Girls (U 19) Finals | Group A
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Rilski Sportist (U 19) 2 2 0 131:93 4 1 1 0 79:52 2 3 3 0 210:145 65 6 W 3
2 Slavia (U 19) 1 0 1 52:79 1 2 2 0 140:84 4 3 2 1 192:163 29 5 W 2
3 Dunav Ruse (U 19) 2 1 1 123:114 3 1 0 1 43:69 1 3 1 2 166:183 -17 4 L 2
4 Svetkavitsa (U 19) 1 0 1 34:81 1 2 0 2 105:135 2 3 0 3 139:216 -77 3 L 3

Girls (U 19) Finals | Group B
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Champion 2006 (U 19) 1 1 0 70:42 2 2 2 0 147:102 4 3 3 0 217:144 73 6 W 3
2 Lokomotiv Sofia (U 19) 1 0 1 54:80 1 2 2 0 145:119 4 3 2 1 199:199 0 5 W 1
3 Beroe Stara Zagora (U 19) 2 1 1 125:114 3 1 0 1 42:70 1 3 1 2 167:184 -17 4 L 1
4 Cherno More Odessos (U 19) 2 0 2 114:145 2 1 0 1 47:72 1 3 0 3 161:217 -56 3 L 3

Girls (U 12) Finals | Group A
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Dunav Ruse (U 12) 3 2 1 134:95 5 2 2 0 112:52 4 5 4 1 246:147 99 9 W 2
2 Cherno More Odessos (U 12) 2 1 1 86:75 3 3 3 0 120:92 6 5 4 1 206:167 39 9 W 4
3 Levski (U 12) 2 1 1 76:77 3 3 2 1 109:115 5 5 3 2 185:192 -7 8 W 1
4 Svetkavitsa (U 12) 2 1 1 84:69 3 3 2 1 137:124 5 5 3 2 221:193 28 8 L 1
5 Slavia (U 12) 3 0 3 101:175 3 2 1 1 59:71 3 5 1 4 160:246 -86 6 L 2
6 Asenovets 2005 (U 12) 3 0 3 67:97 3 2 0 2 51:94 2 5 0 5 118:191 -73 5 L 5

Girls (U 12) Finals | Group B
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Rilski Sportist (U 12) 2 2 0 132:53 4 3 3 0 219:56 6 5 5 0 351:109 242 10 W 5
2 Wolves Razgrad (U 12) 2 2 0 119:58 4 3 2 1 179:105 5 5 4 1 298:163 135 9 W 3
3 Septemvri 97 (U 12) 2 0 2 46:137 2 3 3 0 156:92 6 5 3 2 202:229 -27 8 L 1
4 Beroe Stara Zagora (U 12) 3 1 2 76:140 4 2 1 1 89:107 3 5 2 3 165:247 -82 7 W 1
5 Lokomotiv Sofia (U 12) 3 1 2 105:132 4 2 0 2 31:102 2 5 1 4 136:234 -98 6 L 2
6 Chernomorets 2014 (U 12) 3 0 3 86:205 3 2 0 2 51:102 2 5 0 5 137:307 -170 5 L 5

Girls (U 12) Qualifications | Sofia
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Levski (U 12) 3 3 0 146:96 6 1 1 0 63:18 2 4 4 0 209:114 95 8 W 4
2 Septemvri 97 (U 12) 2 2 0 114:63 4 2 1 1 111:78 3 4 3 1 225:141 84 7 W 3
3 Lokomotiv Sofia (U 12) 0 0 0 : 0 4 2 2 178:151 6 4 2 2 178:151 27 6 W 1
4 Chardafon Orlovets (U 12) 2 1 1 101:68 3 2 0 2 65:123 2 4 1 3 166:191 -25 5 L 2
5 Montana 2003 (U 12) 3 0 3 65:209 3 1 0 1 19:56 1 4 0 4 84:265 -181 4 L 4

