Girls (U 12) Regions | Vitosha and Rila regions, Group A |
1 Round |
14-10-2023 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
16 66 |
|
14-10-2023 |
Champion 2006 (U 12) NSA (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
50 20 |
|
14-10-2023 |
Septemvri 97 (U 12) Slavia (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
71 32 |
|
2 Round |
09-03-2024 |
Septemvri 97 (U 12) Champion 2006 (U 12) |
50th Middle School Sofia |
56 60 |
|
09-03-2024 |
Slavia (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
50th Middle School Sofia |
96 31 |
|
09-03-2024 |
Rilski Sportist (U 12) NSA (U 12) |
50th Middle School Sofia |
65 18 |
|
3 Round |
26-11-2023 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Champion 2006 (U 12) |
NSA Sofia |
27 54 |
|
26-11-2023 |
NSA (U 12) Septemvri 97 (U 12) |
NSA Sofia |
17 55 |
|
26-11-2023 |
Slavia (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
NSA Sofia |
39 47 |
|
4 Round |
10-12-2023 |
NSA (U 12) Slavia (U 12) |
Septemvri Sofia |
28 86 |
|
10-12-2023 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Septemvri 97 (U 12) |
Septemvri Sofia |
31 62 |
|
10-12-2023 |
Champion 2006 (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Septemvri Sofia |
55 46 |
|
5 Round |
14-01-2024 |
Slavia (U 12) Champion 2006 (U 12) |
50th Middle School Sofia |
53 34 |
|
20-01-2024 |
NSA (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Septemvri Sofia |
21 51 |
|
20-01-2024 |
Rilski Sportist (U 12) Septemvri 97 (U 12) |
Septemvri Sofia |
64 79 |
|
6 Round |
|
Slavia (U 12) Septemvri 97 (U 12) |
NSA Sofia |
0 0 |
отл. |
18-02-2024 |
NSA (U 12) Champion 2006 (U 12) |
NSA Sofia |
38 49 |
|
18-02-2024 |
Rilski Sportist (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
NSA Sofia |
72 35 |
|
7 Round |
25-02-2024 |
Champion 2006 (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
50th Middle School Sofia |
52 39 |
|
25-02-2024 |
Rilski Sportist (U 12) Slavia (U 12) |
50th Middle School Sofia |
46 29 |
|
25-02-2024 |
Septemvri 97 (U 12) NSA (U 12) |
50th Middle School Sofia |
49 28 |
|
8 Round |
05-11-2023 |
NSA (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
34 74 |
|
05-11-2023 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Slavia (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
24 55 |
|
05-11-2023 |
Champion 2006 (U 12) Septemvri 97 (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
37 51 |
|
9 Round |
23-03-2024 |
Rilski Sportist (U 12) Champion 2006 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
80 31 |
|
24-03-2024 |
Slavia (U 12) NSA (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
81 28 |
|
24-03-2024 |
Septemvri 97 (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
85 13 |
|
10 Round |
20-04-2024 |
Lokomotiv Sofia (U 12) NSA (U 12) |
Septemvri Sofia |
45 52 |
|
20-04-2024 |
Champion 2006 (U 12) Slavia (U 12) |
Septemvri Sofia |
48 81 |
|
20-04-2024 |
Septemvri 97 (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Septemvri Sofia |
63 62 |
|
Girls (U 12) Regions | Vitosha and Rila regions, Group B |
1 Round |
14-10-2023 |
Slavia (U 12) -2 Champion 2006 (U 12) -2 |
Lokomotiv Sofia |
88 3 |
|
14-10-2023 |
Lokomotiv Sofia (U 12) -2 Rilski Sportist (U 12) -2 |
Lokomotiv Sofia |
26 18 |
|
2 Round |
25-02-2024 |
Lokomotiv Sofia (U 12) -2 Champion 2006 (U 12) -2 |
50th Middle School Sofia |
23 14 |
|
25-02-2024 |
Slavia (U 12) -2 Rilski Sportist (U 12) -2 |
50th Middle School Sofia |
40 12 |
|
3 Round |
23-03-2024 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Champion 2006 (U 12) -2 |
Arena Samokov Samokov |
50 22 |
|
24-03-2024 |
Lokomotiv Sofia (U 12) -2 Slavia (U 12) -2 |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
5 81 |
|
Girls (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 1/4 Place |
1 Round |
05-02-2024 |
Dorostol (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Drastar Silistra |
55 51 |
|
05-02-2024 |
Dunav Ruse (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Drastar Silistra |
82 29 |
|
2 Round |
05-02-2024 |
Cherno More Odessos (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Drastar Silistra |
57 63 |
|
05-02-2024 |
Svetkavitsa (U 12) Dorostol (U 12) |
Drastar Silistra |
51 74 |
|
3 Round |
02-03-2024 |
Cherno More Odessos (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
47 42 |
|
02-03-2024 |
Dunav Ruse (U 12) Dorostol (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
61 42 |
|
4 Round |
02-03-2024 |
Dorostol (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
53 43 |
|
02-03-2024 |
Dunav Ruse (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
67 43 |
|
5 Round |
31-03-2024 |
Dunav Ruse (U 12) Dorostol (U 12) |
Dunav Ruse |
55 45 |
|
31-03-2024 |
Cherno More Odessos (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Dunav Ruse |
64 49 |
|
6 Round |
31-03-2024 |
Svetkavitsa (U 12) Dorostol (U 12) |
Dunav Ruse |
48 62 |
|
31-03-2024 |
Cherno More Odessos (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Dunav Ruse |
51 69 |
|
Girls (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 5/11 Place |
1 Round |
28-01-2024 |
Preslav (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Abrittus Razgrad |
24 36 |
|
28-01-2024 |
Shumen (U 12) Sharks Shabla (U 12) |
Abrittus Razgrad |
40 8 |
|
28-01-2024 |
Wolves Razgrad (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Abrittus Razgrad |
44 6 |
|
28-01-2024 |
Sharks Shabla (U 12) Preslav (U 12) |
Abrittus Razgrad |
28 24 |
|
28-01-2024 |
Vihar 2002 (U 12) Shumen (U 12) |
Abrittus Razgrad |
6 62 |
|
2 Round |
17-02-2024 |
Shumen (U 12) Dunav Ruse (U 12) -2 |
Mladost Shumen |
44 43 |
|
17-02-2024 |
Sharks Shabla (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Mladost Shumen |
5 46 |
|
17-02-2024 |
Unstoppable (U 12) Shumen (U 12) |
Mladost Shumen |
16 47 |
|
17-02-2024 |
Dunav Ruse (U 12) -2 Sharks Shabla (U 12) |
Mladost Shumen |
44 11 |
|
17-02-2024 |
Wolves Razgrad (U 12) Unstoppable (U 12) |
Mladost Shumen |
46 25 |
|
3 Round |
09-03-2024 |
Shumen (U 12) Preslav (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
56 14 |
|
09-03-2024 |
Dunav Ruse (U 12) -2 Wolves Razgrad (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
28 27 |
|
09-03-2024 |
Vihar 2002 (U 12) Unstoppable (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
14 35 |
|
09-03-2024 |
Wolves Razgrad (U 12) Shumen (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
21 41 |
|
09-03-2024 |
Vihar 2002 (U 12) Dunav Ruse (U 12) -2 |
Obshtinska Veliki Preslav |
8 67 |
|
09-03-2024 |
Preslav (U 12) Unstoppable (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
23 44 |
|
4 Round |
29-03-2024 |
Unstoppable (U 12) Sharks Shabla (U 12) |
Sports Hall Shabla |
36 17 |
|
29-03-2024 |
Preslav (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Sports Hall Shabla |
21 28 |
|
29-03-2024 |
Unstoppable (U 12) Dunav Ruse (U 12) -2 |
Sports Hall Shabla |
29 58 |
|
29-03-2024 |
Sharks Shabla (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Sports Hall Shabla |
48 20 |
|
29-03-2024 |
Dunav Ruse (U 12) -2 Preslav (U 12) |
Sports Hall Shabla |
62 24 |
|
Girls (U 12) Regions | Dobrudja region, Group A |
1 Round |
22-10-2023 |
Shumen (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
19 53 |
|
22-10-2023 |
Dorostol (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
38 43 |
|
22-10-2023 |
Cherno More Odessos (U 12) Shumen (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
55 14 |
|
22-10-2023 |
Svetkavitsa (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
50 64 |
|
22-10-2023 |
Cherno More Odessos (U 12) Dorostol (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
52 72 |
|
2 Round |
19-11-2023 |
Dunav Ruse (U 12) Shumen (U 12) |
Dunav Ruse |
74 9 |
|
19-11-2023 |
Shumen (U 12) Dorostol (U 12) |
Dunav Ruse |
14 75 |
|
19-11-2023 |
Dorostol (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Dunav Ruse |
55 60 |
|
25-11-2023 |
Svetkavitsa (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
47 67 |
|
10-02-2024 |
Dunav Ruse (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Dunav Ruse |
67 45 |
|
Girls (U 12) Regions | Dobrudja region, Group B |
1 Round |
24-11-2023 |
Vihar 2002 (U 12) Unstoppable (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
7 62 |
|
24-11-2023 |
Wolves Razgrad (U 12) Preslav (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
44 22 |
|
24-11-2023 |
Sharks Shabla (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
12 23 |
|
24-11-2023 |
Unstoppable (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
53 22 |
|
14-12-2023 |
Dunav Ruse (U 12) -2 Sharks Shabla (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
37 6 |
|
2 Round |
|
Sharks Shabla (U 12) Unstoppable (U 12) |
Abrittus Razgrad |
0 0 |
отл. |
07-12-2023 |
Dunav Ruse (U 12) -2 Wolves Razgrad (U 12) |
Abrittus Razgrad |
23 39 |
|
07-12-2023 |
Vihar 2002 (U 12) Preslav (U 12) |
Abrittus Razgrad |
17 24 |
|
07-12-2023 |
Preslav (U 12) Dunav Ruse (U 12) -2 |
Abrittus Razgrad |
30 23 |
|
07-12-2023 |
Wolves Razgrad (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Abrittus Razgrad |
45 6 |
|
3 Round |
14-12-2023 |
Unstoppable (U 12) Dunav Ruse (U 12) -2 |
Obshtinska Veliki Preslav |
41 31 |
|
14-12-2023 |
Preslav (U 12) Unstoppable (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
30 34 |
|
14-12-2023 |
Sharks Shabla (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
19 23 |
|
14-12-2023 |
Vihar 2002 (U 12) Dunav Ruse (U 12) -2 |
Obshtinska Veliki Preslav |
16 31 |
|
14-12-2023 |
Preslav (U 12) Sharks Shabla (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
15 11 |
|
Girls (U 12) Regions | Zagore region, 1/4 Place |
1 Round |
21-01-2024 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets (U 12) |
Aetos Aytos |
39 50 |
|
21-01-2024 |
Tundja Yambol (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Aetos Aytos |
54 29 |
|
2 Round |
21-01-2024 |
Chernomorets (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Aetos Aytos |
25 76 |
|
21-01-2024 |
Tony 7 Sliven (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Aetos Aytos |
73 36 |
|
3 Round |
03-02-2024 |
Tundja Yambol (U 12) Chernomorets (U 12) |
Diana Yambol |
67 39 |
|
03-02-2024 |
Tony 7 Sliven (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Diana Yambol |
76 30 |
|
4 Round |
03-02-2024 |
Chernomorets (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Diana Yambol |
44 63 |
|
03-02-2024 |
Vihar Aytos (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Diana Yambol |
24 75 |
|
5 Round |
09-03-2024 |
Tony 7 Sliven (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
48 76 |
|
09-03-2024 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
22 60 |
|
6 Round |
09-03-2024 |
Tundja Yambol (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
77 17 |
|
09-03-2024 |
Chernomorets (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
33 72 |
|
Girls (U 12) Regions | Zagore region, 5/7 Place |
1 Round |
21-01-2024 |
Chernomorets 2014 (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
24 16 |
|
21-01-2024 |
Sveti Vlas (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
6 50 |
|
21-01-2024 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
30 29 |
|
2 Round |
10-02-2024 |
Sveti Vlas (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
29 32 |
|
10-02-2024 |
Chernomorets 2014 (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
27 79 |
|
10-02-2024 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
46 17 |
|
3 Round |
17-03-2024 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
77 33 |
|
17-03-2024 |
Chernomorets 2014 (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
34 31 |
|
17-03-2024 |
Sveti Vlas (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
13 72 |
|
Girls (U 12) Regions | Zagore region, Group A |
1 Round |
05-11-2023 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
46 73 |
|
05-11-2023 |
Tundja Yambol (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
77 37 |
|
05-11-2023 |
Tony 7 Sliven (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
48 54 |
|
2 Round |
18-11-2023 |
Tony 7 Sliven (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
47 42 |
|
18-11-2023 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
31 68 |
|
18-11-2023 |
Tundja Yambol (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
70 38 |
|
3 Round |
03-12-2023 |
Tundja Yambol (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Diana Yambol |
71 46 |
|
03-12-2023 |
Tony 7 Sliven (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Diana Yambol |
46 39 |
|
03-12-2023 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Diana Yambol |
53 96 |
|
Girls (U 12) Regions | Zagore region, Group B |
1 Round |
05-11-2023 |
Chernomorets (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
44 16 |
|
05-11-2023 |
Vihar Aytos (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
35 13 |
|
2 Round |
05-11-2023 |
Chernomorets 2014 (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
30 52 |
|
05-11-2023 |
Sveti Vlas (U 12) Chernomorets (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
22 58 |
|
3 Round |
18-11-2023 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets (U 12) |
Aetos Aytos |
52 45 |
|
18-11-2023 |
Chernomorets 2014 (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Aetos Aytos |
39 29 |
|
4 Round |
18-11-2023 |
Chernomorets (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Aetos Aytos |
53 22 |
|
18-11-2023 |
Sveti Vlas (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Aetos Aytos |
16 38 |
|
5 Round |
03-12-2023 |
Chernomorets 2014 (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
38 55 |
|
03-12-2023 |
Chernomorets (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
43 20 |
|
6 Round |
03-12-2023 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
57 58 |
|
03-12-2023 |
Sveti Vlas (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
20 37 |
|
Girls (U 12) Regions | Moesia region |
1 Round |
05-11-2023 |
Rositsa Pavlikeni (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
35 67 |
|
05-11-2023 |
Chardafon Orlovets (U 12) Champion Pleven (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
27 47 |
|
2 Round |
05-11-2023 |
Spartak Pleven (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
52 32 |
|
05-11-2023 |
Rositsa Pavlikeni (U 12) Champion Pleven (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
49 28 |
|
3 Round |
18-11-2023 |
Champion Pleven (U 12) Rositsa Pavlikeni (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
39 20 |
|
18-11-2023 |
Chardafon Orlovets (U 12) Rositsa Pavlikeni (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
39 32 |
|
4 Round |
18-11-2023 |
Spartak Pleven (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
27 18 |
|
18-11-2023 |
Spartak Pleven (U 12) Champion Pleven (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
42 47 |
|
5 Round |
21-01-2024 |
Rositsa Pavlikeni (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
31 19 |
|
21-01-2024 |
Champion Pleven (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
50 35 |
|
6 Round |
21-01-2024 |
Champion Pleven (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
36 47 |
|
21-01-2024 |
Rositsa Pavlikeni (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
39 22 |
|
7 Round |
09-12-2023 |
Champion Pleven (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
40 27 |
|
09-12-2023 |
Spartak Pleven (U 12) Rositsa Pavlikeni (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
16 38 |
|
8 Round |
09-12-2023 |
Chardafon Orlovets (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
29 35 |
|
09-12-2023 |
Champion Pleven (U 12) Rositsa Pavlikeni (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
47 52 |
|
9 Round |
11-02-2024 |
Rositsa Pavlikeni (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
34 16 |
|
11-02-2024 |
Spartak Pleven (U 12) Champion Pleven (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
33 36 |
|
10 Round |
11-02-2024 |
Chardafon Orlovets (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
41 43 |
|
11-02-2024 |
Rositsa Pavlikeni (U 12) Champion Pleven (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
37 27 |
|
Girls (U 12) Regions | Rila and Rodopi regions |
1 Round |
25-11-2023 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Asenovets 2005 (U 12) |
Asenovets Asenovgrad |
46 54 |
|
25-11-2023 |
Academic Bultex 99 (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Asenovets Asenovgrad |
48 24 |
|
25-11-2023 |
Asenovets 2005 (U 12) Academic Bultex 99 (U 12) |
Asenovets Asenovgrad |
40 58 |
|
2 Round |
02-12-2023 |
Academic Bultex 99 (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Arena Samokov Samokov |
40 39 |
|
02-12-2023 |
Asenovets 2005 (U 12) Academic Bultex 99 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
49 44 |
|
02-12-2023 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Asenovets 2005 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
51 61 |
|
3 Round |
03-02-2024 |
Academic Bultex 99 (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Vasil Levski SS Plovdiv |
74 25 |
|
03-02-2024 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Asenovets 2005 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
47 67 |
|
03-02-2024 |
Asenovets 2005 (U 12) Academic Bultex 99 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
42 65 |
|
4 Round |
18-02-2024 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Asenovets 2005 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
30 60 |
|
18-02-2024 |
Asenovets 2005 (U 12) Academic Bultex 99 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
45 63 |
|
18-02-2024 |
Academic Bultex 99 (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Arena Samokov Samokov |
61 44 |
|
5 Round |
09-03-2024 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Asenovets 2005 (U 12) |
Asenovets Asenovgrad |
32 73 |
|
09-03-2024 |
Academic Bultex 99 (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Asenovets Asenovgrad |
81 29 |
|
09-03-2024 |
Asenovets 2005 (U 12) Academic Bultex 99 (U 12) |
Asenovets Asenovgrad |
53 89 |
|