Берое Стара Загора е носителят на титлата при 14-годишните момичета

Номер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетбол
(сн. BGbasket.com)

08-07-2023 19:37 | BGbasket.com

Берое Стара Загора спечели титлата в Държавното първенсто момичета U14 след победа във финала срещу Рилски спортист след 65:57 в зала "Общинска", Стара Загора.

За MVP на турнира бе избрана Габриела Коцева.

Двата състава си размениха по една четвърт през първото полувреме, като на почивката отборът от Самоков водеше с 34:30.

Силен трети период за домакините ги изведе напред в резултата при 55:45 в края на третия период. Развоя на срещата се реши едва в последните 3 минути, когато Берое Стара Загора показа по-добра игра я нападение.