Girls (U 12) Qualifications | Razgrad
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Wolves Razgrad (U 12) 2 2 0 167:50 4 2 2 0 198:64 4 4 4 0 365:114 251 8 W 4
2 Cherno More Odessos (U 12) 0 0 0 : 0 4 3 1 225:113 7 4 3 1 225:113 112 7 W 2
3 Dunav Ruse (U 12) 3 1 2 150:143 4 1 1 0 84:18 2 4 2 2 234:161 73 6 W 1
4 Tony 7 Sliven (U 12) 3 1 2 51:199 4 1 0 1 8:60 1 4 1 3 59:259 -200 5 L 3
5 Rositsa Pavlikeni (U 12) 2 0 2 24:149 2 2 0 2 26:137 2 4 0 4 50:286 -236 4 L 4

Girls (U 12) Qualifications | Samokov
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Rilski Sportist (U 12) 2 2 0 140:17 4 1 1 0 65:6 2 3 3 0 205:23 182 6 W 3
2 Asenovets 2005 (U 12) 1 1 0 35:13 2 2 1 1 41:68 3 3 2 1 76:81 -5 5 W 2
3 Slavia (U 12) 2 0 2 23:98 2 1 1 0 32:9 2 3 1 2 55:107 -52 4 L 2
4 NSA (U 12) 1 0 1 9:32 1 2 0 2 22:124 2 3 0 3 31:156 -125 3 L 3

Girls (U 12) Qualifications | Stara Zagora
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Svetkavitsa (U 12) 1 1 0 86:24 2 2 2 0 151:69 4 3 3 0 237:93 144 6 W 3
2 Beroe Stara Zagora (U 12) 2 1 1 107:110 3 1 1 0 83:46 2 3 2 1 190:156 34 5 W 1
3 Chernomorets 2014 (U 12) 1 0 1 32:70 1 2 1 1 112:116 3 3 1 2 144:186 -42 4 L 1
4 Chernomorets (U 12) 2 0 2 92:166 2 1 0 1 24:86 1 3 0 3 116:252 -136 3 L 3

Girls (U 19) Elite Division | West, Regular season
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Rilski Sportist (U 19) 2 2 0 128:109 4 6 6 0 441:294 12 8 8 0 569:403 166 16 W 8
2 Lokomotiv Sofia (U 19) 4 2 2 264:221 6 4 3 1 275:200 7 8 5 3 539:421 118 13 W 2
3 Champion 2006 (U 19) 4 1 3 240:263 5 4 4 0 258:215 8 8 5 3 498:478 20 13 L 2
4 Slavia (U 19) 3 0 3 157:231 3 5 2 3 311:313 7 8 2 6 468:544 -76 10 L 3
5 Montana 2003 (U 19) 7 0 7 321:514 7 1 0 1 53:88 1 8 0 8 374:602 -228 8 L 8

Girls (U 19) Elite Division | East, Regular season
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Beroe Stara Zagora (U 19) 4 4 0 313:195 8 4 3 1 310:217 7 8 7 1 623:412 211 15 W 2
2 Dunav Ruse (U 19) 4 4 0 353:233 8 4 3 1 289:178 7 8 7 1 642:411 231 15 W 5
3 Svetkavitsa (U 19) 4 2 2 284:247 6 4 1 3 246:276 5 8 3 5 530:523 7 11 L 1
4 Cherno More Odessos (U 19) 4 2 2 260:298 6 4 1 3 283:293 5 8 3 5 543:591 -48 11 W 1
5 Chernomorets (U 19) 4 0 4 119:318 4 4 0 4 163:365 4 8 0 8 282:683 -401 8 L 8

Girls (U 19) Division 1 | Vitosha and Rodopi regions, Qualification
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 NSA (U 19) 1 1 0 76:37 2 1 1 0 84:35 2 2 2 0 160:72 88 4 W 2
2 Levski (U 19) 1 1 0 100:47 2 1 0 1 37:76 1 2 1 1 137:123 14 3 L 1
3 Academic women Plovdiv (U 19) 1 0 1 35:84 1 1 0 1 47:100 1 2 0 2 82:184 -102 2 L 2

Girls (U 19) Division 1 | Vitosha region
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Septemvri 97 (U 19) 1 1 0 52:36 2 2 2 0 163:84 4 3 3 0 215:120 95 6 W 3
2 NSA (U 19) 0 0 0 : 0 3 2 1 171:126 5 3 2 1 171:126 45 5 W 2
3 Levski (U 19) 2 0 2 99:122 2 1 1 0 82:21 2 3 1 2 181:143 38 4 L 2
4 Olympia Basket (U 19) 3 0 3 80:258 3 0 0 0 : 0 3 0 3 80:258 -178 3 L 3

Girls (U 19) Division 1 | Dobrudja, Moesia and Rodopi regions
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Chardafon Orlovets (U 19) 6 6 0 371:196 12 0 0 0 : 0 6 6 0 371:196 175 12 W 6
2 Academic women Plovdiv (U 19) 3 3 0 186:129 6 3 0 3 128:184 3 6 3 3 314:313 1 9 W 1
3 Zograf Tryavna (U 19) 0 0 0 : 0 6 0 6 197:373 6 6 0 6 197:373 -176 6 L 6

Girls (U 16) Elite Division | West, Regular season
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Lokomotiv Sofia (U 16) 5 5 0 334:181 10 4 4 0 229:147 8 9 9 0 563:328 235 18 W 9
2 Rilski Sportist (U 16) 2 2 0 128:62 4 7 6 1 493:235 13 9 8 1 621:297 324 17 W 4
3 Slavia (U 16) 3 1 2 139:176 4 6 4 2 318:301 10 9 5 4 457:477 -20 14 L 2
4 Asenovets 2005 (U 16) 8 3 5 360:401 11 1 0 1 27:80 1 9 3 6 387:481 -94 12 L 3
5 Levski (U 16) 4 1 3 176:235 5 5 1 4 193:246 6 9 2 7 369:481 -112 11 W 1
6 Champion 2006 (U 16) 5 0 5 108:331 5 4 0 4 126:236 4 9 0 9 234:567 -333 9 L 9

Girls (U 16) Elite Division | East, Regular season
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Beroe Stara Zagora (U 16) 5 5 0 416:183 10 5 5 0 374:209 10 10 10 0 790:392 398 20 W 10
2 Chernomorets 2014 (U 16) 5 3 2 341:192 8 5 3 2 327:247 8 10 6 4 668:439 229 16 L 2
3 Dunav Ruse (U 16) 5 4 1 359:251 9 5 2 3 289:232 7 10 6 4 648:483 165 16 L 1
4 Svetkavitsa (U 16) 5 3 2 349:246 8 5 3 2 339:246 8 10 6 4 688:492 196 16 L 1
5 Chardafon Orlovets (U 16) 5 1 4 183:350 6 5 1 4 187:397 6 10 2 8 370:747 -377 12 L 4
6 Cherno More Odessos (U 16) 5 0 5 183:447 5 5 0 5 153:500 5 10 0 10 336:947 -611 10 L 10

Girls (U 16) Division 1 | Vitosha region
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Septemvri 97 (U 16) 0 0 0 : 0 3 3 0 237:120 6 3 3 0 237:120 117 6 W 3
2 Academic 17 Sofia (U 16) 3 2 1 188:176 5 0 0 0 : 0 3 2 1 188:176 12 5 W 1
3 Lokomotiv Sofia (U 16) -2 1 0 1 40:56 1 1 0 1 53:58 1 2 0 2 93:114 -21 2 L 2
4 NSA (U 16) 1 0 1 24:99 1 1 0 1 41:74 1 2 0 2 65:173 -108 2 L 2

Girls (U 16) Division 1 | Dobrudja, Zagore and Moesia regions
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Wolves Razgrad (U 16) 2 2 0 153:70 4 2 2 0 153:93 4 4 4 0 306:163 143 8 W 4
2 Tony 7 Sliven (U 16) 2 1 1 114:141 3 2 1 1 116:106 3 4 2 2 230:247 -17 6 L 1
3 Vihar Aytos (U 16) 2 1 1 98:90 3 2 0 2 83:133 2 4 1 3 181:223 -42 5 L 3
4 Unstoppable (U 16) 1 0 1 29:81 1 1 0 1 30:62 1 2 0 2 59:143 -84 2 L 2

Girls (U 16) Division 1 | Rila region
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Montana 2003 (U 16) 3 2 1 173:123 5 3 2 1 192:151 5 6 4 2 365:274 91 10 L 2
2 Pirin Gotse Delchev (U 16) 4 3 1 163:168 7 2 1 1 73:78 3 6 4 2 236:246 -10 10 W 4
3 Rilski Sportist (U 16) 3 2 1 172:118 5 3 1 2 85:101 4 6 3 3 257:219 38 8 L 1
4 Minyor Youth Academy (U 16) 2 0 2 67:108 2 4 1 3 167:245 5 6 1 5 234:353 -119 7 L 4

Girls (U 14) Elite Division | West, Regular season
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Rilski Sportist (U 14) 5 5 0 302:164 10 2 2 0 119:93 4 7 7 0 421:257 164 14 W 7
2 Pirin Gotse Delchev (U 14) 4 4 0 263:145 8 4 1 3 152:197 5 8 5 3 415:342 73 13 L 1
3 Lokomotiv Sofia (U 14) 4 3 1 214:183 7 4 1 3 202:188 5 8 4 4 416:371 45 12 W 1
4 Levski (U 14) 1 1 0 44:42 2 5 1 4 202:293 6 6 2 4 246:335 -89 8 L 1
5 Septemvri 97 (U 14) 4 0 4 168:250 4 3 0 3 109:220 3 7 0 7 277:470 -193 7 L 7

Girls (U 14) Elite Division | East, Regular season
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Beroe Stara Zagora (U 14) 7 7 0 605:235 14 7 7 0 533:274 14 14 14 0 1138:509 629 28 W 14
2 Chernomorets 2014 (U 14) 7 5 2 460:322 12 7 5 2 454:373 12 14 10 4 914:695 219 24 W 2
3 Svetkavitsa (U 14) 6 5 1 444:254 11 6 5 1 415:294 11 12 10 2 859:548 311 22 L 1
4 Wolves Razgrad (U 14) 7 4 3 529:428 11 7 4 3 456:403 11 14 8 6 985:831 154 22 W 2
5 Dunav Ruse (U 14) 7 3 4 352:422 10 6 1 5 242:423 7 13 4 9 594:845 -251 17 L 2
6 Spartak Pleven (U 14) 7 2 5 283:445 9 6 0 6 214:463 6 13 2 11 497:908 -411 15 W 1
7 Chernomorets (U 14) 5 2 3 229:365 7 5 0 5 214:419 5 10 2 8 443:784 -341 12 L 1
8 Cherno More Odessos (U 14) 4 0 4 195:311 4 6 0 6 254:448 6 10 0 10 449:759 -310 10 L 10

Girls (U 14) Elite Division | Qualifying Tournament (East)
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Wolves Razgrad (U 14) 2 2 0 108:83 4 2 2 0 126:55 4 4 4 0 234:138 96 8 W 4
2 Cherno More Odessos (U 14) 2 2 0 102:56 4 2 1 1 92:91 3 4 3 1 194:147 47 7 W 2
3 Spartak Pleven (U 14) 2 1 1 80:107 3 2 1 1 61:70 3 4 2 2 141:177 -36 6 W 1
4 Chernomorets (U 14) 2 1 1 81:89 3 2 0 2 83:107 2 4 1 3 164:196 -32 5 L 3
5 Lokomotiv St. Z. (U 14) 2 0 2 56:90 2 2 0 2 63:104 2 4 0 4 119:194 -75 4 L 4

Girls (U 14) Division 1 | Vitosha region
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Slavia (U 14) 2 2 0 132:30 4 2 1 1 106:70 3 4 3 1 238:100 138 7 W 2
2 Champion 2006 (U 14) 2 2 0 93:58 4 2 1 1 84:49 3 4 3 1 177:107 70 7 W 1
3 Lokomotiv Sofia (U 14) -2 2 0 2 28:119 2 2 0 2 17:134 2 4 0 4 45:253 -208 4 L 4

Girls (U 14) Division 1 | Dobrudja region (Spring)
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Shumen (U 14) 2 2 0 163:49 4 2 2 0 104:26 4 4 4 0 267:75 192 8 W 4
2 Unstoppable (U 14) 3 1 2 89:160 4 1 1 0 47:29 2 4 2 2 136:189 -53 6 L 1
3 Spartak Varna (U 14) 1 0 1 29:47 1 3 0 3 105:226 3 4 0 4 134:273 -139 4 L 4

Girls (U 14) Division 1 | Dobrudja region
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Shumen (U 14) 2 2 0 134:30 4 4 4 0 349:59 8 6 6 0 483:89 394 12 W 6
2 Unstoppable (U 14) 4 2 2 180:203 6 2 2 0 78:74 4 6 4 2 258:277 -19 10 W 1
3 Spartak Varna (U 14) 2 0 2 74:78 2 4 2 2 187:189 6 6 2 4 261:267 -6 8 L 1
4 Vihar 2002 (U 14) 4 0 4 75:357 4 2 0 2 54:141 2 6 0 6 129:498 -369 6 L 6

Girls (U 14) Division 1 | Zagore and Rodopi regions
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Lokomotiv St. Z. (U 14) 4 4 0 242:166 8 4 4 0 287:78 8 8 8 0 529:244 285 16 W 8
2 Academic women Plovdiv (U 14) 4 4 0 245:116 8 4 0 4 166:242 4 8 4 4 411:358 53 12 L 1
3 Haskovo (U 14) 4 0 4 78:287 4 4 0 4 116:245 4 8 0 8 194:532 -338 8 L 8

Girls (U 14) Division 1 | Rila region
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Rilski Sportist (U 14) 5 4 1 305:206 9 1 1 0 68:30 2 6 5 1 373:236 137 11 W 4
2 Pirin Gotse Delchev (U 14) 1 1 0 59:21 2 5 3 2 237:166 8 6 4 2 296:187 109 10 L 1
3 Montana 2003 (U 14) 3 0 3 73:191 3 3 0 3 113:241 3 6 0 6 186:432 -246 6 L 6

Girls (U 12) Regions | Vitosha region, 1/6 Place
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Septemvri 97 (U 12) 2 2 0 126:37 4 1 1 0 65:25 2 3 3 0 191:62 129 6 W 3
2 Levski (U 12) 2 2 0 149:40 4 1 1 0 42:28 2 3 3 0 191:68 123 6 W 3
3 Slavia (U 12) 1 0 1 34:48 1 2 2 0 122:32 4 3 2 1 156:80 76 5 W 2
4 Lokomotiv Sofia (U 12) 1 0 1 28:42 1 2 1 1 74:75 3 3 1 2 102:117 -15 4 L 2
5 Champion 2006 (U 12) 2 0 2 36:112 2 1 0 1 21:79 1 3 0 3 57:191 -134 3 L 3
6 NSA (U 12) 1 0 1 21:75 1 2 0 2 30:155 2 3 0 3 51:230 -179 3 L 3

Girls (U 12) Regions | Vitosha region, 7/9 Place
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Academic 17 Sofia (U 12) 1 1 0 41:13 2 1 1 0 67:20 2 2 2 0 108:33 75 4 W 2
2 Slavia 1921 (U 12) 1 1 0 43:12 2 1 0 1 13:41 1 2 1 1 56:53 3 3 L 1
3 Septemvri 97 (U 12) -2 1 0 1 20:67 1 1 0 1 12:43 1 2 0 2 32:110 -78 2 L 2

Girls (U 12) Regions | Vitosha region, Group A
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Septemvri 97 (U 12) 2 2 0 93:56 4 1 1 0 42:36 2 3 3 0 135:92 43 6 W 3
2 Levski (U 12) 1 1 0 81:6 2 2 1 1 100:83 3 3 2 1 181:89 92 5 L 1
3 Slavia (U 12) 3 1 2 136:104 4 0 0 0 : 0 3 1 2 136:104 32 4 W 1
4 Academic 17 Sofia (U 12) 0 0 0 : 0 3 0 3 24:191 3 3 0 3 24:191 -167 3 L 3

Girls (U 12) Regions | Vitosha region, Group B
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Lokomotiv Sofia (U 12) 2 2 0 130:18 4 2 2 0 87:27 4 4 4 0 217:45 172 8 W 4
2 Champion 2006 (U 12) 4 3 1 137:118 7 0 0 0 : 0 4 3 1 137:118 19 7 W 3
3 NSA (U 12) 0 0 0 : 0 4 2 2 199:131 6 4 2 2 199:131 68 6 L 2
4 Slavia 1921 (U 12) 3 1 2 74:152 4 1 0 1 15:40 1 4 1 3 89:192 -103 5 W 1
5 Septemvri 97 (U 12) -2 1 0 1 24:81 1 3 0 3 68:167 3 4 0 4 92:248 -156 4 L 4

Girls (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 1/5 Place
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Wolves Razgrad (U 12) 2 2 0 133:57 4 2 2 0 148:42 4 4 4 0 281:99 182 8 W 4
2 Dunav Ruse (U 12) 2 2 0 131:73 4 2 1 1 83:91 3 4 3 1 214:164 50 7 W 3
3 Cherno More Odessos (U 12) 2 1 1 94:94 3 2 1 1 108:107 3 4 2 2 202:201 1 6 W 1
4 Svetkavitsa (U 12) 2 0 2 84:118 2 2 1 1 97:105 3 4 1 3 181:223 -42 5 L 2
5 Dorostol (U 12) 2 0 2 54:140 2 2 0 2 46:151 2 4 0 4 100:291 -191 4 L 4

Girls (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 6/8 Place
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Shumen (U 12) 2 2 0 146:15 4 2 2 0 134:65 4 4 4 0 280:80 200 8 W 4
2 Unstoppable (U 12) 2 0 2 65:134 2 2 2 0 129:12 4 4 2 2 194:146 48 6 W 1
3 Dobrich 93 (U 12) 2 0 2 12:129 2 2 0 2 15:146 2 4 0 4 27:275 -248 4 L 4

Girls (U 12) Regions | Dobrudja region, Group A
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Cherno More Odessos (U 12) 2 2 0 156:33 4 2 2 0 151:15 4 4 4 0 307:48 259 8 W 4
2 Dorostol (U 12) 2 2 0 212:37 4 2 1 1 123:58 3 4 3 1 335:95 240 7 W 3
3 Dunav Ruse (U 12) -2 2 1 1 60:58 3 2 0 2 29:214 2 4 1 3 89:272 -183 5 L 3
4 Unstoppable (U 12) 1 0 1 9:77 1 2 1 1 62:112 3 3 1 2 71:189 -118 4 L 2
5 Dobrich 93 (U 12) 2 0 2 10:172 2 1 0 1 12:48 1 3 0 3 22:220 -198 3 L 3

Girls (U 12) Regions | Dobrudja region, Group B
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Wolves Razgrad (U 12) 4 4 0 313:94 8 2 2 0 125:60 4 6 6 0 438:154 284 12 W 6
2 Dunav Ruse (U 12) 2 0 2 60:125 2 4 3 1 238:146 7 6 3 3 298:271 27 9 L 1
3 Svetkavitsa (U 12) 2 1 1 82:102 3 4 2 2 193:203 6 6 3 3 275:305 -30 9 W 1
4 Shumen (U 12) 4 0 4 116:281 4 2 0 2 46:162 2 6 0 6 162:443 -281 6 L 6

Girls (U 12) Regions | Zagore region, 1/4 Place
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Beroe Stara Zagora (U 12) 3 3 0 195:99 6 3 3 0 210:74 6 6 6 0 405:173 232 12 W 6
2 Chernomorets 2014 (U 12) 3 1 2 170:193 4 3 2 1 193:147 5 6 3 3 363:340 23 9 L 2
3 Chernomorets (U 12) 3 2 1 181:143 5 3 1 2 138:197 4 6 3 3 319:340 -21 9 W 2
4 Vihar Aytos (U 12) 3 0 3 96:223 3 3 0 3 117:224 3 6 0 6 213:447 -234 6 L 6

Girls (U 12) Regions | Zagore region, 5/7 Place
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Tony 7 Sliven (U 12) 2 2 0 105:32 4 2 2 0 95:30 4 4 4 0 200:62 138 8 W 4
2 Beroe Stara Zagora (U 12) -2 2 1 1 80:42 3 2 1 1 88:47 3 4 2 2 168:89 79 6 L 1
3 Vihar Aytos (U 12) -2 2 0 2 26:128 2 2 0 2 19:134 2 4 0 4 45:262 -217 4 L 4

Girls (U 12) Regions | Zagore region
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Chernomorets 2014 (U 12) 3 3 0 236:82 6 3 3 0 219:106 6 6 6 0 455:188 267 12 W 6
2 Beroe Stara Zagora (U 12) 3 2 1 212:130 5 3 3 0 220:34 6 6 5 1 432:164 268 11 W 5
3 Chernomorets (U 12) 3 2 1 170:144 5 3 2 1 210:91 5 6 4 2 380:235 145 10 L 1
4 Vihar Aytos (U 12) 3 2 1 152:118 5 3 1 2 146:207 4 6 3 3 298:325 -27 9 W 1
5 Tony 7 Sliven (U 12) 3 0 3 76:172 3 3 2 1 116:86 5 6 2 4 192:258 -66 8 W 1
6 Beroe Stara Zagora (U 12) -2 3 1 2 53:151 4 3 0 3 33:222 3 6 1 5 86:373 -287 7 L 3
7 Vihar Aytos (U 12) -2 3 0 3 19:206 3 3 0 3 59:172 3 6 0 6 78:378 -300 6 L 6

Girls (U 12) Regions | Rila and Rodopi regions
Home Away Total
Team G W L GD P G W L GD P G W L GD +/- P Streak
1 Rilski Sportist (U 12) 4 4 0 335:50 8 5 5 0 421:54 10 9 9 0 756:104 652 18 W 9
2 Rilski Sportist (U 12) -2 6 4 2 247:189 10 3 2 1 119:100 5 9 6 3 366:289 77 15 W 6
3 Asenovets 2005 (U 12) 3 2 1 173:96 5 5 4 1 204:170 9 8 6 2 377:266 111 14 W 3
4 Asenovets 2005 (U 12) -2 4 3 1 132:168 7 4 1 3 87:219 5 8 4 4 219:387 -168 12 W 1
5 Montana 2003 (U 12) 5 2 3 140:283 7 5 0 5 120:276 5 10 2 8 260:559 -299 12 L 4
6 Minyor Youth Academy (U 12) 5 0 5 101:287 5 5 0 5 122:309 5 10 0 10 223:596 -373 10 L 10

Note: According to the FIBA official basketball rules, in provisional standings (i.e. before all the teams have played all their games in the group), if two or more teams have the same points total at a certain moment in time, their order of classification is decided by the goal difference in all games played by these teams so far. Only in the final standings the tie is broken by using the FIBA procedure, where the first of the criteria is "results of the games between these teams only".

betway
Other News
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи