Региони за момчета (12) | Витоша, група A |
1 Кръг |
08-10-2023 |
Шампион 2006 (12) Левски (12) |
Васил Левски София |
61 31 |
|
08-10-2023 |
Септември (12) ЦСКА (12) |
Васил Левски София |
35 60 |
|
08-10-2023 |
БУБА баскетбол (12) Славия (12) |
Васил Левски София |
79 13 |
|
2 Кръг |
04-11-2023 |
ЦСКА (12) Шампион 2006 (12) |
Септември София |
46 65 |
|
04-11-2023 |
БУБА баскетбол (12) Септември (12) |
Септември София |
90 29 |
|
04-11-2023 |
Левски (12) Славия (12) |
Септември София |
48 36 |
|
3 Кръг |
11-11-2023 |
Левски (12) БУБА баскетбол (12) |
50-о ОУ София |
28 114 |
|
11-11-2023 |
Шампион 2006 (12) Септември (12) |
50-о ОУ София |
43 33 |
|
11-11-2023 |
Славия (12) ЦСКА (12) |
50-о ОУ София |
29 52 |
|
4 Кръг |
18-11-2023 |
Септември (12) Славия (12) |
Илия Мирчев София |
61 66 |
|
18-11-2023 |
БУБА баскетбол (12) Шампион 2006 (12) |
Илия Мирчев София |
65 31 |
|
18-11-2023 |
ЦСКА (12) Левски (12) |
Илия Мирчев София |
70 44 |
|
5 Кръг |
10-12-2023 |
ЦСКА (12) БУБА баскетбол (12) |
ЦСКА София |
31 46 |
|
10-12-2023 |
Славия (12) Шампион 2006 (12) |
ЦСКА София |
34 56 |
|
10-12-2023 |
Левски (12) Септември (12) |
ЦСКА София |
50 53 |
|
6 Кръг |
13-01-2024 |
Левски (12) Шампион 2006 (12) |
Септември София |
27 99 |
|
13-01-2024 |
ЦСКА (12) Септември (12) |
Септември София |
57 52 |
|
13-01-2024 |
Славия (12) БУБА баскетбол (12) |
Септември София |
29 102 |
|
7 Кръг |
14-01-2024 |
Шампион 2006 (12) ЦСКА (12) |
50-о ОУ София |
51 43 |
|
14-01-2024 |
Септември (12) БУБА баскетбол (12) |
50-о ОУ София |
31 72 |
|
14-01-2024 |
Славия (12) Левски (12) |
50-о ОУ София |
34 44 |
|
8 Кръг |
17-02-2024 |
ЦСКА (12) Славия (12) |
ЦСКА София |
42 22 |
|
17-02-2024 |
БУБА баскетбол (12) Левски (12) |
ЦСКА София |
84 20 |
|
17-02-2024 |
Септември (12) Шампион 2006 (12) |
ЦСКА София |
39 60 |
|
9 Кръг |
24-02-2024 |
Левски (12) ЦСКА (12) |
Васил Левски София |
34 67 |
|
24-02-2024 |
Славия (12) Септември (12) |
Васил Левски София |
21 44 |
|
24-02-2024 |
Шампион 2006 (12) БУБА баскетбол (12) |
Васил Левски София |
49 54 |
|
10 Кръг |
10-03-2024 |
БУБА баскетбол (12) ЦСКА (12) |
Илия Мирчев София |
71 34 |
|
10-03-2024 |
Шампион 2006 (12) Славия (12) |
Илия Мирчев София |
66 40 |
|
10-03-2024 |
Септември (12) Левски (12) |
Илия Мирчев София |
65 49 |
|
Региони за момчета (12) | Витоша, група B |
1 Кръг |
|
Академик 17 София (12) Славия (12) -2 |
|
0 0 |
отл. |
14-10-2023 |
Шампион 2006 (12) -2 Ахил (12) |
50-о ОУ София |
10 79 |
|
14-10-2023 |
Септември (12) -2 Спартак София (12) |
50-о ОУ София |
23 55 |
|
14-10-2023 |
Люлин (12) Спортни таланти (12) |
50-о ОУ София |
31 45 |
|
14-10-2023 |
Локомотив София (12) Свети Георги (12) |
50-о ОУ София |
20 0 |
|
2 Кръг |
11-11-2023 |
Свети Георги (12) Септември (12) -2 |
СЦ Азбуки София |
25 19 |
|
11-11-2023 |
Ахил (12) Славия (12) -2 |
СЦ Азбуки София |
55 15 |
|
11-11-2023 |
Академик 17 София (12) Люлин (12) |
СЦ Азбуки София |
15 40 |
|
11-11-2023 |
Спартак София (12) Шампион 2006 (12) -2 |
СЦ Азбуки София |
63 12 |
|
11-11-2023 |
Спортни таланти (12) Локомотив София (12) |
СЦ Азбуки София |
56 41 |
|
3 Кръг |
10-12-2023 |
Люлин (12) Славия (12) -2 |
Локомотив София |
49 27 |
|
10-12-2023 |
Шампион 2006 (12) -2 Свети Георги (12) |
Локомотив София |
18 32 |
|
10-12-2023 |
Септември (12) -2 Спортни таланти (12) |
Локомотив София |
22 50 |
|
10-12-2023 |
Ахил (12) Спартак София (12) |
Локомотив София |
67 48 |
|
10-12-2023 |
Локомотив София (12) Академик 17 София (12) |
Локомотив София |
69 29 |
|
4 Кръг |
14-01-2024 |
Люлин (12) Локомотив София (12) |
ЧСУ Свети Георги София |
53 16 |
|
14-01-2024 |
Свети Георги (12) Ахил (12) |
ЧСУ Свети Георги София |
20 63 |
|
