Финали за девойки (19) | Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (19) 2 2 0 131:93 4 1 1 0 79:52 2 3 3 0 210:145 65 6 Поб. 3
2 Славия (19) 1 0 1 52:79 1 2 2 0 140:84 4 3 2 1 192:163 29 5 Поб. 2
3 Дунав Русе (19) 2 1 1 123:114 3 1 0 1 43:69 1 3 1 2 166:183 -17 4 Заг. 2
4 Светкавица (19) 1 0 1 34:81 1 2 0 2 105:135 2 3 0 3 139:216 -77 3 Заг. 3

Финали за девойки (19) | Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шампион 2006 (19) 1 1 0 70:42 2 2 2 0 147:102 4 3 3 0 217:144 73 6 Поб. 3
2 Локомотив София (19) 1 0 1 54:80 1 2 2 0 145:119 4 3 2 1 199:199 0 5 Поб. 1
3 Берое Стара Загора (19) 2 1 1 125:114 3 1 0 1 42:70 1 3 1 2 167:184 -17 4 Заг. 1
4 Черно море Одесос (19) 2 0 2 114:145 2 1 0 1 47:72 1 3 0 3 161:217 -56 3 Заг. 3

Финали за момичета (16) | Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (16) 2 2 0 137:88 4 1 1 0 83:31 2 3 3 0 220:119 101 6 Поб. 3
2 Черноморец 2014 (16) 2 2 0 131:99 4 1 0 1 44:73 1 3 2 1 175:172 3 5 Поб. 1
3 Дунав Русе (16) 1 1 0 47:43 2 2 0 2 104:146 2 3 1 2 151:189 -38 4 Заг. 1
4 Асеновец 2005 (16) 1 0 1 31:83 1 2 0 2 82:96 2 3 0 3 113:179 -66 3 Заг. 3

Финали за момичета (16) | Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое Стара Загора (16) 2 2 0 144:108 4 1 1 0 66:61 2 3 3 0 210:169 41 6 Поб. 3
2 Локомотив София (16) 1 1 0 68:53 2 2 1 1 116:118 3 3 2 1 184:171 13 5 Заг. 1
3 Светкавица (16) 1 0 1 61:66 1 2 1 1 118:118 3 3 1 2 179:184 -5 4 Поб. 1
4 Славия (16) 2 0 2 98:127 2 1 0 1 54:74 1 3 0 3 152:201 -49 3 Заг. 3

Финали за момичета (14) | Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Финали за момичета (14) | Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Финали за момичета (12) | Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (12) 3 2 1 134:95 5 2 2 0 112:52 4 5 4 1 246:147 99 9 Поб. 2
2 Черно море Одесос (12) 2 1 1 86:75 3 3 3 0 120:92 6 5 4 1 206:167 39 9 Поб. 4
3 Левски (12) 2 1 1 76:77 3 3 2 1 109:115 5 5 3 2 185:192 -7 8 Поб. 1
4 Светкавица (12) 2 1 1 84:69 3 3 2 1 137:124 5 5 3 2 221:193 28 8 Заг. 1
5 Славия (12) 3 0 3 101:175 3 2 1 1 59:71 3 5 1 4 160:246 -86 6 Заг. 2
6 Асеновец 2005 (12) 3 0 3 67:97 3 2 0 2 51:94 2 5 0 5 118:191 -73 5 Заг. 5

Финали за момичета (12) | Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (12) 2 2 0 132:53 4 3 3 0 219:56 6 5 5 0 351:109 242 10 Поб. 5
2 Вълци Разград (12) 2 2 0 119:58 4 3 2 1 179:105 5 5 4 1 298:163 135 9 Поб. 3
3 Септември 97 (12) 2 0 2 46:137 2 3 3 0 156:92 6 5 3 2 202:229 -27 8 Заг. 1
4 Берое Стара Загора (12) 3 1 2 76:140 4 2 1 1 89:107 3 5 2 3 165:247 -82 7 Поб. 1
5 Локомотив София (12) 3 1 2 105:132 4 2 0 2 31:102 2 5 1 4 136:234 -98 6 Заг. 2
6 Черноморец 2014 (12) 3 0 3 86:205 3 2 0 2 51:102 2 5 0 5 137:307 -170 5 Заг. 5

Квалификации за момичета (12) | София
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (12) 3 3 0 146:96 6 1 1 0 63:18 2 4 4 0 209:114 95 8 Поб. 4
2 Септември 97 (12) 2 2 0 114:63 4 2 1 1 111:78 3 4 3 1 225:141 84 7 Поб. 3
3 Локомотив София (12) 0 0 0 : 0 4 2 2 178:151 6 4 2 2 178:151 27 6 Поб. 1
4 Чардафон Орловец (12) 2 1 1 101:68 3 2 0 2 65:123 2 4 1 3 166:191 -25 5 Заг. 2
5 Монтана 2003 (12) 3 0 3 65:209 3 1 0 1 19:56 1 4 0 4 84:265 -181 4 Заг. 4

Квалификации за момичета (12) | Разград
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (12) 2 2 0 167:50 4 2 2 0 198:64 4 4 4 0 365:114 251 8 Поб. 4
2 Черно море Одесос (12) 0 0 0 : 0 4 3 1 225:113 7 4 3 1 225:113 112 7 Поб. 2
3 Дунав Русе (12) 3 1 2 150:143 4 1 1 0 84:18 2 4 2 2 234:161 73 6 Поб. 1
4 Тони 7 Сливен (12) 3 1 2 51:199 4 1 0 1 8:60 1 4 1 3 59:259 -200 5 Заг. 3
5 Росица Павликени (12) 2 0 2 24:149 2 2 0 2 26:137 2 4 0 4 50:286 -236 4 Заг. 4

Квалификации за момичета (12) | Самоков
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (12) 2 2 0 140:17 4 1 1 0 65:6 2 3 3 0 205:23 182 6 Поб. 3
2 Асеновец 2005 (12) 1 1 0 35:13 2 2 1 1 41:68 3 3 2 1 76:81 -5 5 Поб. 2
3 Славия (12) 2 0 2 23:98 2 1 1 0 32:9 2 3 1 2 55:107 -52 4 Заг. 2
4 НСА (12) 1 0 1 9:32 1 2 0 2 22:124 2 3 0 3 31:156 -125 3 Заг. 3

Квалификации за момичета (12) | Стара Загора
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Светкавица (12) 1 1 0 86:24 2 2 2 0 151:69 4 3 3 0 237:93 144 6 Поб. 3
2 Берое Стара Загора (12) 2 1 1 107:110 3 1 1 0 83:46 2 3 2 1 190:156 34 5 Поб. 1
3 Черноморец 2014 (12) 1 0 1 32:70 1 2 1 1 112:116 3 3 1 2 144:186 -42 4 Заг. 1
4 Черноморец (12) 2 0 2 92:166 2 1 0 1 24:86 1 3 0 3 116:252 -136 3 Заг. 3

Елитна група за девойки (19) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (19) 2 2 0 128:109 4 6 6 0 441:294 12 8 8 0 569:403 166 16 Поб. 8
2 Локомотив София (19) 4 2 2 264:221 6 4 3 1 275:200 7 8 5 3 539:421 118 13 Поб. 2
3 Шампион 2006 (19) 4 1 3 240:263 5 4 4 0 258:215 8 8 5 3 498:478 20 13 Заг. 2
4 Славия (19) 3 0 3 157:231 3 5 2 3 311:313 7 8 2 6 468:544 -76 10 Заг. 3
5 Монтана 2003 (19) 7 0 7 321:514 7 1 0 1 53:88 1 8 0 8 374:602 -228 8 Заг. 8

Елитна група за девойки (19) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое Стара Загора (19) 4 4 0 313:195 8 4 3 1 310:217 7 8 7 1 623:412 211 15 Поб. 2
2 Дунав Русе (19) 4 4 0 353:233 8 4 3 1 289:178 7 8 7 1 642:411 231 15 Поб. 5
3 Светкавица (19) 4 2 2 284:247 6 4 1 3 246:276 5 8 3 5 530:523 7 11 Заг. 1
4 Черно море Одесос (19) 4 2 2 260:298 6 4 1 3 283:293 5 8 3 5 543:591 -48 11 Поб. 1
5 Черноморец (19) 4 0 4 119:318 4 4 0 4 163:365 4 8 0 8 282:683 -401 8 Заг. 8

I дивизия за девойки (19) | Запад (Квалификации)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 НСА (19) 1 1 0 76:37 2 1 1 0 84:35 2 2 2 0 160:72 88 4 Поб. 2
2 Левски (19) 1 1 0 100:47 2 1 0 1 37:76 1 2 1 1 137:123 14 3 Заг. 1
3 Академик Пловдив жени (19) 1 0 1 35:84 1 1 0 1 47:100 1 2 0 2 82:184 -102 2 Заг. 2

I дивизия за девойки (19) | Регион Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (19) 1 1 0 52:36 2 2 2 0 163:84 4 3 3 0 215:120 95 6 Поб. 3
2 НСА (19) 0 0 0 : 0 3 2 1 171:126 5 3 2 1 171:126 45 5 Поб. 2
3 Левски (19) 2 0 2 99:122 2 1 1 0 82:21 2 3 1 2 181:143 38 4 Заг. 2
4 Олимпия баскет (19) 3 0 3 80:258 3 0 0 0 : 0 3 0 3 80:258 -178 3 Заг. 3

I дивизия за девойки (19) | Региони Добруджа, Мизия и Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чардафон Орловец (19) 6 6 0 371:196 12 0 0 0 : 0 6 6 0 371:196 175 12 Поб. 6
2 Академик Пловдив жени (19) 3 3 0 186:129 6 3 0 3 128:184 3 6 3 3 314:313 1 9 Поб. 1
3 Зограф Трявна (19) 0 0 0 : 0 6 0 6 197:373 6 6 0 6 197:373 -176 6 Заг. 6

Елитна група за момичета (16) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (16) 2 2 0 128:62 4 8 7 1 556:272 15 10 9 1 684:334 350 19 Поб. 5
2 Локомотив София (16) 6 5 1 371:244 11 4 4 0 229:147 8 10 9 1 600:391 209 19 Заг. 1
3 Славия (16) 4 2 2 198:214 6 6 4 2 318:301 10 10 6 4 516:515 1 16 Поб. 1
4 Асеновец 2005 (16) 8 3 5 360:401 11 2 1 1 71:110 3 10 4 6 431:511 -80 14 Поб. 1
5 Левски (16) 5 1 4 206:279 6 5 1 4 193:246 6 10 2 8 399:525 -126 12 Заг. 1
6 Шампион 2006 (16) 5 0 5 108:331 5 5 0 5 164:295 5 10 0 10 272:626 -354 10 Заг. 10

Елитна група за момичета (16) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое Стара Загора (16) 5 5 0 416:183 10 5 5 0 374:209 10 10 10 0 790:392 398 20 Поб. 10
2 Черноморец 2014 (16) 5 3 2 341:192 8 5 3 2 327:247 8 10 6 4 668:439 229 16 Заг. 2
3 Дунав Русе (16) 5 4 1 359:251 9 5 2 3 289:232 7 10 6 4 648:483 165 16 Заг. 1
4 Светкавица (16) 5 3 2 349:246 8 5 3 2 339:246 8 10 6 4 688:492 196 16 Заг. 1
5 Чардафон Орловец (16) 5 1 4 183:350 6 5 1 4 187:397 6 10 2 8 370:747 -377 12 Заг. 4
6 Черно море Одесос (16) 5 0 5 183:447 5 5 0 5 153:500 5 10 0 10 336:947 -611 10 Заг. 10

I дивизия за момичета (16) | 1/3 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (16) 1 1 0 67:35 2 1 1 0 80:26 2 2 2 0 147:61 86 4 Поб. 2
2 Академик 17 София (16) 1 1 0 61:59 2 1 0 1 35:67 1 2 1 1 96:126 -30 3 Заг. 1
3 Вълци Разград (16) 1 0 1 26:80 1 1 0 1 59:61 1 2 0 2 85:141 -56 2 Заг. 2

I дивизия за момичета (16) | Регион Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (16) 0 0 0 : 0 3 3 0 237:120 6 3 3 0 237:120 117 6 Поб. 3
2 Академик 17 София (16) 3 2 1 188:176 5 0 0 0 : 0 3 2 1 188:176 12 5 Поб. 1
3 Локомотив София (16) -2 1 0 1 40:56 1 1 0 1 53:58 1 2 0 2 93:114 -21 2 Заг. 2
4 НСА (16) 1 0 1 24:99 1 1 0 1 41:74 1 2 0 2 65:173 -108 2 Заг. 2

I дивизия за момичета (16) | Региони Добруджа, Загоре и Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (16) 3 3 0 246:95 6 2 2 0 153:93 4 5 5 0 399:188 211 10 Поб. 5
2 Тони 7 Сливен (16) 3 2 1 177:172 5 3 2 1 188:137 5 6 4 2 365:309 56 10 Поб. 2
3 Вихър Айтос (16) 3 2 1 167:130 5 3 0 3 114:196 3 6 2 4 281:326 -45 8 Заг. 1
4 Ънстопабъл (16) 2 0 2 60:153 2 3 0 3 95:224 3 5 0 5 155:377 -222 5 Заг. 5

I дивизия за момичета (16) | Регион Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Монтана 2003 (16) 3 2 1 173:123 5 3 2 1 192:151 5 6 4 2 365:274 91 10 Заг. 2
2 Пирин Гоце Делчев (16) 4 3 1 163:168 7 2 1 1 73:78 3 6 4 2 236:246 -10 10 Поб. 4
3 Рилски спортист (16) 3 2 1 172:118 5 3 1 2 85:101 4 6 3 3 257:219 38 8 Заг. 1
4 БК Миньор (16) 2 0 2 67:108 2 4 1 3 167:245 5 6 1 5 234:353 -119 7 Заг. 4

Елитна група за момичета (14) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (14) 5 5 0 302:164 10 2 2 0 119:93 4 7 7 0 421:257 164 14 Поб. 7
2 Пирин Гоце Делчев (14) 4 4 0 263:145 8 4 1 3 152:197 5 8 5 3 415:342 73 13 Заг. 1
3 Локомотив София (14) 4 3 1 214:183 7 4 1 3 202:188 5 8 4 4 416:371 45 12 Поб. 1
4 Левски (14) 1 1 0 44:42 2 6 2 4 265:352 8 7 3 4 309:394 -85 10 Поб. 1
5 Септември 97 (14) 5 0 5 227:313 5 3 0 3 109:220 3 8 0 8 336:533 -197 8 Заг. 8

Елитна група за момичета (14) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое Стара Загора (14) 7 7 0 605:235 14 7 7 0 533:274 14 14 14 0 1138:509 629 28 Поб. 14
2 Светкавица (14) 7 6 1 527:295 13 7 5 2 468:355 12 14 11 3 995:650 345 25 Заг. 1
3 Черноморец 2014 (14) 7 5 2 460:322 12 7 5 2 454:373 12 14 10 4 914:695 219 24 Поб. 2
4 Вълци Разград (14) 7 4 3 529:428 11 7 4 3 456:403 11 14 8 6 985:831 154 22 Поб. 2
5 Дунав Русе (14) 7 3 4 352:422 10 7 1 6 279:481 8 14 4 10 631:903 -272 18 Заг. 3
6 Черно море Одесос (14) 7 3 4 405:437 10 7 1 6 326:480 8 14 4 10 731:917 -186 18 Поб. 4
7 Черноморец (14) 7 3 4 322:490 10 7 0 7 309:582 7 14 3 11 631:1072 -441 17 Заг. 2
8 Спартак Плевен (14) 7 2 5 283:445 9 7 0 7 249:535 7 14 2 12 532:980 -448 16 Заг. 1

Елитна група за момичета (14) | Квалификационен турнир (Изток)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (14) 2 2 0 108:83 4 2 2 0 126:55 4 4 4 0 234:138 96 8 Поб. 4
2 Черно море Одесос (14) 2 2 0 102:56 4 2 1 1 92:91 3 4 3 1 194:147 47 7 Поб. 2
3 Спартак Плевен (14) 2 1 1 80:107 3 2 1 1 61:70 3 4 2 2 141:177 -36 6 Поб. 1
4 Черноморец (14) 2 1 1 81:89 3 2 0 2 83:107 2 4 1 3 164:196 -32 5 Заг. 3
5 Локомотив Ст. З. (14) 2 0 2 56:90 2 2 0 2 63:104 2 4 0 4 119:194 -75 4 Заг. 4

I дивизия за момичета (14) | Регион Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шампион 2006 (14) 2 2 0 93:58 4 2 1 1 84:49 3 4 3 1 177:107 70 7 Поб. 1
2 Славия (14) 2 2 0 132:30 4 2 1 1 106:70 3 4 3 1 238:100 138 7 Поб. 2
3 Локомотив София (14) -2 2 0 2 28:119 2 2 0 2 17:134 2 4 0 4 45:253 -208 4 Заг. 4

I дивизия за момичета (14) | Регион Добруджа (Заключителен етап)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шумен (14) 2 2 0 163:49 4 2 2 0 104:26 4 4 4 0 267:75 192 8 Поб. 4
2 Ънстопабъл (14) 3 1 2 89:160 4 1 1 0 47:29 2 4 2 2 136:189 -53 6 Заг. 1
3 Спартак Варна (14) 1 0 1 29:47 1 3 0 3 105:226 3 4 0 4 134:273 -139 4 Заг. 4

I дивизия за момичета (14) | Регион Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шумен (14) 2 2 0 134:30 4 4 4 0 349:59 8 6 6 0 483:89 394 12 Поб. 6
2 Ънстопабъл (14) 4 2 2 180:203 6 2 2 0 78:74 4 6 4 2 258:277 -19 10 Поб. 1
3 Спартак Варна (14) 2 0 2 74:78 2 4 2 2 187:189 6 6 2 4 261:267 -6 8 Заг. 1
4 Вихър 2002 (14) 4 0 4 75:357 4 2 0 2 54:141 2 6 0 6 129:498 -369 6 Заг. 6

I дивизия за момичета (14) | Региони Загоре и Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Локомотив Ст. З. (14) 4 4 0 242:166 8 4 4 0 287:78 8 8 8 0 529:244 285 16 Поб. 8
2 Академик Пловдив жени (14) 4 4 0 245:116 8 4 0 4 166:242 4 8 4 4 411:358 53 12 Заг. 1
3 Хасково (14) 4 0 4 78:287 4 4 0 4 116:245 4 8 0 8 194:532 -338 8 Заг. 8

I дивизия за момичета (14) | Регион Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (14) -2 5 4 1 305:206 9 1 1 0 68:30 2 6 5 1 373:236 137 11 Поб. 4
2 Пирин Гоце Делчев (14) -2 1 1 0 59:21 2 5 3 2 237:166 8 6 4 2 296:187 109 10 Заг. 1
3 Монтана 2003 (14) 3 0 3 73:191 3 3 0 3 113:241 3 6 0 6 186:432 -246 6 Заг. 6

Региони за момичета (12) | Витоша, 1/6 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (12) 2 2 0 126:37 4 1 1 0 65:25 2 3 3 0 191:62 129 6 Поб. 3
2 Левски (12) 2 2 0 149:40 4 1 1 0 42:28 2 3 3 0 191:68 123 6 Поб. 3
3 Славия (12) 1 0 1 34:48 1 2 2 0 122:32 4 3 2 1 156:80 76 5 Поб. 2
4 Локомотив София (12) 1 0 1 28:42 1 2 1 1 74:75 3 3 1 2 102:117 -15 4 Заг. 2
5 Шампион 2006 (12) 2 0 2 36:112 2 1 0 1 21:79 1 3 0 3 57:191 -134 3 Заг. 3
6 НСА (12) 1 0 1 21:75 1 2 0 2 30:155 2 3 0 3 51:230 -179 3 Заг. 3

Региони за момичета (12) | Витоша, 7/9 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик 17 София (12) 1 1 0 41:13 2 1 1 0 67:20 2 2 2 0 108:33 75 4 Поб. 2
2 Славия 1921 (12) 1 1 0 43:12 2 1 0 1 13:41 1 2 1 1 56:53 3 3 Заг. 1
3 Септември 97 (12) -2 1 0 1 20:67 1 1 0 1 12:43 1 2 0 2 32:110 -78 2 Заг. 2

Региони за момичета (12) | Витоша, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (12) 2 2 0 93:56 4 1 1 0 42:36 2 3 3 0 135:92 43 6 Поб. 3
2 Левски (12) 1 1 0 81:6 2 2 1 1 100:83 3 3 2 1 181:89 92 5 Заг. 1
3 Славия (12) 3 1 2 136:104 4 0 0 0 : 0 3 1 2 136:104 32 4 Поб. 1
4 Академик 17 София (12) 0 0 0 : 0 3 0 3 24:191 3 3 0 3 24:191 -167 3 Заг. 3

Региони за момичета (12) | Витоша, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Локомотив София (12) 2 2 0 130:18 4 2 2 0 87:27 4 4 4 0 217:45 172 8 Поб. 4
2 Шампион 2006 (12) 4 3 1 137:118 7 0 0 0 : 0 4 3 1 137:118 19 7 Поб. 3
3 НСА (12) 0 0 0 : 0 4 2 2 199:131 6 4 2 2 199:131 68 6 Заг. 2
4 Славия 1921 (12) 3 1 2 74:152 4 1 0 1 15:40 1 4 1 3 89:192 -103 5 Поб. 1
5 Септември 97 (12) -2 1 0 1 24:81 1 3 0 3 68:167 3 4 0 4 92:248 -156 4 Заг. 4

Региони за момичета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (12) 2 2 0 133:57 4 2 2 0 148:42 4 4 4 0 281:99 182 8 Поб. 4
2 Дунав Русе (12) 2 2 0 131:73 4 2 1 1 83:91 3 4 3 1 214:164 50 7 Поб. 3
3 Черно море Одесос (12) 2 1 1 94:94 3 2 1 1 108:107 3 4 2 2 202:201 1 6 Поб. 1
4 Светкавица (12) 2 0 2 84:118 2 2 1 1 97:105 3 4 1 3 181:223 -42 5 Заг. 2
5 Доростол (12) 2 0 2 54:140 2 2 0 2 46:151 2 4 0 4 100:291 -191 4 Заг. 4

Региони за момичета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 6/8 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шумен (12) 2 2 0 146:15 4 2 2 0 134:65 4 4 4 0 280:80 200 8 Поб. 4
2 Ънстопабъл (12) 2 0 2 65:134 2 2 2 0 129:12 4 4 2 2 194:146 48 6 Поб. 1
3 Добрич 93 (12) 2 0 2 12:129 2 2 0 2 15:146 2 4 0 4 27:275 -248 4 Заг. 4

Региони за момичета (12) | Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Одесос (12) 2 2 0 156:33 4 2 2 0 151:15 4 4 4 0 307:48 259 8 Поб. 4
2 Доростол (12) 2 2 0 212:37 4 2 1 1 123:58 3 4 3 1 335:95 240 7 Поб. 3
3 Дунав Русе (12) -2 2 1 1 60:58 3 2 0 2 29:214 2 4 1 3 89:272 -183 5 Заг. 3
4 Ънстопабъл (12) 1 0 1 9:77 1 2 1 1 62:112 3 3 1 2 71:189 -118 4 Заг. 2
5 Добрич 93 (12) 2 0 2 10:172 2 1 0 1 12:48 1 3 0 3 22:220 -198 3 Заг. 3

Региони за момичета (12) | Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (12) 4 4 0 313:94 8 2 2 0 125:60 4 6 6 0 438:154 284 12 Поб. 6
2 Дунав Русе (12) 2 0 2 60:125 2 4 3 1 238:146 7 6 3 3 298:271 27 9 Заг. 1
3 Светкавица (12) 2 1 1 82:102 3 4 2 2 193:203 6 6 3 3 275:305 -30 9 Поб. 1
4 Шумен (12) 4 0 4 116:281 4 2 0 2 46:162 2 6 0 6 162:443 -281 6 Заг. 6

Региони за момичета (12) | Загоре, 1/4 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое Стара Загора (12) 3 3 0 195:99 6 3 3 0 210:74 6 6 6 0 405:173 232 12 Поб. 6
2 Черноморец 2014 (12) 3 1 2 170:193 4 3 2 1 193:147 5 6 3 3 363:340 23 9 Заг. 2
3 Черноморец (12) 3 2 1 181:143 5 3 1 2 138:197 4 6 3 3 319:340 -21 9 Поб. 2
4 Вихър Айтос (12) 3 0 3 96:223 3 3 0 3 117:224 3 6 0 6 213:447 -234 6 Заг. 6

Региони за момичета (12) | Загоре, 5/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тони 7 Сливен (12) 2 2 0 105:32 4 2 2 0 95:30 4 4 4 0 200:62 138 8 Поб. 4
2 Берое Стара Загора (12) -2 2 1 1 80:42 3 2 1 1 88:47 3 4 2 2 168:89 79 6 Заг. 1
3 Вихър Айтос (12) -2 2 0 2 26:128 2 2 0 2 19:134 2 4 0 4 45:262 -217 4 Заг. 4

Региони за момичета (12) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черноморец 2014 (12) 3 3 0 236:82 6 3 3 0 219:106 6 6 6 0 455:188 267 12 Поб. 6
2 Берое Стара Загора (12) 3 2 1 212:130 5 3 3 0 220:34 6 6 5 1 432:164 268 11 Поб. 5
3 Черноморец (12) 3 2 1 170:144 5 3 2 1 210:91 5 6 4 2 380:235 145 10 Заг. 1
4 Вихър Айтос (12) 3 2 1 152:118 5 3 1 2 146:207 4 6 3 3 298:325 -27 9 Поб. 1
5 Тони 7 Сливен (12) 3 0 3 76:172 3 3 2 1 116:86 5 6 2 4 192:258 -66 8 Поб. 1
6 Берое Стара Загора (12) -2 3 1 2 53:151 4 3 0 3 33:222 3 6 1 5 86:373 -287 7 Заг. 3
7 Вихър Айтос (12) -2 3 0 3 19:206 3 3 0 3 59:172 3 6 0 6 78:378 -300 6 Заг. 6

Региони за момичета (12) | Рила и Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (12) 4 4 0 335:50 8 5 5 0 421:54 10 9 9 0 756:104 652 18 Поб. 9
2 Рилски спортист (12) -2 6 4 2 247:189 10 3 2 1 119:100 5 9 6 3 366:289 77 15 Поб. 6
3 Асеновец 2005 (12) 3 2 1 173:96 5 5 4 1 204:170 9 8 6 2 377:266 111 14 Поб. 3
4 Асеновец 2005 (12) -2 4 3 1 132:168 7 4 1 3 87:219 5 8 4 4 219:387 -168 12 Поб. 1
5 Монтана 2003 (12) 5 2 3 140:283 7 5 0 5 120:276 5 10 2 8 260:559 -299 12 Заг. 4
6 БК Миньор (12) 5 0 5 101:287 5 5 0 5 122:309 5 10 0 10 223:596 -373 10 Заг. 10

Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".

betway
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи