Златин Георгиев: Който желае повече победата, ще спечели

(сн. facebook.com/plovdivbb)
23-09-2023 16:24 | Деляна Кадиева

Баскетболистът Златин Георгиев сподели мнението си след драматичната победа над Рилски спортист с 66:65 в "Арена Самоков". Ето какво сподели той пред BGbasket.com:

"Доволни сме от представянето си в контролата срещу Рилски спортист. Втората част направихме много грешки и заради това се вдигна разликата. През второто полувреме почнахме да играем по-здраво в защита и да правим бързи атаки, които ни помогнаха да се върнем в мача. Края на срещата вече беше кош за кош.

Маринчешки не успя да играе, защото беше болен. Всички останали сме здрави и нямаме проблеми.

Надявам се до мача за Суперкупата на България всички да са на линия от тима. Мисля, че ще се подготвим добре за финала. Нямаме все още наблюдения върху отбора на Балкан, не сме ги гледали как играят. Мисля, че тимът, който желае повече победата, ще спечели. Дано стане хубав двубой и има повече хора в залата."

Тагове: Левски, Златин Георгиев