14-01-2024 |
Спартак София (12) Славия (12) -2 |
ЧСУ Свети Георги София |
53 26 |
|
14-01-2024 |
Спортни таланти (12) Шампион 2006 (12) -2 |
ЧСУ Свети Георги София |
54 23 |
|
14-01-2024 |
Академик 17 София (12) Септември (12) -2 |
ЧСУ Свети Георги София |
20 21 |
|
5 Кръг |
10-02-2024 |
Септември (12) -2 Люлин (12) |
ЧСУ Свети Георги София |
28 49 |
|
10-02-2024 |
Спартак София (12) Свети Георги (12) |
ЧСУ Свети Георги София |
60 21 |
|
10-02-2024 |
Локомотив София (12) Славия (12) -2 |
ЧСУ Свети Георги София |
32 40 |
|
10-02-2024 |
Шампион 2006 (12) -2 Академик 17 София (12) |
ЧСУ Свети Георги София |
32 23 |
|
10-02-2024 |
Ахил (12) Спортни таланти (12) |
ЧСУ Свети Георги София |
73 29 |
|
6 Кръг |
10-03-2024 |
Септември (12) -2 Славия (12) -2 |
50-о ОУ София |
19 37 |
|
10-03-2024 |
Ахил (12) Люлин (12) |
50-о ОУ София |
57 27 |
|
10-03-2024 |
Свети Георги (12) Спортни таланти (12) |
50-о ОУ София |
30 46 |
|
10-03-2024 |
Спартак София (12) Академик 17 София (12) |
50-о ОУ София |
55 20 |
|
10-03-2024 |
Шампион 2006 (12) -2 Локомотив София (12) |
50-о ОУ София |
37 56 |
|
7 Кръг |
21-04-2024 |
Свети Георги (12) Славия (12) -2 |
Септември София |
18 72 |
|
21-04-2024 |
Локомотив София (12) Септември (12) -2 |
Септември София |
43 57 |
|
21-04-2024 |
Люлин (12) Шампион 2006 (12) -2 |
Септември София |
35 76 |
|
21-04-2024 |
Спортни таланти (12) Спартак София (12) |
Септември София |
47 61 |
|
21-04-2024 |
Академик 17 София (12) Ахил (12) |
Септември София |
21 78 |
|
8 Кръг |
|
Спортни таланти (12) Славия (12) -2 |
Триадица София |
0 0 |
отл. |
19-05-2024 |
Славия (12) -2 Шампион 2006 (12) -2 |
Триадица София |
55 21 |
|
19-05-2024 |
Люлин (12) Спартак София (12) |
Триадица София |
29 72 |
|
19-05-2024 |
Локомотив София (12) Ахил (12) |
Триадица София |
21 72 |
|
19-05-2024 |
Академик 17 София (12) Свети Георги (12) |
Триадица София |
15 45 |
|
9 Кръг |
|
Локомотив София (12) Спартак София (12) |
|
0 0 |
отл. |
|
Люлин (12) Свети Георги (12) |
|
0 0 |
отл. |
|
Септември (12) -2 Ахил (12) |
|
0 0 |
отл. |
|
Академик 17 София (12) Спортни таланти (12) |
|
0 0 |
отл. |
|
Шампион 2006 (12) -2 Септември (12) -2 |
|
0 0 |
отл. |
Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/3 място |
1 Кръг |
04-02-2024 |
Дунав Русе (12) Доростол (12) |
Дръстър Силистра |
62 43 |
|
04-02-2024 |
Черно море Тича (12) Дунав Русе (12) |
Дръстър Силистра |
47 42 |
|
04-02-2024 |
Доростол (12) Черно море Тича (12) |
Дръстър Силистра |
37 49 |
|
2 Кръг |
01-03-2024 |
Черно море Тича (12) Доростол (12) |
Христо Борисов Варна |
55 46 |
|
01-03-2024 |
Доростол (12) Дунав Русе (12) |
Христо Борисов Варна |
39 55 |
|
01-03-2024 |
Дунав Русе (12) Черно море Тича (12) |
Христо Борисов Варна |
47 63 |
|
3 Кръг |
12-04-2024 |
Дунав Русе (12) Доростол (12) |
Дунав Русе |
56 48 |
|
12-04-2024 |
Доростол (12) Черно море Тича (12) |
Дунав Русе |
58 62 |
|
12-04-2024 |
Черно море Тича (12) Дунав Русе (12) |
Дунав Русе |
59 50 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 4/8 място |
1 Кръг |
28-02-2024 |
Дунав Русе (12) -2 Вълци Разград (12) |
Абритус Разград |
9 74 |
|
28-02-2024 |
Черно море Тича (12) -2 Ънстопабъл (12) |
Абритус Разград |
54 25 |
|
28-02-2024 |
Дунав Русе (12) -2 Шумен (12) |
Абритус Разград |
15 52 |
|
28-02-2024 |
Вълци Разград (12) Ънстопабъл (12) |
Абритус Разград |
72 18 |
|
28-02-2024 |
Шумен (12) Черно море Тича (12) -2 |
Абритус Разград |
35 41 |
|
2 Кръг |
16-03-2024 |
Шумен (12) Вълци Разград (12) |
Младост Шумен |
32 43 |
|
16-03-2024 |
Ънстопабъл (12) Дунав Русе (12) -2 |
Младост Шумен |
21 46 |
|
16-03-2024 |
Вълци Разград (12) Черно море Тича (12) -2 |
Младост Шумен |
46 60 |
|
16-03-2024 |
Ънстопабъл (12) Шумен (12) |
Младост Шумен |
26 51 |
|
16-03-2024 |
Черно море Тича (12) -2 Дунав Русе (12) -2 |
Младост Шумен |
49 31 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 9/15 място |
1 Кръг |
27-01-2024 |
Спортбаскет ГТ (12) Ънстопабъл (12) -2 |
Вапцаров Генерал Тошево |
66 14 |
|
27-01-2024 |
Спартак Варна (12) Светкавица (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
54 35 |
|
27-01-2024 |
Ънстопабъл (12) -2 Вихър 2002 (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
17 45 |
|
27-01-2024 |
Светкавица (12) Спортбаскет ГТ (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
10 53 |
|
27-01-2024 |
Вихър 2002 (12) Спартак Варна (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
26 47 |
|
2 Кръг |
16-02-2024 |
Ънстопабъл (12) -2 Спартак Варна (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
19 52 |
|
16-02-2024 |
Спортбаскет ГТ (12) Стар баскет (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
19 44 |
|
16-02-2024 |
Спартак Варна (12) Варнабаскет (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
36 33 |
|
16-02-2024 |
Стар баскет (12) Ънстопабъл (12) -2 |
Вапцаров Генерал Тошево |
49 9 |
|
16-02-2024 |
Варнабаскет (12) Спортбаскет ГТ (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
17 47 |
|
3 Кръг |
08-03-2024 |
Варнабаскет (12) Стар баскет (12) |
У-ще Елин Пелин Варна |
12 82 |
|
08-03-2024 |
Вихър 2002 (12) Светкавица (12) |
У-ще Елин Пелин Варна |
26 39 |
|
08-03-2024 |
Варнабаскет (12) Ънстопабъл (12) -2 |
У-ще Елин Пелин Варна |
46 19 |
|
08-03-2024 |
Стар баскет (12) Вихър 2002 (12) |
У-ще Елин Пелин Варна |
91 23 |
|
08-03-2024 |
Ънстопабъл (12) -2 Светкавица (12) |
У-ще Елин Пелин Варна |
15 21 |
|
4 Кръг |
30-03-2024 |
Спортбаскет ГТ (12) Вихър 2002 (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
73 36 |
|
30-03-2024 |
Светкавица (12) Варнабаскет (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
28 29 |
|
30-03-2024 |
Спартак Варна (12) Спортбаскет ГТ (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
40 73 |
|
30-03-2024 |
Вихър 2002 (12) Варнабаскет (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
22 46 |
|
12-04-2024 |
Стар баскет (12) Спартак Варна (12) |
У-ще Елин Пелин Варна |
20 0 |
|
12-04-2024 |
Светкавица (12) Стар баскет (12) |
У-ще Елин Пелин Варна |
0 20 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа, група A |
1 Кръг |
25-11-2023 |
Дунав Русе (12) Доростол (12) |
Дръстър Силистра |
63 73 |
|
25-11-2023 |
Черно море Тича (12) Стар баскет (12) |
Дръстър Силистра |
103 12 |
|
25-11-2023 |
Шумен (12) Дунав Русе (12) |
Дръстър Силистра |
29 88 |
|
25-11-2023 |
Доростол (12) Стар баскет (12) |
Дръстър Силистра |
93 10 |
|
25-11-2023 |
Черно море Тича (12) Шумен (12) |
Дръстър Силистра |
67 27 |
|
2 Кръг |
15-12-2023 |
Стар баскет (12) Шумен (12) |
Христо Борисов Варна |
26 46 |
|
15-12-2023 |
Дунав Русе (12) Черно море Тича (12) |
Христо Борисов Варна |
43 67 |
|
15-12-2023 |
Шумен (12) Доростол (12) |
Христо Борисов Варна |
25 70 |
|
15-12-2023 |
Стар баскет (12) Дунав Русе (12) |
Христо Борисов Варна |
6 70 |
|
15-12-2023 |
Доростол (12) Черно море Тича (12) |
Христо Борисов Варна |
41 50 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа, група B |
1 Кръг |
25-10-2023 |
Вълци Разград (12) Светкавица (12) |
Абритус Разград |
70 10 |
|
25-10-2023 |
Ънстопабъл (12) Черно море Тича (12) -2 |
Абритус Разград |
24 62 |
|
25-10-2023 |
Светкавица (12) Дунав Русе (12) -2 |
Абритус Разград |
1 81 |
|
25-10-2023 |
Вълци Разград (12) Ънстопабъл (12) |
Абритус Разград |
40 33 |
|
25-10-2023 |
Дунав Русе (12) -2 Черно море Тича (12) -2 |
Абритус Разград |
16 67 |
|
2 Кръг |
22-11-2023 |
Дунав Русе (12) -2 Вълци Разград (12) |
Иван Ангелов Търговище |
36 76 |
|
22-11-2023 |
Светкавица (12) Ънстопабъл (12) |
Иван Ангелов Търговище |
10 30 |
|
22-11-2023 |
Черно море Тича (12) -2 Вълци Разград (12) |
Иван Ангелов Търговище |
54 60 |
|
22-11-2023 |
Ънстопабъл (12) Дунав Русе (12) -2 |
Иван Ангелов Търговище |
29 59 |
|
22-11-2023 |
Черно море Тича (12) -2 Светкавица (12) |
Иван Ангелов Търговище |
55 6 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа, група C |
1 Кръг |
28-10-2023 |
Вихър 2002 (12) Спортбаскет ГТ (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
24 16 |
|
28-10-2023 |
Варнабаскет (12) Ънстопабъл (12) -2 |
Вапцаров Генерал Тошево |
35 33 |
|
28-10-2023 |
Ънстопабъл (12) -2 Вихър 2002 (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
6 35 |
|
28-10-2023 |
Спартак Варна (12) Варнабаскет (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
38 42 |
|
28-10-2023 |
Спортбаскет ГТ (12) Спартак Варна (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
34 33 |
|
2 Кръг |
09-12-2023 |
Вихър 2002 (12) Варнабаскет (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
25 28 |
|
09-12-2023 |
Ънстопабъл (12) -2 Спартак Варна (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
20 52 |
|
09-12-2023 |
Варнабаскет (12) Спортбаскет ГТ (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
33 35 |
|
09-12-2023 |
Спартак Варна (12) Вихър 2002 (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
53 40 |
|
09-12-2023 |
Спортбаскет ГТ (12) Ънстопабъл (12) -2 |
Вапцаров Генерал Тошево |
41 8 |
|
Региони за момчета (12) | Загоре, 1/4 място |
1 Кръг |
14-01-2024 |
Черноморец (12) Свети Влас (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
57 25 |
|
14-01-2024 |
Берое (12) Тунджа Ямбол (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
71 34 |
|
2 Кръг |
14-01-2024 |
Свети Влас (12) Берое (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
49 70 |
|
14-01-2024 |
Тунджа Ямбол (12) Черноморец (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
54 86 |
|
3 Кръг |
18-02-2024 |
Берое (12) Тунджа Ямбол (12) |
Общинска Стара Загора |
66 43 |
|
18-02-2024 |
Свети Влас (12) Черноморец (12) |
Общинска Стара Загора |
34 64 |
|
4 Кръг |
18-02-2024 |
Тунджа Ямбол (12) Свети Влас (12) |
Общинска Стара Загора |
77 43 |
|
18-02-2024 |
Черноморец (12) Берое (12) |
Общинска Стара Загора |
45 51 |
|
5 Кръг |
10-03-2024 |
Тунджа Ямбол (12) Черноморец (12) |
Диана Ямбол |
51 54 |
|
10-03-2024 |
Берое (12) Свети Влас (12) |
Диана Ямбол |
56 15 |
|
6 Кръг |
10-03-2024 |
Черноморец (12) Берое (12) |
Диана Ямбол |
55 54 |
|
10-03-2024 |
Свети Влас (12) Тунджа Ямбол (12) |
Диана Ямбол |
33 52 |
|
Региони за момчета (12) | Загоре, 5/7 място |
1 Кръг |
21-01-2024 |
Сливен баскет (12) Вихър Айтос (12) |
Васил Левски Сливен |
93 2 |
|
21-01-2024 |
Вихър Айтос (12) Делфин (12) |
Васил Левски Сливен |
28 33 |
|
21-01-2024 |
Делфин (12) Сливен баскет (12) |
Васил Левски Сливен |
4 96 |
|
2 Кръг |
11-02-2024 |
Вихър Айтос (12) Делфин (12) |
Аетос Айтос |
40 35 |
|
11-02-2024 |
Делфин (12) Сливен баскет (12) |
Аетос Айтос |
11 90 |
|
11-02-2024 |
Сливен баскет (12) Вихър Айтос (12) |
Аетос Айтос |
87 24 |
|
3 Кръг |
04-03-2024 |
Делфин (12) Вихър Айтос (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
32 53 |
|
04-03-2024 |
Вихър Айтос (12) Сливен баскет (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
24 96 |
|
04-03-2024 |
Сливен баскет (12) Делфин (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
93 10 |
|
Региони за момчета (12) | Загоре, 8/10 място |
1 Кръг |
21-01-2024 |
Берое (12) -2 Черноморец 2014 (12) |
Общинска Стара Загора |
68 20 |
|
21-01-2024 |
Черноморец 2014 (12) Розова долина (12) |
Общинска Стара Загора |
45 54 |
|
21-01-2024 |
Розова долина (12) Берое (12) -2 |
Общинска Стара Загора |
43 46 |
|
2 Кръг |
11-02-2024 |
Розова долина (12) Берое (12) -2 |
Севтополис Казанлък |
65 41 |
|
11-02-2024 |
Берое (12) -2 Черноморец 2014 (12) |
Севтополис Казанлък |
58 22 |
|
11-02-2024 |
Черноморец 2014 (12) Розова долина (12) |
Севтополис Казанлък |
29 59 |
|
3 Кръг |
16-03-2024 |
Черноморец 2014 (12) Берое (12) -2 |
Никола Станчев Бургас |
39 37 |
|
16-03-2024 |
Берое (12) -2 Розова долина (12) |
Никола Станчев Бургас |
35 49 |
|
16-03-2024 |
Розова долина (12) Черноморец 2014 (12) |
Никола Станчев Бургас |
58 34 |
|
Региони за момчета (12) | Загоре, група A |
1 Кръг |
05-11-2023 |
Тунджа Ямбол (12) Берое (12) |
Диана Ямбол |
41 82 |
|
05-11-2023 |
Тунджа Ямбол (12) -2 Берое (12) -2 |
Диана Ямбол |
27 50 |
|
05-11-2023 |
Берое (12) Тунджа Ямбол (12) -2 |
Диана Ямбол |
104 20 |
|
05-11-2023 |
Берое (12) -2 Тунджа Ямбол (12) |
Диана Ямбол |
20 65 |
|
2 Кръг |
19-11-2023 |
Берое (12) Сливен баскет (12) |
Общинска Стара Загора |
79 32 |
|
19-11-2023 |
Берое (12) -2 Розова долина (12) |
Общинска Стара Загора |
53 52 |
|
19-11-2023 |
Сливен баскет (12) Берое (12) -2 |
Общинска Стара Загора |
84 22 |
|
19-11-2023 |
Розова долина (12) Берое (12) |
Общинска Стара Загора |
11 106 |
|
3 Кръг |
02-12-2023 |
Сливен баскет (12) Тунджа Ямбол (12) -2 |
Васил Левски Сливен |
112 16 |
|
02-12-2023 |
Розова долина (12) Тунджа Ямбол (12) |
Васил Левски Сливен |
24 77 |
|
02-12-2023 |
Тунджа Ямбол (12) -2 Розова долина (12) |
Васил Левски Сливен |
22 85 |
|
02-12-2023 |
Тунджа Ямбол (12) Сливен баскет (12) |
Васил Левски Сливен |
77 55 |
|
4 Кръг |
09-12-2023 |
Берое (12) Берое (12) -2 |
Общинска Стара Загора |
107 19 |
|
16-12-2023 |
Розова долина (12) Сливен баскет (12) |
Севтополис Казанлък |
30 70 |
|
17-12-2023 |
Тунджа Ямбол (12) -2 Тунджа Ямбол (12) |
Диана Ямбол |
17 105 |
|
Региони за момчета (12) | Загоре, група B |
1 Кръг |
04-11-2023 |
Вихър Айтос (12) Черноморец 2014 (12) |
Аетос Айтос |
47 25 |
|
04-11-2023 |
Свети Влас (12) Черноморец (12) |
Аетос Айтос |
27 61 |
|
04-11-2023 |
Черноморец 2014 (12) Делфин (12) |
Аетос Айтос |
32 49 |
|
04-11-2023 |
Черноморец (12) Вихър Айтос (12) |
Аетос Айтос |
80 19 |
|
04-11-2023 |
Делфин (12) Свети Влас (12) |
Аетос Айтос |
14 48 |
|
2 Кръг |
19-11-2023 |
Делфин (12) Черноморец (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
17 81 |
|
19-11-2023 |
Свети Влас (12) Вихър Айтос (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
45 31 |
|
19-11-2023 |
Черноморец (12) Черноморец 2014 (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
64 7 |
|
19-11-2023 |
Вихър Айтос (12) Делфин (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
50 25 |
|
19-11-2023 |
Черноморец 2014 (12) Свети Влас (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
13 30 |
|
3 Кръг |
02-12-2023 |
Черноморец 2014 (12) Черноморец (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
11 66 |
|
02-12-2023 |
Вихър Айтос (12) Свети Влас (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
12 64 |
|
02-12-2023 |
Черноморец (12) Делфин (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
75 13 |
|
02-12-2023 |
Свети Влас (12) Черноморец 2014 (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
72 10 |
|
02-12-2023 |
Делфин (12) Вихър Айтос (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
21 24 |
|
4 Кръг |
17-12-2023 |
Черноморец (12) Свети Влас (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
39 30 |
|
17-12-2023 |
Черноморец 2014 (12) Вихър Айтос (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
24 40 |
|
17-12-2023 |
Свети Влас (12) Делфин (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
43 18 |
|
17-12-2023 |
Вихър Айтос (12) Черноморец (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
11 56 |
|
17-12-2023 |
Делфин (12) Черноморец 2014 (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
19 21 |
|
Региони за момчета (12) | Мизия |
1 Кръг |
15-10-2023 |
Чардафон Орловец (12) Локомотив Г. О. (12) |
Орловец Габрово |
16 54 |
|
15-10-2023 |
Шампион Плевен (12) Чавдар Троян (12) |
Орловец Габрово |
23 53 |
|
15-10-2023 |
Чавдар Троян (12) Локомотив Г. О. (12) |
Орловец Габрово |
27 51 |
|
15-10-2023 |
Чардафон Орловец (12) Шампион Плевен (12) |
Орловец Габрово |
38 20 |
|
2 Кръг |
03-12-2023 |
Локомотив Г. О. (12) Дунав 2007 Русе (12) |
Ивайло Велико Търново |
70 7 |
|
03-12-2023 |
Чардафон Орловец (12) Дунав 2007 Русе (12) |
Ивайло Велико Търново |
52 35 |
|
03-12-2023 |
Чардафон Орловец (12) Спартак Плевен (12) |
Ивайло Велико Търново |
16 91 |
|
03-12-2023 |
Локомотив Г. О. (12) Спартак Плевен (12) |
Ивайло Велико Търново |
37 47 |
|
3 Кръг |
11-11-2023 |
Шампион Плевен (12) Спартак Плевен (12) |
Балканстрой Плевен |
12 87 |
|
11-11-2023 |
Дунав 2007 Русе (12) Чавдар Троян (12) |
Балканстрой Плевен |
21 80 |
|
11-11-2023 |
Шампион Плевен (12) Дунав 2007 Русе (12) |
Балканстрой Плевен |
52 22 |
|
11-11-2023 |
Чавдар Троян (12) Спартак Плевен (12) |
Балканстрой Плевен |
48 87 |
|
4 Кръг |
27-01-2024 |
Шампион Плевен (12) Локомотив Г. О. (12) |
Никола Петров Горна Оряховица |
12 61 |
|
27-01-2024 |
Чардафон Орловец (12) Чавдар Троян (12) |
Никола Петров Горна Оряховица |
29 43 |
|
27-01-2024 |
Дунав 2007 Русе (12) Спартак Плевен (12) |
Никола Петров Горна Оряховица |
8 110 |
|
5 Кръг |
27-01-2024 |
Шампион Плевен (12) Чардафон Орловец (12) |
Никола Петров Горна Оряховица |
32 40 |
|
27-01-2024 |
Дунав 2007 Русе (12) Локомотив Г. О. (12) |
Никола Петров Горна Оряховица |
13 80 |
|
10-03-2024 |
Спартак Плевен (12) Чавдар Троян (12) |
Балканстрой Плевен |
81 46 |
|
6 Кръг |
10-12-2023 |
Чавдар Троян (12) Чардафон Орловец (12) |
Чавдар Троян |
66 23 |
|
10-12-2023 |
Шампион Плевен (12) Спартак Плевен (12) |
Чавдар Троян |
11 70 |
|
10-12-2023 |
Спартак Плевен (12) Чардафон Орловец (12) |
Чавдар Троян |
60 27 |
|
10-12-2023 |
Чавдар Троян (12) Шампион Плевен (12) |
Чавдар Троян |
59 26 |
|
7 Кръг |
21-04-2024 |
Спартак Плевен (12) Дунав 2007 Русе (12) |
Балканстрой Плевен |
85 21 |
|
21-04-2024 |
Чардафон Орловец (12) Локомотив Г. О. (12) |
Балканстрой Плевен |
12 54 |
|
21-04-2024 |
Дунав 2007 Русе (12) Чардафон Орловец (12) |
Балканстрой Плевен |
41 26 |
|
21-04-2024 |
Спартак Плевен (12) Локомотив Г. О. (12) |
Балканстрой Плевен |
54 41 |
|
8 Кръг |
07-04-2024 |
Чавдар Троян (12) Дунав 2007 Русе (12) |
Чавдар Троян |
80 25 |
|
07-04-2024 |
Локомотив Г. О. (12) Шампион Плевен (12) |
Чавдар Троян |
84 20 |
|
07-04-2024 |
Дунав 2007 Русе (12) Шампион Плевен (12) |
Чавдар Троян |
49 62 |
|
07-04-2024 |
Локомотив Г. О. (12) Чавдар Троян (12) |
Чавдар Троян |
74 19 |
|
Региони за момчета (12) | Рила, 1/5 място |
1 Кръг |
14-04-2024 |
Балкан (12) Миньор 2015 (12) |
Георги Христов Ботевград |
42 16 |
|
14-04-2024 |
Спортист 1959 Своге (12) Рилски спортист (12) |
Георги Христов Ботевград |
40 89 |
|
14-04-2024 |
Миньор 2015 (12) Вихрен (12) |
Георги Христов Ботевград |
50 36 |
|
14-04-2024 |
Рилски спортист (12) Балкан (12) |
Георги Христов Ботевград |
71 68 |
|
14-04-2024 |
Вихрен (12) Спортист 1959 Своге (12) |
Георги Христов Ботевград |
34 46 |
|
2 Кръг |
20-04-2024 |
Спортист 1959 Своге (12) Миньор 2015 (12) |
СОУ Иван Вазов Своге |
44 51 |
|
20-04-2024 |
Вихрен (12) Балкан (12) |
СОУ Иван Вазов Своге |
34 43 |
|
20-04-2024 |
Миньор 2015 (12) Рилски спортист (12) |
СОУ Иван Вазов Своге |
32 110 |
|
20-04-2024 |
Балкан (12) Спортист 1959 Своге (12) |
СОУ Иван Вазов Своге |
90 48 |
|
20-04-2024 |
Рилски спортист (12) Вихрен (12) |
СОУ Иван Вазов Своге |
87 38 |
|
Региони за момчета (12) | Рила, 6/10 място |
1 Кръг |
21-04-2024 |
Евробаскет Академик (12) Рилски спортист (12) -2 |
Пирин Благоевград |
30 34 |
|
21-04-2024 |
Политехника (12) Велбъжд 2002 (12) |
Пирин Благоевград |
12 47 |
|
21-04-2024 |
Костенец 2022 (12) Евробаскет Академик (12) |
Пирин Благоевград |
15 53 |
|
21-04-2024 |
Рилски спортист (12) -2 Политехника (12) |
Пирин Благоевград |
49 29 |
|
21-04-2024 |
Велбъжд 2002 (12) Костенец 2022 (12) |
Пирин Благоевград |
70 15 |
|
2 Кръг |
18-05-2024 |
Велбъжд 2002 (12) Евробаскет Академик (12) |
Осогово Кюстендил |
39 41 |
|
18-05-2024 |
Костенец 2022 (12) Рилски спортист (12) -2 |
Осогово Кюстендил |
19 39 |
|
18-05-2024 |
Евробаскет Академик (12) Костенец 2022 (12) |
Осогово Кюстендил |
45 18 |
|
18-05-2024 |
Рилски спортист (12) -2 Велбъжд 2002 (12) |
Осогово Кюстендил |
48 31 |
|
Региони за момчета (12) | Рила |
1 Кръг |
08-10-2023 |
Велбъжд 2002 (12) Политехника (12) |
Пирин Благоевград |
66 23 |
|
08-10-2023 |
Миньор 2015 (12) Спортист 1959 Своге (12) |
Пирин Благоевград |
50 17 |
|
08-10-2023 |
Балкан (12) Костенец 2022 (12) |
Пирин Благоевград |
99 4 |
|
08-10-2023 |
Евробаскет Академик (12) Вихрен (12) |
Пирин Благоевград |
22 54 |
|
2 Кръг |
21-10-2023 |
Евробаскет Академик (12) Балкан (12) |
Пирин Благоевград |
20 77 |
|
21-10-2023 |
Вихрен (12) Костенец 2022 (12) |
Пирин Благоевград |
40 17 |
|
21-10-2023 |
Костенец 2022 (12) Евробаскет Академик (12) |
Пирин Благоевград |
8 71 |
|
21-10-2023 |
Балкан (12) Вихрен (12) |
Пирин Благоевград |
74 39 |
|
3 Кръг |
22-10-2023 |
Спортист 1959 Своге (12) Рилски спортист (12) -2 |
СОУ Иван Вазов Своге |
67 13 |
|
22-10-2023 |
Миньор 2015 (12) Рилски спортист (12) |
СОУ Иван Вазов Своге |
25 86 |
|
22-10-2023 |
Рилски спортист (12) -2 Миньор 2015 (12) |
СОУ Иван Вазов Своге |
17 85 |
|
22-10-2023 |
Рилски спортист (12) Спортист 1959 Своге (12) |
СОУ Иван Вазов Своге |
40 36 |
|
4 Кръг |
19-11-2023 |
Вихрен (12) Рилски спортист (12) |
Арена Сандански Сандански |
33 75 |
|
19-11-2023 |
Евробаскет Академик (12) Рилски спортист (12) -2 |
Арена Сандански Сандански |
46 44 |
|
19-11-2023 |
Рилски спортист (12) Евробаскет Академик (12) |
Арена Сандански Сандански |
87 10 |
|
19-11-2023 |
Рилски спортист (12) -2 Вихрен (12) |
Арена Сандански Сандански |
29 65 |
|
5 Кръг |
18-11-2023 |
Политехника (12) Костенец 2022 (12) |
Спортна зала Дупница |
39 22 |
|
18-11-2023 |
Велбъжд 2002 (12) Балкан (12) |
Спортна зала Дупница |
34 82 |
|
18-11-2023 |
Балкан (12) Политехника (12) |
Спортна зала Дупница |
102 12 |
|
18-11-2023 |
Костенец 2022 (12) Велбъжд 2002 (12) |
Спортна зала Дупница |
12 84 |
|
6 Кръг |
02-12-2023 |
Балкан (12) Миньор 2015 (12) |
Георги Христов Ботевград |
94 32 |
|
02-12-2023 |
Костенец 2022 (12) Спортист 1959 Своге (12) |
Георги Христов Ботевград |
18 76 |
|
02-12-2023 |
Миньор 2015 (12) Костенец 2022 (12) |
Георги Христов Ботевград |
116 8 |
|
02-12-2023 |
Спортист 1959 Своге (12) Балкан (12) |
Георги Христов Ботевград |
42 78 |
|
7 Кръг |
09-12-2023 |
Евробаскет Академик (12) Политехника (12) |
Осогово Кюстендил |
40 17 |
|
09-12-2023 |
Вихрен (12) Велбъжд 2002 (12) |
Осогово Кюстендил |
37 55 |
|
09-12-2023 |
Политехника (12) Вихрен (12) |
Осогово Кюстендил |
18 62 |
|
09-12-2023 |
Велбъжд 2002 (12) Евробаскет Академик (12) |
Осогово Кюстендил |
51 23 |
|
8 Кръг |
17-02-2024 |
Спортист 1959 Своге (12) Политехника (12) |
СОУ Иван Вазов Своге |
74 15 |
|
17-02-2024 |
Миньор 2015 (12) Велбъжд 2002 (12) |
СОУ Иван Вазов Своге |
69 36 |
|
17-02-2024 |
Политехника (12) Миньор 2015 (12) |
СОУ Иван Вазов Своге |
20 66 |
|
17-02-2024 |
Велбъжд 2002 (12) Спортист 1959 Своге (12) |
СОУ Иван Вазов Своге |
28 63 |
|
9 Кръг |
16-03-2024 |
Рилски спортист (12) -2 Костенец 2022 (12) |
Арена Самоков Самоков |
49 16 |
|
16-03-2024 |
Рилски спортист (12) Балкан (12) |
Арена Самоков Самоков |
66 71 |
|
16-03-2024 |
Балкан (12) Рилски спортист (12) -2 |
Арена Самоков Самоков |
75 19 |
|
16-03-2024 |
Костенец 2022 (12) Рилски спортист (12) |
Арена Самоков Самоков |
10 82 |
|
10 Кръг |
02-03-2024 |
Евробаскет Академик (12) Миньор 2015 (12) |
Пирин Благоевград |
15 60 |
|
02-03-2024 |
Вихрен (12) Спортист 1959 Своге (12) |
Пирин Благоевград |
59 43 |
|
02-03-2024 |
Миньор 2015 (12) Вихрен (12) |
Пирин Благоевград |
43 40 |
|
02-03-2024 |
Спортист 1959 Своге (12) Евробаскет Академик (12) |
Пирин Благоевград |
45 34 |
|
11 Кръг |
10-03-2024 |
Политехника (12) Рилски спортист (12) -2 |
Спортна зала Дупница |
27 53 |
|
10-03-2024 |
Велбъжд 2002 (12) Рилски спортист (12) |
Спортна зала Дупница |
35 80 |
|
10-03-2024 |
Рилски спортист (12) Политехника (12) |
Спортна зала Дупница |
97 16 |
|
10-03-2024 |
Рилски спортист (12) -2 Велбъжд 2002 (12) |
Спортна зала Дупница |
22 72 |
|
12 Кръг |
|
Рилски спортист (12) Рилски спортист (12) -2 |
|
20 0 |
|
Региони за момчета (12) | Родопи |
1 Кръг |
04-11-2023 |
Академик Бултекс 99 (12) Златоград (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
31 26 |
|
04-11-2023 |
Марица Кършияка 2012 (12) Атлетик 95 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
33 36 |
|
2 Кръг |
04-11-2023 |
Златоград (12) Марица Кършияка 2012 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
45 18 |
|
04-11-2023 |
Атлетик 95 (12) Академик Бултекс 99 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
22 82 |
|
3 Кръг |
18-11-2023 |
Атлетик 95 (12) Златоград (12) |
У-ще Васил Левски Златоград |
28 39 |
|
18-11-2023 |
Академик Бултекс 99 (12) Марица Кършияка 2012 (12) |
У-ще Васил Левски Златоград |
73 14 |
|
4 Кръг |
18-11-2023 |
Марица Кършияка 2012 (12) Атлетик 95 (12) |
У-ще Васил Левски Златоград |
37 39 |
|
18-11-2023 |
Академик Бултекс 99 (12) Златоград (12) |
У-ще Васил Левски Златоград |
54 33 |
|
5 Кръг |
03-12-2023 |
Академик Бултекс 99 (12) Марица Кършияка 2012 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
46 12 |
|
03-12-2023 |
Атлетик 95 (12) Златоград (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
19 35 |
|
6 Кръг |
03-12-2023 |
Златоград (12) Марица Кършияка 2012 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
41 32 |
|
03-12-2023 |
Атлетик 95 (12) Академик Бултекс 99 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
21 46 |
|
7 Кръг |
02-03-2024 |
Марица Кършияка 2012 (12) Атлетик 95 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
23 33 |
|
02-03-2024 |
Академик Бултекс 99 (12) Златоград (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
34 19 |
|
8 Кръг |
02-03-2024 |
Златоград (12) Марица Кършияка 2012 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
43 28 |
|
02-03-2024 |
Атлетик 95 (12) Академик Бултекс 99 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
27 60 |
|
9 Кръг |
16-03-2024 |
Академик Бултекс 99 (12) Марица Кършияка 2012 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
57 32 |
|
16-03-2024 |
Атлетик 95 (12) Златоград (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
33 43 |
|
10 Кръг |
16-03-2024 |
Атлетик 95 (12) Марица Кършияка 2012 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
47 49 |
|
16-03-2024 |
Академик Бултекс 99 (12) Златоград (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
58 19 |
|