Team Zero с първа победа в АБА

14-01-2011 10:54

Team Zero надигра без особени проблеми Fire с 63-42 за първата си победа в група В на АБА. "Нулите" спечелиха всяка една от четирите части и стигнаха до успех с 63-42. За Fire това бе първи мач за сезона в лигата.

Team Zero взе аванс още през първата част. Тимът играеше малко по-добре в нея и след десет минути поведе със 17-11. Подобен резултат се получи и през вторите десет минути, а на почивката преднината на тима стигна 13 точки, 35-22. След паузата Team Zero продължи да води и не даде шансове на съперника си. В последната част преднината на тима бе увеличена с още и така Team Zero стигна до успеха.

С дабъл дабъл за победителите се отчете Иван Трендафилов, който завърши с 18 точки и 14 борби. Делян Дамянов пък му партнираше добре в атака и се отчете с 14 точки.

За Fire единственият с двуцифрен точков актив бе Румен Русев. Той направи дабъл дабъл след 12 точки и 11 борби, а други трима негови съотборници вкараха по 6 точки.