Чавдар Костов: Надявам се до средата на април да съм готов за игра


Чавдар Костов: Надявам се до средата на април да съм готов за игра
(сн. БФБ)
16-03-2022 13:40 | Мария Маринова

Баскетболистът на Левски Чавдар Костов се надява да се завърне в игра по-рано от очакваното. Гардът получи контузия в коляното по време на мача на националния отбор в Чехия в края на февруари.

 

„Засега всичко върви по план. Правя необходимите процедури, за да мога да се върна по-бързо, ако е възможно – преди плейофите. Малко изпреварваме възстановяването, така че се надявам средата на април месец да съм готов“, пожела си състезателят.

 

Националният ни отбор бе избран за №1 на февруари, като Чавдар Костов и Росен Барчовски получиха наградата по време на пресконференция днес в София.

 

„Искам да благодаря на журналистите, които са гласували за нас. Ще се постараем юли месец да сме отново тук с тази награда“, обеща националът.

 


 

 Харесайте BGbasket.com във Facebook

 

 Следвайте BGbasket.com в Instagram

Абонирате за канала ни в 


Тагове: България, Левски, Чавдар Костов
Дари
Коментари
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи