Михаил Комбаков: Мисля, че мога да поддържам това ниво

05-11-2023 15:00 | Max Sport 2

Гардът на Берое Михаил Комбаков изигра много силен мач срещу Рилски спортист, отбелязвайки 18 точки само в третата част. Неговият тим обаче претърпя поражение в Самоков, а ето какво сподели баскетболистът след срещата:

„Не достигна това, че на два пъти ни повеждаха с 10 точки. Върнахме се, но не трябва да допускаме да ни повеждат така. Рилски е най-добрият отбор в Бълагрия може би. Те могат да контролират мача и да победят.

Като цяло нищо не се промени на почивката. Треньорът ми се скара, че взех два лоши шута, второ полувреме започнах с две отворени стрелби, след това той каза пак с мен да играем и вкарах.

Мисля, че мога да поддържам това ниво, но зависи от мачовете. Нормално е когато вкараш 2-3 стрелби, да искаш да вкарваш и четвърта.

На първия мач казах, че целта ни е топ 6, свикнахме с новия треньор и мисля, че го показваме с играта. Бяхме близо до това да победим Рилски спортист."

Тагове: НБЛ - мъже, Берое, Михаил Комбаков