08-12-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Ямбол
ЦСКА
Диана
Ямбол
18.00
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Запад
ТНС
Спортни таланти
Триадица
София
19.30
ВИС
София Викингс
Триадица
София
21.30
Евролига | Редовен сезон
Панатинайкос
Армани Олимпия Милано
ОАКА
Атина
21.00
Алба Берлин
Фенербахче
Мерцедес Бенц Арена
Берлин
21.00
Макаби Тел Авив
Валенсия
Менора Мивтахим Арена
Тел Авив
21.05
Партизан
Цървена Звезда
Щарк Арена
Белград
21.30
Реал Мадрид
Монако
Паласио де Депортес
Мадрид
22.00
ФИБА Еврокъп жени | Първа фаза, група B
Берое Стара Загора
Хатай Бююкшехир
Общинска
Стара Загора
18.00
Елицур Рамла
PEAC Печ
Кирят Менахем
Рамла
19.00
09-12-2022
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Спартак Сандански
Спортист 1959 Своге
Триадица
София
19.30
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Йънг бойс София
Волтрон Б
Триадица
София
21.30
Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Чардафон Орловец (19)
Черно море Тича (19)
Орловец
Габрово
12.00
Региони за юноши (17) | Добруджа
Вълци Разград (17)
Дунав Русе (17)
Дунав
Русе
09.00
Шумен (17)
Стар баскет (17)
Дунав
Русе
10.45
Вълци Разград (17)
Шумен (17)
Дунав
Русе
12.45
Дунав Русе (17)
Стар баскет (17)
Дунав
Русе
14.30
Евролига | Редовен сезон
Жалгирис
Анадолу Ефес
Жалгирио Арена
Каунас
20.00
Олимпиакос
Виртус Болоня
Олимпийски комплекс Фалиро
Пирея/Атина
21.00
Саски Баскония
Байерн Мюнхен
Фернандо Буеса Арена
Витория
21.30
Барселона
АСВЕЛ Вильорбан
Палау Блауграна
Барселона
21.30
НБА | Редовен сезон
Маями Хийт
ЛА Клипърс
FTX Арена
Маями
02.30
Сан Антонио Спърс
Хюстън Рокетс
AT&T Център
Сан Антонио
03.30
Портланд Трейл Блейзърс
Денвър Нъгетс
Моуда Център
Портланд
05.00
10-12-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Балкан
Академик Пловдив
Арена Ботевград
Ботевград
18.00
Черноморец
Берое
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Микс
Правец
Овергаз Арена
София
16.00
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Политехника Б
Олд Мамбас
Овергаз Арена
София
16.00
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Юг
Рогош
Кралете на долината
Иван Симеонов
Пазарджик
12.00
Олимпия Ямбол
Хебър Б
Иван Симеонов
Пазарджик
14.00
Атлетик 95
Димитровград 2020
Иван Симеонов
Пазарджик
16.00
Пловдив баскетбол
Асеновец 2005
Иван Симеонов
Пазарджик
18.00
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Център
Предаторс
Гочита
Чавдар
Троян
13.00
Локомотив Г. О. Б
Canes
Чавдар
Троян
15.00
Зограф Трявна
Дрийм Тийм Троян
Чавдар
Троян
17.00
A група (жени) | Редовен сезон
Шампион 2006
Локомотив София
Триадица
София
16.00
Берое Стара Загора
Академик Пловдив жени
Общинска
Стара Загора
18.00
Монтана 2003
Рилски спортист
Младост
Монтана
18.00
I дивизия за юноши (19) | Регион Витоша
Славия (19)
Спортни таланти (19)
Триадица
София
18.00
Локомотив София (19)
Ахил (19)
Триадица
София
19.45
Елитна група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон
Стар баскет (16)
Делфин (16)
У-ще Елин Пелин
Варна
12.00
I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша, група A
Видабаскет (14)
Левски (14)
50-о ОУ
София
12.30
Септември (14)
Ахил (14)
50-о ОУ
София
14.00
I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша, група B
Спартак София (14)
Спортни таланти (14)
50-о ОУ
София
09.00
Свети Георги (14)
Люлин (14)
50-о ОУ
София
10.30
Елитна група за девойки (19) | Запад, Редовен сезон
Монтана 2003 (19)
Рилски спортист (19)
Младост
Монтана
12.30
Елитна група за девойки (19) | Изток, Редовен сезон
Черно море Одесос (19)
Светкавица (19)
Христо Борисов
Варна
15.00
Региони за момичета (12) | Витоша и Рила, група B
Славия 1921 (12)
Левски (12)
Септември
София
09.00
Асеновец 2005 (12)
Септември 97 (12)
Септември
София
10.30
Рилски спортист (12) -2
Локомотив София (12)
Септември
София
12.00
НБА | Редовен сезон
Индиана Пейсърс
Вашингтон Уизардс
Гейнбридж Фийлдхаус
Индианаполис
02.00
Орландо Меджик
Торонто Раптърс
Амуей Център
Орландо
02.00
Шарлът Хорнетс
Ню Йорк Никс
Спектрум Център
Шарлът
02.00
Кливланд Кавалиърс
Сакраменто Кингс
Рокет Моргидж ФийлдХаус
Кливланд
02.30
Бруклин Нетс
Атланта Хоукс
Барклис Център
Ню Йорк
02.30
Филаделфия 76-ърс
ЛА Лейкърс
Уелс Фарго Център
Филаделфия
02.30
Мемфис Гризлис
Детройт Пистънс
ФедЕксФорум
Мемфис
03.00
Ню Орлиънс Пеликанс
Финикс Сънс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
03.30
Юта Джаз
Минесота Тимбърулвс
Вивинт Арена
Солт Лейк Сити
04.00
Далас Маверикс
Милуоки Бъкс
Американ Еърлайнс Център
Далас
05.00
11-12-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Левски
Ямбол
Триадица
София
18.00
Рилски спортист
Шумен
Арена Самоков
Самоков
19.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Балкан -2
Волтрон
Триадица
София
16.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Юг
3.6.9. БК
Раковски
СИЛА
Пловдив
12.00
Вихър Айтос
Хасково
СИЛА
Пловдив
14.00
Хебър
Академик Пловдив -2
СИЛА
Пловдив
16.00
Локомотив Пловдив
Пловдив Мамбас
СИЛА
Пловдив
18.00
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Ахил
Carppopolis
Триадица
София
10.00
Титан Пропъртис
Септември
Триадица
София
12.00
Евробаскет
Енигма Фойерверк Б
Триадица
София
14.00
Славия
Лъвовете 2013
Триадица
София
20.00
A група (жени) | Редовен сезон
Берое Стара Загора
Шампион 2006
Общинска
Стара Загора
14.00
Елитна група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон
Тунджа Ямбол (16)
Шумен (16)
Диана
Ямбол
12.00
I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша
Спортни таланти (16)
Ахил (16)
СЦ Азбуки
София
11.45
Атлетик (16)
Левски (16)
СЦ Азбуки
София
13.30
Септември (16)
Академик 17 София (16)
СЦ Азбуки
София
15.15
I дивизия за момчета (16) | Регион Рила
Евробаскет Академик (16)
Видабаскет (16)
Борис Гюдеров
Перник
12.30
Региони за момчета (12) | Витоша, група A
Славия (12)
БУБА баскетбол (12)
ЦСКА
София
09.00
Левски (12)
Шампион 2006 (12)
ЦСКА
София
10.30
Септември (12)
ЦСКА (12)
ЦСКА
София
12.00
Региони за момчета (12) | Витоша, група B
Спортни таланти (12)
Свети Георги (12)
50-о ОУ
София
09.00
Спартак София (12)
Люлин (12)
50-о ОУ
София
10.45
Септември (12) -2
Славия 1921 (12)
50-о ОУ
София
12.15
Локомотив София (12)
Шампион 2006 (12) -2
50-о ОУ
София
13.45
I дивизия за девойки (19) | Редовен сезон
Олимпия баскет (19)
Евробаскет Академик (19)
Пирин
Благоевград
10.00
Академик Пловдив жени (19)
Олимпия баскет (19)
Пирин
Благоевград
12.15
Евробаскет Академик (19)
Академик Пловдив жени (19)
Пирин
Благоевград
14.30
Елитна група за момичета (16) | Изток, Редовен сезон
Берое Стара Загора (16)
Черно море Одесос (16)
Общинска
Стара Загора
12.00
НБА | Редовен сезон
Маями Хийт
Сан Антонио Спърс
FTX Арена
Маями
00.00
Индиана Пейсърс
Бруклин Нетс
Гейнбридж Фийлдхаус
Индианаполис
02.00
Вашингтон Уизардс
ЛА Клипърс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
02.00
Кливланд Кавалиърс
Оклахома Сити Тъндър
Рокет Моргидж ФийлдХаус
Кливланд
02.30
12-12-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Левски
Шумен
Триадица
София
18.00
ЦСКА
Черно море Тича
ЦСКА
София
19.00
Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група A
РМУ Бановичи
Будучност
СКЦ Бановичи
Бановичи
20.00
13-12-2022
A група (жени) | Редовен сезон
Локомотив София
Рилски спортист
Триадица
София
16.00
Балканска лига | Редовен сезон
Берое
Башкими
Общинска
Стара Загора
17.30
Евролига | Редовен сезон
Олимпиакос
Фенербахче
Олимпийски комплекс Фалиро
Пирея/Атина
20.00
Цървена Звезда
Жалгирис
Пионир
Белград
20.00
АСВЕЛ Вильорбан
Партизан
Астробал
Вильорбан
21.00
Байерн Мюнхен
Реал Мадрид
Ауди Доум
Мюнхен
21.30
Армани Олимпия Милано
Макаби Тел Авив
Медиоланум Форум
Асаго
21.30
Валенсия
Панатинайкос
Фуенте Сан Луис
Валенсия
21.45
14-12-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Рилски спортист
Ямбол
Арена Самоков
Самоков
19.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Левски София 2022
Балкан -2
Триадица
София
19.30
Волтрон
Политехника
Триадица
София
21.30
Евролига | Редовен сезон
Анадолу Ефес
Саски Баскония
Синан Ердем Доум
Истанбул
19.30
Монако
Барселона
Сал Гастон Медсен
Монако
20.00
Виртус Болоня
Алба Берлин
Виртус Сегафредо Арена
Болоня
21.30
Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група A
Дуга
Монтана 2003
Шабацка гимназия
Шабац
ФИБА Еврокъп жени | Първа фаза, група B
PEAC Печ
Хатай Бююкшехир
Лаубер Дежьо
Печ
19.00
15-12-2022
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Правец
Енигма Фойерверк
Триадица
София
19.30
Спортист 1959 Своге
Миньор 2015
Триадица
София
21.30
Балканска лига | Редовен сезон
Левски
Башкими
Универсиада
София
Евролига | Редовен сезон
Жалгирис
Реал Мадрид
Жалгирио Арена
Каунас
20.00
Цървена Звезда
Армани Олимпия Милано
Пионир
Белград
20.00
Байерн Мюнхен
Валенсия
Ауди Доум
Мюнхен
21.30
АСВЕЛ Вильорбан
Олимпиакос
Астробал
Вильорбан
22.00
ФИБА Еврокъп жени | Първа фаза, група B
Елицур Рамла
Берое Стара Загора
Кирят Менахем
Рамла
19.00
16-12-2022
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
ЦСКА -2
Спартак Сандански
Триадица
София
19.30
Фаб Файв
Микс
21.30
Региони за момчета (13) | Добруджа
Вълци Разград (13)
Светкавица (13)
Лудогорец
Разград
09.00
Шумен (13)
Черно море Тича (13)
Лудогорец
Разград
10.45
Светкавица (13)
Ънстопабъл (13)
Лудогорец
Разград
12.30
Шумен (13)
Доростол (13)
Лудогорец
Разград
14.15
Ънстопабъл (13)
Вълци Разград (13)
Лудогорец
Разград
16.00
Евролига | Редовен сезон
Фенербахче
Монако
Юлкер Спортс Арена
Истанбул
19.45
Виртус Болоня
Макаби Тел Авив
Виртус Сегафредо Арена
Болоня
21.30
Партизан
Анадолу Ефес
Щарк Арена
Белград
21.30
Барселона
Панатинайкос
Палау Блауграна
Барселона
21.30
Монако
Алба Берлин
Сал Гастон Медсен
Монако
22.00
17-12-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
ЦСКА
Академик Пловдив
ЦСКА
София
18.00
Берое
Черно море Тича
Общинска
Стара Загора
18.30
Балкан
Спартак Плевен
Георги Христов
Ботевград
19.00
Черноморец
Ямбол
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Юг
Кралете на долината
Пловдив баскетбол
Младост
Димитровград
12.00
Рогош
Олимпия Ямбол
Младост
Димитровград
14.00
Асеновец 2005
Атлетик 95
Младост
Димитровград
16.00
Димитровград 2020
Хебър Б
Младост
Димитровград
18.00
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Център
Canes
Предаторс
Ивайло
Велико Търново
13.00
Дрийм Тийм Троян
Локомотив Г. О. Б
Ивайло
Велико Търново
15.00
Гочита
Ударникъ
Ивайло
Велико Търново
17.00
A група (жени) | Редовен сезон
Рилски спортист
Берое Стара Загора
Арена Самоков
Самоков
13.00
Локомотив София
Монтана 2003
Триадица
София
14.00
Академик Пловдив жени
Шампион 2006
Олимпиада
Пловдив
16.00
I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Загоре, група A
Вихър Айтос (16)
Сливен 2010 (16)
Аетос
Айтос
10.00
Сливен 2010 (16)
Светкавица (16)
Аетос
Айтос
12.30
Светкавица (16)
Вихър Айтос (16)
Аетос
Айтос
15.00
Региони за момчета (15) | Витоша и Рила, група B
Спартак София (15)
Велбъжд 2002 (15)
ЧСУ Свети Георги
София
10.00
Марек (15)
Монтана 2003 (15)
ЧСУ Свети Георги
София
11.30
Монтана 2003 (15)
Спартак София (15)
ЧСУ Свети Георги
София
13.30
Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
Доростол (14)
Делфин (14)
Дръстър
Силистра
12.00
Дунав Русе (14)
Берое (14)
Дунав
Русе
12.00
Черно море Тича (14)
Спартак Плевен (14)
Христо Борисов
Варна
12.00
Шумен (14)
Вълци Разград (14)
Младост
Шумен
12.00
18-12-2022
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Балкан -2
Политехника
Арена Ботевград
Ботевград
15.30
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Юг
Пловдив Мамбас
Академик Пловдив -2
Дружба
Хасково
12.00
Раковски
Локомотив Пловдив
Дружба
Хасково
14.00
Раковски
Локомотив Пловдив
Дружба
Хасково
16.00
Хасково
3.6.9. БК
Дружба
Хасково
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Център
Видабаскет
Чардафон Орловец
Никола Петров
Горна Оряховица
14.00
Локомотив Г. О.
Чавдар Троян
Никола Петров
Горна Оряховица
16.00
Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Дунав Русе (19)
Делфин (19)
Дунав
Русе
12.00
Чардафон Орловец (19)
Доростол (19)
Орловец
Габрово
12.00
Региони за юноши (17) | Витоша, Рила и Родопи, група A
БУБА баскетбол (17)
Академик 17 София (17)
Триадица
София
Спортни таланти (17)
Славия (17)
Триадица
София
I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия
Дунав 2007 Русе (14)
Етър 49 (14)
Ивайло
Велико Търново
09.30
Чардафон Орловец (14)
Раковски (14)
Ивайло
Велико Търново
11.15
Чавдар Троян (14)
Етър 49 (14)
Ивайло
Велико Търново
13.00
Раковски (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Ивайло
Велико Търново
14.45
Чардафон Орловец (14)
Чавдар Троян (14)
Ивайло
Велико Търново
16.15
Елитна група за девойки (19) | Изток, Редовен сезон
Светкавица (19)
Берое Стара Загора (19)
Дечко Стефанов
Търговище
12.00
Черноморец 2014 (19)
Черно море Одесос (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
12.00
Елитна група за момичета (14) | Изток, Редовен сезон
Черноморец 2014 (14)
Светкавица (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
11.00
Черно море Одесос (14)
Вълци Разград (14)
Христо Борисов
Варна
12.00
Светкавица (14)
Спартак Плевен (14)
Дечко Стефанов
Търговище
12.00
Берое Стара Загора (14)
Черноморец (14)
Общинска
Стара Загора
12.00
Дунав Русе (14)
Черноморец 2014 (14)
Дунав
Русе
12.00
Вълци Разград (14)
Берое Стара Загора (14)
Лудогорец
Разград
12.00
Черноморец (14)
Дунав Русе (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
13.00
19-12-2022
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Миньор 2015 Б
Carppopolis
Триадица
София
21.30
20-12-2022
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Фаб Файв
ЦСКА -2
Триадица
София
19.30
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Авалон Zoom Design
Олд Мамбас
Овергаз Арена
София
21.30
Балканска лига | Редовен сезон
КБ Пея
Милениюм
Карагачи
Печ
21-12-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Шумен
Черноморец
Арена Шумен
Шумен
18.00
Ямбол
Черно море Тича
Диана
Ямбол
18.00
Спартак Плевен
ЦСКА
Балканстрой
Плевен
19.00
Академик Пловдив
Берое
СИЛА
Пловдив
19.00
Елитна група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон
Берое (16)
Делфин (16)
Общинска
Стара Загора
12.00
Доростол (16)
Черно море Тича (16)
Дръстър
Силистра
12.00
Шумен (16)
Стар баскет (16)
Младост
Шумен
12.00
Ънстопабъл (16)
Тунджа Ямбол (16)
Добротица
Добрич
12.00
I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Загоре, група B
Добрич 93 (16)
Вихър 2002 (16)
Вапцаров
Генерал Тошево
09.00
Ънстопабъл (16) -2
Черноморец Балчик (16)
Вапцаров
Генерал Тошево
10.45
Вихър 2002 (16)
Черноморец Балчик (16)
Вапцаров
Генерал Тошево
13.00
Добрич 93 (16)
Ънстопабъл (16) -2
Вапцаров
Генерал Тошево
14.45
Елитна група за момичета (16) | Изток, Редовен сезон
Дунав Русе (16)
Черно море Одесос (16)
Дунав
Русе
12.00
Берое Стара Загора (16)
Черноморец 2014 (16)
Общинска
Стара Загора
14.00
Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група A
Монтана 2003
РМУ Бановичи
Младост
Монтана
Будучност
ЖКК Загреб
Бемакс Арена
Подгорица
22-12-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Рилски спортист
Левски
Арена Самоков
Самоков
19.00
26-12-2022
Левски
Спартак Плевен
Триадица
София
19.00
27-12-2022
Балканска лига | Редовен сезон
Башкими
Апоел Беер Шева
Сезаи Сурои
Призрен
28-12-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Академик Пловдив
Черноморец
СИЛА
Пловдив
19.00
ЦСКА
Шумен
ЦСКА
София
19.00
Балкан
Рилски спортист
Арена Ботевград
Ботевград
19.00
Балканска лига | Редовен сезон
Левски
Будивелник
Универсиада
София
29-12-2022
КБ Пея
Апоел Беер Шева
Карагачи
Печ
30-12-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Берое
Ямбол
Общинска
Стара Загора
19.00
betway
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи
s