Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (19) 5 4 1 401:339 9 2 2 0 196:134 4 7 6 1 597:473 124 13 Поб. 3
2 Балкан (19) 2 2 0 169:163 4 4 3 1 292:255 7 6 5 1 461:418 43 11 Заг. 1
3 Левски (19) 3 1 2 223:245 4 4 2 2 341:318 6 7 3 4 564:563 1 10 Заг. 1
4 БУБА баскетбол (19) 4 2 2 270:277 6 3 1 2 234:250 4 7 3 4 504:527 -23 10 Поб. 1
5 Рилски спортист (19) 4 2 2 318:332 6 3 0 3 200:247 3 7 2 5 518:579 -61 9 Заг. 1
6 Академик Бултекс 99 (19) 2 1 1 152:189 3 4 0 4 282:329 4 6 1 5 434:518 -84 7 Заг. 2

Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (19) 2 2 0 165:137 4 4 2 2 304:301 6 6 4 2 469:438 31 10 Заг. 2
2 Дунав Русе (19) 4 1 3 329:320 5 3 2 1 248:232 5 7 3 4 577:552 25 10 Поб. 1
3 Тунджа Ямбол (19) 2 2 0 175:150 4 4 2 2 326:343 6 6 4 2 501:493 8 10 Заг. 1
4 Шумен (19) 4 2 2 337:298 6 1 1 0 100:91 2 5 3 2 437:389 48 8 Поб. 1
5 Делфин (19) 3 1 2 215:243 4 3 0 3 203:265 3 6 1 5 418:508 -90 7 Заг. 1
6 Спартак Плевен (19) 2 2 0 167:143 4 2 0 2 110:156 2 4 2 2 277:299 -22 6 Поб. 1

Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (19) 1 1 0 90:30 2 0 0 0 : 0 1 1 0 90:30 60 2 Поб. 1
2 Спортни таланти (19) 0 0 0 : 0 1 0 1 30:90 1 1 0 1 30:90 -60 1 Заг. 1

Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (19) 2 2 0 147:101 4 0 0 0 : 0 2 2 0 147:101 46 4 Поб. 2
2 Миньор 2015 (19) 0 0 0 : 0 1 0 1 57:76 1 1 0 1 57:76 -19 1 Заг. 1
3 Славия (19) 0 0 0 : 0 1 0 1 44:71 1 1 0 1 44:71 -27 1 Заг. 1

Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Изток)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (19) 1 1 0 80:40 2 1 1 0 70:68 2 2 2 0 150:108 42 4 Поб. 2
2 Делфин (19) 1 0 1 68:70 1 1 1 0 80:60 2 2 1 1 148:130 18 3 Заг. 1
3 Берое (19) 1 0 1 60:80 1 1 0 1 40:80 1 2 0 2 100:160 -60 2 Заг. 2

I дивизия за юноши (19) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември (19) 2 2 0 137:128 4 3 3 0 220:157 6 5 5 0 357:285 72 10 Поб. 5
2 Спортни таланти (19) 2 1 1 127:153 3 3 3 0 201:165 6 5 4 1 328:318 10 9 Поб. 4
3 Славия (19) 3 2 1 223:209 5 2 1 1 138:135 3 5 3 2 361:344 17 8 Поб. 1
4 Локомотив София (19) 3 2 1 212:166 5 2 0 2 133:142 2 5 2 3 345:308 37 7 Заг. 2
5 Ахил (19) 2 0 2 112:128 2 2 0 2 117:125 2 4 0 4 229:253 -24 4 Заг. 4
6 Славия 1921 (19) 2 0 2 96:132 2 2 0 2 107:183 2 4 0 4 203:315 -112 4 Заг. 4

I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ънстопабъл (19) 3 3 0 222:157 6 2 2 0 119:102 4 5 5 0 341:259 82 10 Поб. 5
2 Доростол (19) 2 2 0 161:84 4 3 2 1 233:132 5 5 4 1 394:216 178 9 Поб. 2
3 Светкавица (19) 3 2 1 203:153 5 2 1 1 142:130 3 5 3 2 345:283 62 8 Поб. 3
4 Тунджа Ямбол (19) -2 3 2 1 182:189 5 2 0 2 103:155 2 5 2 3 285:344 -59 7 Заг. 2
5 Стар баскет (19) 2 1 1 114:158 3 3 0 3 138:241 3 5 1 4 252:399 -147 6 Заг. 1
6 Черноморец Балчик (19) 2 0 2 62:134 2 3 0 3 140:184 3 5 0 5 202:318 -116 5 Заг. 5

I дивизия за юноши (19) | Региони Загоре и Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чавдар Троян (19) 4 4 0 298:205 8 5 3 2 361:320 8 9 7 2 659:525 134 16 Заг. 1
2 Берое (19) 7 5 2 556:515 12 2 2 0 155:114 4 9 7 2 711:629 82 16 Поб. 6
3 Дунав 2007 Русе (17) 5 4 1 386:364 9 4 2 2 273:284 6 9 6 3 659:648 11 15 Заг. 3
4 Спартак Плевен (19) -2 4 2 2 269:257 6 6 2 4 406:418 8 10 4 6 675:675 0 14 Заг. 2
5 Етър 49 (19) 5 1 4 337:351 6 4 3 1 319:295 7 9 4 5 656:646 10 13 Поб. 1
6 Чардафон Орловец (19) 3 0 3 162:226 3 7 0 7 404:577 7 10 0 10 566:803 -237 10 Заг. 10

I дивизия за юноши (19) | Регион Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Миньор 2015 (19) 3 3 0 302:189 6 3 3 0 251:149 6 6 6 0 553:338 215 12 Поб. 6
2 Евробаскет Академик (19) 3 2 1 197:173 5 3 1 2 209:274 4 6 3 3 406:447 -41 9 Заг. 1
3 Правец (19) 3 0 3 147:248 3 3 0 3 150:223 3 6 0 6 297:471 -174 6 Заг. 6

I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хасково (19) 2 2 0 245:87 4 3 3 0 352:108 6 5 5 0 597:195 402 10 Поб. 5
2 Димитровград 2020 (19) 2 2 0 129:107 4 3 2 1 195:209 5 5 4 1 324:316 8 9 Поб. 4
3 Хебър (19) 3 1 2 190:261 4 2 2 0 178:104 4 5 3 2 368:365 3 8 Поб. 3
4 3.6.9. БК (19) 2 1 1 128:136 3 3 1 2 195:205 4 5 2 3 323:341 -18 7 Поб. 2
5 Академик Пловдив (19) 3 1 2 167:188 4 2 0 2 81:197 2 5 1 4 248:385 -137 6 Заг. 3
6 Марица Кършияка 2012 (19) 3 0 3 120:317 3 2 0 2 95:156 2 5 0 5 215:473 -258 5 Заг. 5

Региони за юноши (17) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (17) 3 3 0 234:191 6 2 2 0 181:73 4 5 5 0 415:264 151 10 Поб. 5
2 БУБА баскетбол (17) 2 2 0 171:94 4 3 2 1 236:215 5 5 4 1 407:309 98 9 Заг. 1
3 Славия (17) 2 2 0 169:102 4 3 1 2 179:242 4 5 3 2 348:344 4 8 Поб. 3
4 Локомотив София (17) 3 1 2 257:238 4 2 1 1 139:111 3 5 2 3 396:349 47 7 Поб. 1
5 Спартак София (17) 3 1 2 162:220 4 3 0 3 167:268 3 6 1 5 329:488 -159 7 Заг. 4
6 Спортни таланти (17) 2 0 2 75:159 2 2 0 2 102:159 2 4 0 4 177:318 -141 4 Заг. 4

Региони за юноши (17) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (17) 3 3 0 325:113 6 3 3 0 322:133 6 6 6 0 647:246 401 12 Поб. 6
2 Вихър Айтос (17) 3 1 2 203:266 4 3 3 0 243:145 6 6 4 2 446:411 35 10 Заг. 1
3 Сливен 2010 (17) 3 1 2 180:219 4 3 1 2 132:261 4 6 2 4 312:480 -168 8 Поб. 1
4 Розова долина (17) 3 0 3 119:251 3 3 0 3 152:288 3 6 0 6 271:539 -268 6 Заг. 6

Региони за юноши (17) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (17) 0 0 0 : 0 2 2 0 186:87 4 2 2 0 186:87 99 4 Поб. 2
2 Дунав Русе (17) 2 1 1 134:103 3 0 0 0 : 0 2 1 1 134:103 31 3 Поб. 1
3 Локомотив Г. О. (17) 1 0 1 16:104 1 1 0 1 21:63 1 2 0 2 37:167 -130 2 Заг. 2

Региони за юноши (17) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (17) 3 3 0 275:160 6 2 2 0 177:97 4 5 5 0 452:257 195 10 Поб. 5
2 Миньор 2015 (17) 1 1 0 84:47 2 4 3 1 332:216 7 5 4 1 416:263 153 9 Поб. 1
3 Академик Бултекс 99 (17) 3 1 2 199:187 4 2 1 1 133:153 3 5 2 3 332:340 -8 7 Заг. 1
4 Евробаскет Академик (17) 3 1 2 205:205 4 2 1 1 120:133 3 5 2 3 325:338 -13 7 Заг. 1
5 Политехника (17) 2 0 2 78:196 2 3 1 2 153:191 4 5 1 4 231:387 -156 6 Поб. 1
6 Видабаскет (17) 3 1 2 138:190 4 2 0 2 70:189 2 5 1 4 208:379 -171 6 Заг. 1

Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (16) 4 4 0 285:211 8 2 2 0 188:124 4 6 6 0 473:335 138 12 Поб. 6
2 Миньор 2015 (16) 2 2 0 159:126 4 3 2 1 210:203 5 5 4 1 369:329 40 9 Заг. 1
3 БУБА баскетбол (16) 3 2 1 224:183 5 3 1 2 177:193 4 6 3 3 401:376 25 9 Поб. 1
4 Балкан (16) 2 1 1 139:115 3 3 2 1 199:167 5 5 3 2 338:282 56 8 Поб. 3
5 Септември (16) 2 1 1 137:160 3 4 0 4 214:331 4 6 1 5 351:491 -140 7 Заг. 2
6 Славия (16) 4 0 4 222:317 4 2 0 2 124:148 2 6 0 6 346:465 -119 6 Заг. 6

Елитна група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Делфин (16) 3 3 0 232:192 6 4 2 2 328:326 6 7 5 2 560:518 42 12 Поб. 2
2 Черно море Тича (16) 4 3 1 277:202 7 2 2 0 189:157 4 6 5 1 466:359 107 11 Поб. 3
3 Дунав 2007 Русе (16) 3 1 2 222:242 4 4 3 1 257:243 7 7 4 3 479:485 -6 11 Поб. 1
4 Спартак Плевен (16) 4 2 2 335:322 6 3 0 3 187:222 3 7 2 5 522:544 -22 9 Заг. 2
5 Шумен (16) 3 2 1 212:207 5 3 1 2 170:221 4 6 3 3 382:428 -46 9 Поб. 1
6 Тунджа Ямбол (16) 3 0 3 192:236 3 4 1 3 270:301 5 7 1 6 462:537 -75 8 Заг. 4

Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Запад)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Славия (16) 2 2 0 158:115 4 1 1 0 58:43 2 3 3 0 216:158 58 6 Поб. 3
2 Септември (16) 1 1 0 77:63 2 2 1 1 138:132 3 3 2 1 215:195 20 5 Заг. 1
3 Спартак София (16) 2 1 1 126:116 3 1 0 1 50:74 1 3 1 2 176:190 -14 4 Поб. 1
4 Ахил (16) 1 0 1 43:58 1 2 0 2 106:155 2 3 0 3 149:213 -64 3 Заг. 3

Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Изток)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав 2007 Русе (16) 1 1 0 61:42 2 2 2 0 129:110 4 3 3 0 190:152 38 6 Поб. 3
2 Спартак Плевен (16) 2 2 0 165:127 4 1 0 1 42:61 1 3 2 1 207:188 19 5 Поб. 1
3 Ънстопабъл (16) 2 1 1 117:125 3 1 0 1 62:82 1 3 1 2 179:207 -28 4 Заг. 1
4 Берое (16) 1 0 1 52:59 1 2 0 2 120:142 2 3 0 3 172:201 -29 3 Заг. 3

I дивизия за момчета (16) | Изток (Заключителен етап), 1/6 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ънстопабъл (16) 2 2 0 124:49 4 1 1 0 66:45 2 3 3 0 190:94 96 6 Поб. 3
2 Вълци Разград (16) 1 1 0 76:43 2 2 1 1 85:90 3 3 2 1 161:133 28 5 Поб. 2
3 Чавдар Троян (16) 2 1 1 103:85 3 1 0 1 49:106 1 3 1 2 152:191 -39 4 Заг. 2
4 Спартак Плевен (16) -2 1 0 1 45:66 1 2 0 2 43:107 2 3 0 3 88:173 -85 3 Заг. 3
5 Берое (16) 1 1 0 12:0 2 0 0 0 : 0 1 1 0 12:0 12 2 Поб. 1
6 Делфин (16) -2 0 0 0 : 0 1 0 1 0:12 1 1 0 1 0:12 -12 1 Заг. 1

I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак София (16) 2 2 0 166:62 4 3 3 0 268:117 6 5 5 0 434:179 255 10 Поб. 5
2 Септември (16) -2 3 2 1 210:155 5 2 1 1 179:119 3 5 3 2 389:274 115 8 Поб. 3
3 Ахил (16) 3 3 0 186:129 6 2 0 2 99:120 2 5 3 2 285:249 36 8 Заг. 1
4 Спартак София (16) -2 1 1 0 42:36 2 4 2 2 194:201 6 5 3 2 236:237 -1 8 Поб. 1
5 Спортни таланти (16) 2 1 1 108:125 3 2 2 0 145:96 4 4 3 1 253:221 32 7 Поб. 2
6 Олимпия баскет (16) 2 1 1 111:120 3 2 1 1 98:81 3 4 2 2 209:201 8 6 Поб. 2
7 Люлин (16) 2 0 2 80:119 2 2 1 1 120:128 3 4 1 3 200:247 -47 5 Заг. 2
8 Левски (16) 3 0 3 119:251 3 1 0 1 50:68 1 4 0 4 169:319 -150 4 Заг. 4
9 Академик 17 София (16) 2 0 2 92:204 2 2 0 2 48:184 2 4 0 4 140:388 -248 4 Заг. 4

I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 3/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Стар баскет (16) 1 1 0 142:19 2 1 1 0 108:20 2 2 2 0 250:39 211 4 Поб. 2
2 Светкавица (16) 1 1 0 103:20 2 1 1 0 91:31 2 2 2 0 194:51 143 4 Поб. 2
3 Спортбаскет ГТ (16) 2 1 1 102:155 3 0 0 0 : 0 2 1 1 102:155 -53 3 Поб. 1
4 Вихър 2002 (16) 1 0 1 31:91 1 1 0 1 47:82 1 2 0 2 78:173 -95 2 Заг. 2
5 Добрич 93 (16) 0 0 0 : 0 2 0 2 39:245 2 2 0 2 39:245 -206 2 Заг. 2

I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ънстопабъл (16) 2 2 0 167:131 4 4 4 0 377:145 8 6 6 0 544:276 268 12 Поб. 6
2 Вълци Разград (16) 2 2 0 157:93 4 4 2 2 288:259 6 6 4 2 445:352 93 10 Заг. 1
3 Светкавица (16) 4 1 3 195:315 5 2 0 2 93:157 2 6 1 5 288:472 -184 7 Поб. 1
4 Стар баскет (16) 4 0 4 167:329 4 2 1 1 110:125 3 6 1 5 277:454 -177 7 Заг. 5

I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вихър 2002 (16) 2 2 0 110:55 4 2 1 1 94:91 3 4 3 1 204:146 58 7 Поб. 1
2 Спортбаскет ГТ (16) 2 1 1 91:94 3 2 2 0 108:73 4 4 3 1 199:167 32 7 Поб. 2
3 Добрич 93 (16) 2 0 2 73:108 2 2 0 2 55:110 2 4 0 4 128:218 -90 4 Заг. 4

I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре (Заключителен етап), 3/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое (16) -2 1 1 0 72:40 2 1 1 0 59:55 2 2 2 0 131:95 36 4 Поб. 2
2 Сливен 2010 (16) 1 0 1 55:59 1 1 1 0 75:52 2 2 1 1 130:111 19 3 Заг. 1
3 Черноморец (16) 1 0 1 52:75 1 1 0 1 40:72 1 2 0 2 92:147 -55 2 Заг. 2

I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое (16) 4 3 1 286:127 7 4 4 0 396:152 8 8 7 1 682:279 403 14 Поб. 1
2 Делфин (16) -2 4 3 1 247:250 7 4 3 1 253:196 7 8 6 2 500:446 54 14 Поб. 4
3 Сливен 2010 (16) 4 2 2 266:273 6 4 2 2 236:275 6 8 4 4 502:548 -46 12 Заг. 1
4 Берое (16) -2 4 1 3 221:293 5 4 2 2 236:244 6 8 3 5 457:537 -80 11 Заг. 1
5 Черноморец (16) 4 0 4 161:357 4 4 0 4 179:314 4 8 0 8 340:671 -331 8 Заг. 8

I дивизия за момчета (16) | Регион Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чавдар Троян (16) 4 4 0 323:167 8 4 4 0 317:150 8 8 8 0 640:317 323 16 Поб. 8
2 Спартак Плевен (16) -2 4 2 2 252:237 6 4 3 1 279:255 7 8 5 3 531:492 39 13 Заг. 2
3 Чардафон Орловец (16) 4 1 3 172:229 5 4 2 2 223:244 6 8 3 5 395:473 -78 11 Поб. 1
4 Етър 49 (16) 3 1 2 156:217 4 3 1 2 147:203 4 6 2 4 303:420 -117 8 Поб. 1
5 Етър 49 (16) -2 3 0 3 169:234 3 3 0 3 118:220 3 6 0 6 287:454 -167 6 Заг. 6

I дивизия за момчета (16) | Регион Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (16) 4 4 0 338:161 8 4 4 0 330:271 8 8 8 0 668:432 236 16 Поб. 8
2 Хасково (16) 4 0 4 271:330 4 4 4 0 311:183 8 8 4 4 582:513 69 12 Поб. 1
3 Хебър (16) 4 0 4 183:311 4 4 0 4 161:338 4 8 0 8 344:649 -305 8 Заг. 8

I дивизия за момчета (16) | Регион Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (16) 3 3 0 203:140 6 2 2 0 151:127 4 5 5 0 354:267 87 10 Поб. 5
2 Монтана 2003 (16) 2 1 1 113:123 3 3 3 0 233:124 6 5 4 1 346:247 99 9 Поб. 3
3 Политехника (16) 3 1 2 199:207 4 3 1 2 157:169 4 6 2 4 356:376 -20 8 Заг. 1
4 Велбъжд 2002 (16) 3 0 3 122:215 3 3 0 3 144:217 3 6 0 6 266:432 -166 6 Заг. 6

Региони за момчета (15) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (15) 2 2 0 172:90 4 3 3 0 265:140 6 5 5 0 437:230 207 10 Поб. 5
2 БУБА баскетбол (15) 2 2 0 208:120 4 3 2 1 233:147 5 5 4 1 441:267 174 9 Поб. 2
3 Септември (15) 2 1 1 141:108 3 3 2 1 285:167 5 5 3 2 426:275 151 8 Поб. 1
4 Славия (15) 3 0 3 119:286 3 2 1 1 114:103 3 5 1 4 233:389 -156 6 Заг. 2
5 Шампион 2006 (15) 4 1 3 192:282 5 1 0 1 36:75 1 5 1 4 228:357 -129 6 Заг. 3
6 Локомотив София (15) 2 0 2 65:186 2 3 1 2 139:265 4 5 1 4 204:451 -247 6 Заг. 1

Региони за момчета (15) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (15) 3 3 0 231:186 6 3 3 0 234:160 6 6 6 0 465:346 119 12 Поб. 6
2 Черно море Тича (15) 3 2 1 222:180 5 3 3 0 211:144 6 6 5 1 433:324 109 11 Поб. 3
3 Доростол (15) 3 2 1 216:149 5 3 2 1 218:150 5 6 4 2 434:299 135 10 Поб. 2
4 Ънстопабъл (15) 3 2 1 184:154 5 3 1 2 208:227 4 6 3 3 392:381 11 9 Заг. 1
5 Шумен (15) 3 0 3 187:227 3 3 2 1 174:153 5 6 2 4 361:380 -19 8 Заг. 2
6 Дунав Русе (15) 3 1 2 147:211 4 3 0 3 171:242 3 6 1 5 318:453 -135 7 Заг. 2
7 Светкавица (15) 3 0 3 95:227 3 3 0 3 118:206 3 6 0 6 213:433 -220 6 Заг. 6

Региони за момчета (15) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое (15) 4 4 0 292:208 8 4 4 0 308:202 8 8 8 0 600:410 190 16 Поб. 8
2 Делфин (15) 4 3 1 292:241 7 4 3 1 291:224 7 8 6 2 583:465 118 14 Поб. 1
3 Тунджа Ямбол (15) 4 2 2 235:251 6 4 1 3 258:236 5 8 3 5 493:487 6 11 Заг. 1
4 Сливен 2010 (15) 4 2 2 274:269 6 4 1 3 232:258 5 8 3 5 506:527 -21 11 Заг. 1
5 Розова долина (15) 4 0 4 143:290 4 4 0 4 170:316 4 8 0 8 313:606 -293 8 Заг. 8

Региони за момчета (15) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (15) 4 4 0 380:120 8 2 2 0 164:40 4 6 6 0 544:160 384 12 Поб. 6
2 Дунав 2007 Русе (15) 1 0 1 69:76 1 5 3 2 304:220 8 6 3 3 373:296 77 9 Заг. 1
3 Чавдар Троян (15) 3 1 2 170:124 4 3 2 1 202:195 5 6 3 3 372:319 53 9 Поб. 1
4 Алеко (15) 4 0 4 72:377 4 2 0 2 27:236 2 6 0 6 99:613 -514 6 Заг. 6

Региони за момчета (15) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (15) 2 1 1 157:119 3 4 3 1 358:191 7 6 4 2 515:310 205 10 Поб. 1
2 Балкан (15) 3 3 0 339:128 6 2 1 1 133:147 3 5 4 1 472:275 197 9 Поб. 1
3 Миньор 2015 (15) 3 3 0 272:131 6 1 1 0 85:53 2 4 4 0 357:184 173 8 Поб. 4
4 Видабаскет (15) 3 1 2 164:159 4 2 1 1 98:158 3 5 2 3 262:317 -55 7 Заг. 1
5 Евробаскет Академик (15) 3 1 2 164:175 4 3 0 3 99:283 3 6 1 5 263:458 -195 7 Заг. 1
6 Костенец 2022 (15) 1 0 1 34:115 1 3 0 3 54:298 3 4 0 4 88:413 -325 4 Заг. 4

Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (14) 3 3 0 195:149 6 3 3 0 232:154 6 6 6 0 427:303 124 12 Поб. 6
2 Академик Бултекс 99 (14) 2 2 0 154:109 4 4 2 2 264:224 6 6 4 2 418:333 85 10 Поб. 3
3 Шампион 2006 (14) 3 2 1 192:178 5 3 1 2 145:186 4 6 3 3 337:364 -27 9 Заг. 1
4 Балкан (14) 2 2 0 165:143 4 3 1 2 193:165 4 5 3 2 358:308 50 8 Заг. 2
5 Левски (14) 3 0 3 146:188 3 2 1 1 119:112 3 5 1 4 265:300 -35 6 Заг. 1
6 ЦСКА (14) 4 0 4 157:298 4 2 0 2 112:168 2 6 0 6 269:466 -197 6 Заг. 6

Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (14) 4 4 0 273:212 8 3 3 0 200:124 6 7 7 0 473:336 137 14 Поб. 7
2 Доростол (14) 4 3 1 314:194 7 3 2 1 164:153 5 7 5 2 478:347 131 12 Заг. 1
3 Делфин (14) 3 2 1 215:212 5 4 1 3 231:311 5 7 3 4 446:523 -77 10 Поб. 3
4 Берое (14) 4 2 2 255:235 6 2 1 1 140:125 3 6 3 3 395:360 35 9 Поб. 1
5 Черно море Тича (14) 2 1 1 100:118 3 5 1 4 276:338 6 7 2 5 376:456 -80 9 Заг. 3
6 Ънстопабъл (14) 4 1 3 210:251 5 4 0 4 211:316 4 8 1 7 421:567 -146 9 Заг. 5

Елитна група за момчета (14) | Квалификационен турнир (Запад)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (14) 1 1 0 90:65 2 2 2 0 157:113 4 3 3 0 247:178 69 6 Поб. 3
2 Шампион 2006 (14) 2 1 1 134:126 3 1 1 0 77:52 2 3 2 1 211:178 33 5 Поб. 2
3 Славия (14) 2 1 1 126:140 3 1 0 1 65:90 1 3 1 2 191:230 -39 4 Заг. 2
4 Рилски спортист (14) 1 0 1 44:78 1 2 0 2 110:139 2 3 0 3 154:217 -63 3 Заг. 3

Елитна група за момчета (14) | Квалификационен турнир (Изток), Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ънстопабъл (14) 2 2 0 121:95 4 1 1 0 72:62 2 3 3 0 193:157 36 6 Поб. 3
2 Светкавица (14) 1 1 0 66:52 2 2 1 1 103:94 3 3 2 1 169:146 23 5 Поб. 1
3 Дунав 2007 Русе (14) 1 0 1 62:72 1 2 1 1 127:117 3 3 1 2 189:189 0 4 Заг. 1
4 Шумен (14) 2 0 2 86:123 2 1 0 1 40:62 1 3 0 3 126:185 -59 3 Заг. 3

Елитна група за момчета (14) | Квалификационен турнир (Изток), Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Делфин (14) 1 1 0 62:39 2 2 2 0 155:122 4 3 3 0 217:161 56 6 Поб. 3
2 Тунджа Ямбол (14) 1 1 0 64:62 2 2 1 1 116:112 3 3 2 1 180:174 6 5 Поб. 2
3 Черноморец (14) 2 0 2 104:141 2 1 1 0 62:40 2 3 1 2 166:181 -15 4 Заг. 2
4 Сливен баскет (14) 2 0 2 108:153 2 1 0 1 62:64 1 3 0 3 170:217 -47 3 Заг. 3

I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Славия (14) 2 2 0 158:56 4 3 3 0 258:102 6 5 5 0 416:158 258 10 Поб. 5
2 Ахил (14) 3 2 1 216:152 5 2 2 0 194:62 4 5 4 1 410:214 196 9 Поб. 2
3 Септември (14) 2 2 0 200:43 4 2 1 1 102:117 3 4 3 1 302:160 142 7 Поб. 2
4 Люлин team 27 (14) 2 2 0 147:88 4 2 1 1 116:164 3 4 3 1 263:252 11 7 Поб. 3
5 Олимпия баскет (14) 3 2 1 152:129 5 2 0 2 74:157 2 5 2 3 226:286 -60 7 Заг. 2
6 Спортни таланти (14) 2 0 2 106:182 2 2 1 1 109:94 3 4 1 3 215:276 -61 5 Поб. 1
7 Люлин (14) 2 0 2 88:143 2 2 1 1 74:121 3 4 1 3 162:264 -102 5 Заг. 1
8 Свети Георги (14) 2 0 2 62:161 2 2 1 1 97:119 3 4 1 3 159:280 -121 5 Заг. 2
9 Локомотив София (14) 2 0 2 52:170 2 3 0 3 100:245 3 5 0 5 152:415 -263 5 Заг. 5

I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Светкавица (14) 3 3 0 197:96 6 2 2 0 155:62 4 5 5 0 352:158 194 10 Поб. 5
2 Шумен (14) 2 2 0 149:59 4 3 2 1 159:120 5 5 4 1 308:179 129 9 Заг. 1
3 Варнабаскет (14) 2 1 1 115:125 3 3 2 1 195:181 5 5 3 2 310:306 4 8 Заг. 2
4 Дунав Русе (14) 3 0 3 138:197 3 2 2 0 151:64 4 5 2 3 289:261 28 7 Заг. 2
5 Стар баскет (14) 2 0 2 58:155 2 3 1 2 204:171 4 5 1 4 262:326 -64 6 Заг. 1
6 Спартак Варна (14) 3 0 3 84:261 3 2 0 2 29:143 2 5 0 5 113:404 -291 5 Заг. 5

I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спортбаскет ГТ (14) 2 2 0 106:56 4 2 2 0 119:48 4 4 4 0 225:104 121 8 Поб. 4
2 Добрич 93 (14) 2 0 2 76:113 2 2 2 0 86:55 4 4 2 2 162:168 -6 6 Заг. 2
3 Вихър 2002 (14) 2 0 2 49:91 2 2 2 0 95:88 4 4 2 2 144:179 -35 6 Поб. 2
4 Черноморец Балчик (14) 2 1 1 66:75 3 2 1 1 54:74 3 4 2 2 120:149 -29 6 Заг. 1
5 Акули Шабла (14) 2 0 2 67:87 2 2 0 2 68:99 2 4 0 4 135:186 -51 4 Заг. 4

I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (14) 4 4 0 307:138 8 4 4 0 314:152 8 8 8 0 621:290 331 16 Поб. 8
2 Сливен баскет (14) 4 2 2 247:249 6 4 3 1 272:195 7 8 5 3 519:444 75 13 Заг. 1
3 Черноморец (14) 4 2 2 212:186 6 4 1 3 199:225 5 8 3 5 411:411 0 11 Заг. 2
4 Розова долина (14) 4 1 3 209:271 5 4 2 2 212:224 6 8 3 5 421:495 -74 11 Поб. 2
5 Вихър Айтос (14) 4 0 4 114:315 4 4 1 3 162:293 5 8 1 7 276:608 -332 9 Заг. 4

I дивизия за момчета (14) | Регион Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (14) 3 3 0 255:133 6 3 2 1 213:126 5 6 5 1 468:259 209 11 Поб. 5
2 Евробаскет Академик (14) 3 3 0 203:166 6 3 2 1 180:144 5 6 5 1 383:310 73 11 Поб. 3
3 Миньор 2015 (14) 3 2 1 153:165 5 3 0 3 151:203 3 6 2 4 304:368 -64 8 Заг. 3
4 Вихрен (14) 3 0 3 100:201 3 3 0 3 121:238 3 6 0 6 221:439 -218 6 Заг. 6

Региони за момчета (13) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шампион 2006 (13) 3 3 0 269:69 6 2 2 0 130:98 4 5 5 0 399:167 232 10 Поб. 5
2 БУБА баскетбол (13) 3 1 2 149:191 4 3 3 0 213:84 6 6 4 2 362:275 87 10 Поб. 1
3 Левски (13) 2 2 0 170:51 4 3 2 1 166:155 5 5 4 1 336:206 130 9 Заг. 1
4 ЦСКА (13) 3 1 2 155:190 4 3 2 1 215:157 5 6 3 3 370:347 23 9 Заг. 2
5 Свети Георги (13) 3 2 1 168:102 5 3 0 3 102:210 3 6 2 4 270:312 -42 8 Заг. 2
6 Славия (13) 3 1 2 163:181 4 3 1 2 84:210 4 6 2 4 247:391 -144 8 Поб. 2
7 Спартак София (13) 3 0 3 104:213 3 3 0 3 87:264 3 6 0 6 191:477 -286 6 Заг. 6

Региони за момчета (13) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (13) 2 2 0 155:65 4 3 3 0 261:98 6 5 5 0 416:163 253 10 Поб. 5
2 Доростол (13) 2 2 0 147:63 4 3 2 1 194:125 5 5 4 1 341:188 153 9 Поб. 2
3 Ънстопабъл (13) 3 1 2 154:199 4 2 1 1 91:141 3 5 2 3 245:340 -95 7 Поб. 1
4 Светкавица (13) 3 1 2 151:200 4 2 1 1 91:106 3 5 2 3 242:306 -64 7 Заг. 1
5 Дунав Русе (13) 3 1 2 136:223 4 2 1 1 110:157 3 5 2 3 246:380 -134 7 Заг. 3
6 Шумен (13) 2 0 2 73:174 2 3 0 3 177:189 3 5 0 5 250:363 -113 5 Заг. 5

Региони за момчета (13) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черноморец (13) 2 2 0 162:87 4 3 3 0 254:82 6 5 5 0 416:169 247 10 Поб. 5
2 Розова долина (13) 2 2 0 153:98 4 3 2 1 241:143 5 5 4 1 394:241 153 9 Поб. 4
3 Берое (13) 2 1 1 79:149 3 3 2 1 184:134 5 5 3 2 263:283 -20 8 Поб. 2
4 Делфин (13) 3 1 2 147:170 4 2 1 1 194:93 3 5 2 3 341:263 78 7 Заг. 1
5 Тунджа Ямбол (13) 3 1 2 104:173 4 2 0 2 57:132 2 5 1 4 161:305 -144 6 Заг. 4
6 Сливен 2010 (13) 3 0 3 55:322 3 2 0 2 69:116 2 5 0 5 124:438 -314 5 Заг. 5

Региони за момчета (13) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Локомотив Г. О. (13) 5 5 0 265:147 10 1 0 1 59:73 1 6 5 1 324:220 104 11 Поб. 1
2 Чардафон Орловец (13) 2 2 0 117:83 4 4 3 1 275:144 7 6 5 1 392:227 165 11 Поб. 4
3 Спартак Плевен (13) 4 3 1 311:169 7 2 1 1 83:81 3 6 4 2 394:250 144 10 Поб. 1
4 Дунав 2007 Русе (13) 2 2 0 148:127 4 4 2 2 260:176 6 6 4 2 408:303 105 10 Заг. 1
5 Чавдар Троян (13) 2 0 2 77:103 2 4 2 2 268:182 6 6 2 4 345:285 60 8 Поб. 1
6 Росица Павликени (13) 2 0 2 55:184 2 4 1 3 106:251 5 6 1 5 161:435 -274 7 Заг. 3
7 Алеко (13) 4 0 4 74:268 4 2 0 2 30:140 2 6 0 6 104:408 -304 6 Заг. 6

Региони за момчета (13) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (13) 4 4 0 357:100 8 3 3 0 263:112 6 7 7 0 620:212 408 14 Поб. 7
2 Миньор 2015 (13) 3 3 0 215:95 6 4 2 2 248:184 6 7 5 2 463:279 184 12 Поб. 4
3 Балкан (13) 3 2 1 188:122 5 3 2 1 237:99 5 6 4 2 425:221 204 10 Поб. 1
4 Велбъжд 2002 (13) 3 1 2 115:180 4 3 2 1 127:130 5 6 3 3 242:310 -68 9 Поб. 2
5 Политехника (13) 4 0 4 57:387 4 4 0 4 69:339 4 8 0 8 126:726 -600 8 Заг. 8
6 Балкан (13) -2 3 0 3 116:208 3 3 1 2 148:184 4 6 1 5 264:392 -128 7 Заг. 5

Региони за момчета (13) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (13) 4 4 0 305:206 8 2 2 0 167:86 4 6 6 0 472:292 180 12 Поб. 6
2 Хасково (13) 2 2 0 136:86 4 4 2 2 225:234 6 6 4 2 361:320 41 10 Заг. 1
3 Хебър (13) 4 2 2 198:254 6 2 0 2 86:136 2 6 2 4 284:390 -106 8 Поб. 1
4 Димитровград 2020 (13) 2 0 2 96:133 2 4 0 4 201:279 4 6 0 6 297:412 -115 6 Заг. 6

Региони за момчета (12) | Витоша, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (12) 4 4 0 318:93 8 5 5 0 388:168 10 9 9 0 706:261 445 18 Поб. 9
2 Шампион 2006 (12) 4 3 1 204:161 7 5 4 1 311:211 9 9 7 2 515:372 143 16 Заг. 1
3 ЦСКА (12) 5 3 2 246:229 8 4 3 1 222:149 7 9 6 3 468:378 90 15 Поб. 2
4 Септември (12) 4 0 4 166:258 4 5 2 3 211:261 7 9 2 7 377:519 -142 11 Поб. 1
5 Левски (12) 5 1 4 187:369 6 4 1 3 139:249 5 9 2 7 326:618 -292 11 Заг. 2
6 Славия (12) 5 0 5 147:298 5 4 1 3 137:230 5 9 1 8 284:528 -244 10 Заг. 5

Региони за момчета (12) | Витоша, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ахил (12) 3 3 0 195:92 6 2 2 0 142:30 4 5 5 0 337:122 215 10 Поб. 5
2 Спартак София (12) 3 3 0 176:59 6 2 1 1 103:90 3 5 4 1 279:149 130 9 Поб. 2
3 Люлин (12) 3 2 1 133:88 5 2 2 0 89:43 4 5 4 1 222:131 91 9 Поб. 4
4 Спортни таланти (12) 2 2 0 110:64 4 3 2 1 124:126 5 5 4 1 234:190 44 9 Заг. 1
5 Локомотив София (12) 3 2 1 121:69 5 2 0 2 57:109 2 5 2 3 178:178 0 7 Заг. 2
6 Свети Георги (12) 2 1 1 45:82 3 3 1 2 53:98 4 5 2 3 98:180 -82 6 Заг. 2
7 Септември (12) -2 3 0 3 73:154 3 2 1 1 40:45 3 5 1 4 113:199 -86 6 Заг. 1
8 Шампион 2006 (12) -2 3 1 2 60:134 4 2 0 2 35:117 2 5 1 4 95:251 -156 6 Поб. 1
9 Славия (12) -2 0 0 0 : 0 4 1 3 108:189 5 4 1 3 108:189 -81 5 Поб. 1
10 Академик 17 София (12) 2 0 2 35:61 2 2 0 2 52:101 2 4 0 4 87:162 -75 4 Заг. 4

Региони за момчета (12) | Загоре, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое (12) 3 3 0 290:71 6 2 2 0 188:52 4 5 5 0 478:123 355 10 Поб. 5
2 Тунджа Ямбол (12) 2 1 1 118:137 3 3 3 0 247:61 6 5 4 1 365:198 167 9 Поб. 3
3 Сливен баскет (12) 2 2 0 196:38 4 3 1 2 157:186 4 5 3 2 353:224 129 8 Поб. 2
4 Берое (12) -2 2 1 1 73:117 3 3 1 2 91:218 4 5 2 3 164:335 -171 7 Заг. 1
5 Розова долина (12) 3 0 3 65:253 3 2 1 1 137:75 3 5 1 4 202:328 -126 6 Заг. 2
6 Тунджа Ямбол (12) -2 3 0 3 66:240 3 2 0 2 36:216 2 5 0 5 102:456 -354 5 Заг. 5

Региони за момчета (12) | Загоре, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черноморец (12) 4 4 0 258:69 8 4 4 0 264:66 8 8 8 0 522:135 387 16 Поб. 8
2 Свети Влас (12) 4 3 1 187:120 7 4 3 1 172:78 7 8 6 2 359:198 161 14 Заг. 1
3 Вихър Айтос (12) 4 2 2 120:170 6 4 2 2 114:170 6 8 4 4 234:340 -106 12 Поб. 1
4 Делфин (12) 4 0 4 71:174 4 4 1 3 105:200 5 8 1 7 176:374 -198 9 Заг. 6
5 Черноморец 2014 (12) 4 0 4 80:185 4 4 1 3 63:202 5 8 1 7 143:387 -244 9 Заг. 1

Региони за момчета (12) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (12) 1 1 0 60:27 2 5 4 1 326:160 9 6 5 1 386:187 199 11 Поб. 2
2 Чавдар Троян (12) 4 2 2 200:187 6 2 2 0 133:44 4 6 4 2 333:231 102 10 Поб. 3
3 Чардафон Орловец (12) 4 2 2 122:200 6 2 0 2 50:126 2 6 2 4 172:326 -154 8 Заг. 2
4 Локомотив Г. О. (12) 2 1 1 107:54 3 2 2 0 105:43 4 4 3 1 212:97 115 7 Поб. 1
5 Шампион Плевен (12) 4 1 3 98:232 5 2 0 2 46:97 2 6 1 5 144:329 -185 7 Заг. 3
6 Дунав 2007 Русе (12) 1 0 1 21:80 1 3 1 2 120:138 4 4 1 3 141:218 -77 5 Заг. 1

Региони за момчета (12) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (12) 4 4 0 369:87 8 3 3 0 237:96 6 7 7 0 606:183 423 14 Поб. 7
2 Миньор 2015 (12) 4 3 1 260:147 7 3 2 1 183:131 5 7 5 2 443:278 165 12 Поб. 2
3 Спортист 1959 Своге (12) 3 2 1 183:106 5 4 2 2 192:136 6 7 4 3 375:242 133 11 Поб. 3
4 Велбъжд 2002 (12) 4 2 2 179:191 6 3 2 1 175:118 5 7 4 3 354:309 45 11 Заг. 2
5 Вихрен (12) 3 1 2 110:147 4 4 3 1 220:143 7 7 4 3 330:290 40 11 Поб. 1
6 Евробаскет Академик (12) 4 2 2 128:192 6 3 1 2 104:146 4 7 3 4 232:338 -106 10 Заг. 1
7 Рилски спортист (12) 2 2 0 127:46 4 2 2 0 161:58 4 4 4 0 288:104 184 8 Поб. 4
8 Политехника (12) 3 1 2 77:150 4 4 0 4 67:282 4 7 1 6 144:432 -288 8 Заг. 4
9 Костенец 2022 (12) 3 0 3 38:231 3 4 0 4 51:294 4 7 0 7 89:525 -436 7 Заг. 7
10 Рилски спортист (12) -2 2 0 2 46:150 2 2 0 2 57:113 2 4 0 4 103:263 -160 4 Заг. 4

Региони за момчета (12) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (12) 4 4 0 204:85 8 2 2 0 128:43 4 6 6 0 332:128 204 12 Поб. 6
2 Златоград (12) 2 2 0 86:50 4 4 2 2 133:132 6 6 4 2 219:182 37 10 Поб. 3
3 Атлетик 95 (12) 4 0 4 90:202 4 2 2 0 75:70 4 6 2 4 165:272 -107 8 Заг. 3
4 Марица Кършияка 2012 (12) 2 0 2 70:75 2 4 0 4 76:205 4 6 0 6 146:280 -134 6 Заг. 6

Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".

Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи