА баскетбол (19)
Шампион 2006 (19)
Триадица
София
Елитна група за момчета (16) | Североизток, Редовен сезон
Доростол (16)
Дунав Русе (16)
Дръстър
Силистра
12.00
Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Левски (14)
Славия (14)
Триадица
София
ЦСКА (14)
Рилски спортист (14)
Триадица
София
БУБА баскетбол (14)
Локомотив София (14)
Триадица
София
Елитна група за момчета (14) | Югоизток, Редовен сезон
Берое (14)
Академик Бултекс 99 (14)
Общинска
Стара Загора
12.00
I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия
Дунав 2007 Русе (14)
Етър 49 (14)
Дунав
Русе
10.00
Чавдар Троян (14)
Раковски (14)
Дунав
Русе
11.30
Етър 49 (14)
Раковски (14)
Дунав
Русе
13.00
Дунав 2007 Русе (14)
Чавдар Троян (14)
Дунав
Русе
14.30
Региони за момчета (12) | Витоша, група B
Ахил (12)
Славия (12) -2
Славия
София
Локомотив София (12)
Шампион 2006 (12)
Славия
София
Банкя 78 (12)
Спортни таланти (12)
Славия
София
Региони за момчета (12) | Добруджа, група C
Вихър 2002 (12)
Черноморец Балчик (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
09.30
Спортбаскет ГТ (12)
Вихър 2002 (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
11.30
Региони за момичета (12) | Загоре
Черноморец (12)
Несебър (12)
Аетос
Айтос
08.30
Вихър Айтос (12)
Берое Стара Загора (12) -2
Аетос
Айтос
10.15
Берое Стара Загора (12)
Черноморец (12)
Аетос
Айтос
12.00
Несебър (12)
Черноморец 2014 (12)
Аетос
Айтос
13.45
Берое Стара Загора (12) -2
Берое Стара Загора (12)
Аетос
Айтос
15.30
Черноморец 2014 (12)
Вихър Айтос (12)
Аетос
Айтос
17.15
НБА | Редовен сезон
Вашингтон Уизардс
Атланта Хоукс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
02.00
Орландо Меджик
ЛА Клипърс
Амуей Център
Орландо
02.00
Шарлът Хорнетс
Индиана Пейсърс
Спектрум Център
Шарлът
02.00
Торонто Раптърс
Сакраменто Кингс
Амали Арена
Тампа
02.30
Ню Орлиънс Пеликанс
Милуоки Бъкс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
02.30
Ню Йорк Никс
Кливланд Кавалиърс
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
02.30
Минесота Тимбърулвс
Филаделфия 76-ърс
Таргет Център
Минеаполис
03.00
Оклахома Сити Тъндър
Бруклин Нетс
Чесапийк Енърджи Арена
Оклахома Сити
03.00
Сан Антонио Спърс
Денвър Нъгетс
AT&T Център
Сан Антонио
03.30
Юта Джаз
Далас Маверикс
Вивинт Смарт Хоум Арена
Солт Лейк Сити
05.00
31-01-2021
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Енигма Фойерверк
ЦСКА
ЧСУ Свети Георги
София
12.00
Славия
Спортист 1959 Своге
ЧСУ Свети Георги
София
14.00
Локомотив София
Фаб Файв БУБА
ЧСУ Свети Георги
София
16.00
Хебър
Шампион 2006
ЧСУ Свети Георги
София
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
ИУ
Ънстопабъл
12.00
Шоутайм
Шабла
14.00
Черно море Тича -2
Шоутайм
Икономически университет
Варна
15.00
Черно море Тича -2
Шумен
16.00
МУ Варна
Светкавица
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Юг
Берое -2
Перущица
Диана
Ямбол
12.00
Ямбол -2
Академик Пловдив -2
Диана
Ямбол
14.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Център
Бавни и яростни
Локомотив Г. О.
Ивайло
Велико Търново
16.00
Чардафон Орловец
Чавдар Троян
Ивайло
Велико Търново
18.00
Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон
Левски (16)
Славия (16)
Триадица
София
10.00
ЦСКА (16)
Рилски спортист (16)
Триадица
София
12.00
БУБА баскетбол (16)
Септември (16)
Триадица
София
14.00
Елитна група за момчета (16) | Североизток, Редовен сезон
Шумен (16)
Черно море Тича (16)
Младост
Шумен
13.00
Елитна група за момчета (14) | Североизток, Редовен сезон
Шумен (14)
Черно море Тича (14)
Младост
Шумен
11.00
I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи
Академик Бултекс 99 (14) -2
Марица Кършияка 2012 (14)
СУ Васил Левски
Пловдив
10.00
Академик Бултекс 99 (14) -2
Марица Кършияка 2012 (14)
СУ Васил Левски
Пловдив
13.00
Региони за момчета (12) | Витоша, група A
Славия (12)
ЦСКА (12)
Илия Мирчев
София
БУБА баскетбол (12)
Левски (12)
Илия Мирчев
София
Региони за момичета (16) | Добруджа и Мизия, група A
Светкавица (16)
Дунав Русе (16)
Дунав
Русе
09.00
Шумен (16)
Чардафон Орловец (16)
Дунав
Русе
10.45
Светкавица (16)
Черно море Одесос (16)
Дунав
Русе
12.30
Дунав Русе (16)
Чардафон Орловец (16)
Дунав
Русе
14.15
Черно море Одесос (16)
Шумен (16)
Дунав
Русе
16.00
Региони за момичета (16) | Загоре и Родопи
Берое Стара Загора (16)
Асеновец 2005 (16)
Общинска
Стара Загора
09.00
Академик Пловдив жени (16)
Черноморец (16)
Общинска
Стара Загора
10.45
Черноморец 2014 (16)
Асеновец 2005 (16)
Общинска
Стара Загора
12.30
Черноморец (16)
Берое Стара Загора (16)
Общинска
Стара Загора
14.15
Академик Пловдив жени (16)
Черноморец 2014 (16)
Общинска
Стара Загора
16.00
НБА | Редовен сезон
Шарлът Хорнетс
Милуоки Бъкс
Спектрум Център
Шарлът
02.00
Ню Орлиънс Пеликанс
Хюстън Рокетс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
02.00
Чикаго Булс
Портланд Трейл Блейзърс
Юнайтед Център
Чикаго
03.00
Маями Хийт
Сакраменто Кингс
Американ Еърлайнс Арена
Маями
03.00
Бостън Селтикс
ЛА Лейкърс
ТД Гардън
Бостън
03.30
Сан Антонио Спърс
Мемфис Гризлис
AT&T Център
Сан Антонио
03.30
Далас Маверикс
Финикс Сънс
Американ Еърлайнс Център
Далас
03.30
Голдън Стейт Уориърс
Детройт Пистънс
Чейс Център
Сан Франциско
03.30
Ню Йорк Никс
ЛА Клипърс
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
20.00
Денвър Нъгетс
Юта Джаз
Бол Арена
Денвър
22.30
Други новини
s