11-08-2022
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група A)
Грузия (16)
Белгия (16)
Универсиада
София
13.45
Австрия (16)
Естония (16)
Универсиада
София
16.00
Кипър (16)
Унгария (16)
Универсиада
София
20.30
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група B)
Люксембург (16)
Исландия (16)
Триадица
София
16.00
Швейцария (16)
България (16)
Универсиада
София
18.15
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група C)
Босна и Херцеговина (16)
Швеция (16)
Триадица
София
18.15
Норвегия (16)
Португалия (16)
Триадица
София
20.30
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група D)
Финландия (16)
Украйна (16)
ЧСУ Свети Георги
София
16.00
Словакия (16)
Германия (16)
ЧСУ Свети Георги
София
18.15
Ирландия (16)
Румъния (16)
ЧСУ Свети Георги
София
20.30
12-08-2022
Приятелски срещи | Турнир в Пардубице
Чехия
България
Ентерия Арена
Пардубице
18.30
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група A)
Естония (16)
Кипър (16)
ЧСУ Свети Георги
София
16.00
Белгия (16)
Австрия (16)
Триадица
София
18.15
Унгария (16)
Грузия (16)
Триадица
София
20.30
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група B)
Исландия (16)
Швейцария (16)
Триадица
София
16.00
Чехия (16)
Люксембург (16)
Универсиада
София
20.30
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група C)
Португалия (16)
Босна и Херцеговина (16)
ЧСУ Свети Георги
София
18.15
Великобритания (16)
Норвегия (16)
ЧСУ Свети Георги
София
20.30
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група D)
Украйна (16)
Словакия (16)
Универсиада
София
13.45
Румъния (16)
Финландия (16)
Универсиада
София
16.00
Германия (16)
Ирландия (16)
Универсиада
София
18.15
13-08-2022
Приятелски срещи | Турнир в Пардубице
Хърватия
България
Ентерия Арена
Пардубице
18.30
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група A)
Кипър (16)
Австрия (16)
ЧСУ Свети Георги
София
16.00
Унгария (16)
Белгия (16)
Триадица
София
18.15
Грузия (16)
Естония (16)
ЧСУ Свети Георги
София
18.15
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група B)
България (16)
Исландия (16)
Универсиада
София
18.15
Швейцария (16)
Чехия (16)
ЧСУ Свети Георги
София
20.30
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група C)
Швеция (16)
Португалия (16)
Универсиада
София
13.45
Босна и Херцеговина (16)
Великобритания (16)
Универсиада
София
20.30
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група D)
Румъния (16)
Украйна (16)
Универсиада
София
16.00
Ирландия (16)
Словакия (16)
Триадица
София
16.00
Финландия (16)
Германия (16)
Триадица
София
20.30
14-08-2022
Приятелски срещи | Турнир в Пардубице
Чехия
Хърватия
Ентерия Арена
Пардубице
18.30
15-08-2022
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група A)
Белгия (16)
Кипър (16)
ЧСУ Свети Георги
София
16.00
Естония (16)
Унгария (16)
ЧСУ Свети Георги
София
18.15
Австрия (16)
Грузия (16)
ЧСУ Свети Георги
София
20.30
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група B)
Чехия (16)
България (16)
Универсиада
София
18.15
Люксембург (16)
Швейцария (16)
ЧСУ Свети Георги
София
20.30
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група C)
Норвегия (16)
Босна и Херцеговина (16)
Триадица
София
16.00
Великобритания (16)
Швеция (16)
Триадица
София
18.15
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група D)
Германия (16)
Румъния (16)
Универсиада
София
13.45
Словакия (16)
Финландия (16)
Универсиада
София
16.00
Украйна (16)
Ирландия (16)
Триадица
София
20.30
16-08-2022
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група A)
Естония (16)
Белгия (16)
Универсиада
София
13.45
Грузия (16)
Кипър (16)
Универсиада
София
16.00
Унгария (16)
Австрия (16)
Универсиада
София
20.30
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група B)
Исландия (16)
Чехия (16)
Триадица
София
16.00
България (16)
Люксембург (16)
Универсиада
София
18.15
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група C)
Португалия (16)
Великобритания (16)
Триадица
София
18.15
Швеция (16)
Норвегия (16)
Триадица
София
20.30
Евробаскет 2022 момчета (16) | Дивизия B (Група D)
Германия (16)
Украйна (16)
ЧСУ Свети Георги
София
16.00
Финландия (16)
Ирландия (16)
ЧСУ Свети Георги
София
18.15
Румъния (16)
Словакия (16)
ЧСУ Свети Георги
София
20.30
18-08-2022
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група A)
Ирландия (16)
Босна и Херцеговина (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
17.30
Северна Македония (16)
Сърбия (16)
Бемакс Арена
Подгорица
22.00
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група B)
България (16)
Норвегия (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
15.15
Черна гора (16)
Турция (16)
Бемакс Арена
Подгорица
19.45
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група C)
Исландия (16)
Швеция (16)
Бемакс Арена
Подгорица
15.15
Израел (16)
Швейцария (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
22.00
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група D)
Люксембург (16)
Австрия (16)
Бемакс Арена
Подгорица
17.30
Великобритания (16)
Словакия (16)
Бемакс Арена
Подгорица
19.45
19-08-2022
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група A)
Нидерландия (16)
Ирландия (16)
Бемакс Арена
Подгорица
17.30
Босна и Херцеговина (16)
Северна Македония (16)
Бемакс Арена
Подгорица
19.45
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група C)
Швейцария (16)
Исландия (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
19.45
Украйна (16)
Израел (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
22.00
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група D)
Словакия (16)
Люксембург (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
17.30
Румъния (16)
Великобритания (16)
Бемакс Арена
Подгорица
22.00
20-08-2022
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група A)
Сърбия (16)
Босна и Херцеговина (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
15.15
Северна Македония (16)
Нидерландия (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
19.45
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група B)
Норвегия (16)
Черна гора (16)
Бемакс Арена
Подгорица
19.45
Турция (16)
България (16)
Бемакс Арена
Подгорица
22.00
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група C)
Швеция (16)
Швейцария (16)
Бемакс Арена
Подгорица
17.30
Исландия (16)
Украйна (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
17.30
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група D)
Австрия (16)
Словакия (16)
Бемакс Арена
Подгорица
15.15
Люксембург (16)
Румъния (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
22.00
22-08-2022
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група A)
Нидерландия (16)
Сърбия (16)
Бемакс Арена
Подгорица
17.30
Ирландия (16)
Северна Македония (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
22.00
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група C)
Украйна (16)
Швеция (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
17.30
Израел (16)
Исландия (16)
Бемакс Арена
Подгорица
19.45
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група D)
Румъния (16)
Австрия (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
19.45
Великобритания (16)
Люксембург (16)
Бемакс Арена
Подгорица
22.00
23-08-2022
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група A)
Сърбия (16)
Ирландия (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
19.45
Босна и Херцеговина (16)
Нидерландия (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
22.00
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група B)
Норвегия (16)
Турция (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
17.30
Черна гора (16)
България (16)
Бемакс Арена
Подгорица
19.45
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група C)
Швеция (16)
Израел (16)
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
15.15
Швейцария (16)
Украйна (16)
Бемакс Арена
Подгорица
22.00
Евробаскет 2022 момичета (16) | Дивизия B (Група D)
Словакия (16)
Румъния (16)
Бемакс Арена
Подгорица
15.15
Австрия (16)
Великобритания (16)
Бемакс Арена
Подгорица
17.30
25-08-2022
Евробаскет 2025 мъже | Предв. квалификации (Втора фаза), група F
България
Кипър
Арена Самоков
Самоков
Румъния
Португалия
28-08-2022
Португалия
Кипър
България
Румъния
Арена Самоков
Самоков
betway
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи
s