Home Away Total
Team Games Total AVG Games Total AVG Games Total AVG
1 Champion 2006 (U 19) 3 100 100 0 3 100 100
2 Levski (U 19) 1 1 100 100 2 100 100
3 Shumen (U 16) 0 2 100 100 2 100 100
4 Cherno More Ticha (U 16) 1 100 100 1 2 100 100
5 CSKA (U 19) 2 80 80 1 3 80 80
6 Balkan (U 19) 0 2 80 80 2 80 80
7 Dunav Ruse (U 16) 2 70 70 0 2 70 70
8 Dorostol (U 16) 1 1 70 70 2 70 70
9 Slavia (U 19) 2 110 55 2 50 50 4 160 53
10 Septemvri (U 19) 2 50 25 4 120 60 6 170 43
11 Athletic (U 19) 3 70 35 3 70 35 6 140 35
12 Eurobasket Academic (U 19) 1 50 50 2 40 20 3 90 30
13 Bankya 78 (U 16) 0 1 30 30 1 30 30
14 Academic 17 Sofia (U 16) 2 30 30 1 3 30 30
15 Ahil (U 16) 1 20 20 1 2 20 20
16 Lokomotiv Sofia (U 16) 0 1 20 20 1 20 20
17 Champion 2006 (U 16) 1 2 15 15 3 15 15
18 Sports Talents (U 16) 2 15 15 0 2 15 15
19 Chavdar Troyan (U 14) 2 0 2
20 Marek (U 12) 1 1 2
21 CSKA (U 13) 2 3 5
22 Academic Bultex 99 (U 16) 3 1 4
23 Dorostol (U 19) 3 1 4
24 SportBasket GT (U 12) 1 2 3
25 Botev 2012 (U 12) 1 1 2
26 Dolphin (U 13) 4 5 9
27 Chavdar Troyan (U 16) 1 1 2
28 Chavdar Troyan (U 19) 1 1 2
29 Ahil (U 12) 1 2 3
30 Unstoppable (U 16) 2 2 4
31 Wolves Razgrad (U 13) 2 2 4
32 Svetkavitsa (U 16) 1 1 2
33 Shumen (U 14) 0 2 2
34 VarnaBasket (U 12) 2 2 4
35 Lokomotiv G. O. (U 12) 1 1 2
36 Dunav 2007 Ruse (U 13) 2 1 3
37 Levski (U 14) 2 1 3
38 Dunav Ruse (U 12) 2 2 4
39 Lokomotiv G. O. (U 16) 2 0 2
40 Bankya 78 (U 12) 0 1 1
41 Beroe (U 13) 2 2 4
42 Rilski Sportist (U 19) 2 0 2
43 Rilski Sportist (U 14) 2 1 3
44 Velbazhd 2002 (U 12) 0 1 1
45 Lokomotiv G. O. (U 19) 2 0 2
46 Dunav 2007 Ruse (U 14) 1 1 2
47 BUBA Basketball (U 19) -2 1 0 1
48 BUBA Basketball (U 19) 0 2 2
49 Tundja Yambol (U 16) 1 1 2
50 Academic Bultex 99 (U 12) 2 0 2
51 Beroe (U 12) -2 2 2 4
52 Wolves Razgrad (U 12) 2 2 4
53 Levski (U 16) 2 1 3
54 Shumen (U 19) 1 1 2
55 Unstoppable (U 12) 2 2 4
56 Unstoppable (U 13) 2 2 4
57 Spartak Pleven (U 16) 1 1 2
58 Spartak Pleven (U 14) 1 1 2
59 Lokomotiv Sofia (U 12) 1 1 2
60 Tundja Yambol (U 13) 2 2 4
61 Balkan (U 16) 0 2 2
62 Svetkavitsa (U 14) 1 1 2
63 Spartak Pleven (U 12) 1 1 2
64 Star Basket (U 12) 2 2 4
65 Balkan (U 12) 1 1 2
66 Sliven 2010 (U 12) 2 2 4
67 Sports Talents (U 12) 1 1 2
68 Champion Pleven (U 14) 0 2 2
69 BUBA Basketball (U 14) 0 1 1
70 Septemvri (U 12) 1 1 2
71 Academic Plovdiv (U 12) -2 1 1 2
72 Vihar 2002 (U 12) 1 1 2
73 Dimitrovgrad 2020 (U 16) 1 1 2
74 Dolphin (U 14) 2 1 3
75 Levski (U 12) 1 2 3
76 Cherno More Ticha (U 12) 2 2 4
77 Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) 2 2 4
78 Sveti Vlas (U 12) 2 2 4
79 Dobrich 93 (U 19) 1 3 4
80 Academic Bultex 99 (U 14) 0 1 1
81 SportBasket GT (U 19) 2 2 4
82 Rilski Sportist (U 13) 2 2 4
83 BUBA Basketball (U 16) 0 2 2
84 Karia Shabla (U 19) 3 1 4
85 Trakia (U 12) 0 2 2
86 Lokomotiv Sofia (U 19) 1 0 1
87 Vihar Aytos (U 14) 1 1 2
88 Dolphin (U 16) 1 3 4
89 Cherno More Ticha (U 14) 2 0 2
90 Rilski Sportist (U 12) -2 1 0 1
91 Star Basket (U 16) 1 3 4
92 BUBA Basketball (U 13) 3 2 5
93 Etar 49 (U 16) 1 1 2
94 Athletic 95 (U 12) 1 1 2
95 Chernomorets Balchik (U 19) 2 2 4
96 CSKA (U 14) 1 0 1
97 CSKA (U 12) 2 1 3
98 Maritsa Karshiaka 2012 (U 16) 1 1 2
99 Minyor 2015 (U 12) 1 1 2
100 Beroe (U 13) -2 2 2 4
101 Etar 49 (U 19) 2 0 2
102 Chernomorets (U 14) 1 2 3
103 Sliven 2010 (U 16) 1 1 2
104 Athletic (U 19) -2 0 1 1
105 Chernomorets (U 19) 1 1 2
106 Haskovo (U 16) 1 1 2
107 Svetkavitsa (U 12) 2 2 4
108 Champion 2006 (U 12) 1 1 2
109 Academic 17 Sofia (U 14) 0 1 1
110 Balkan (U 13) 3 2 5
111 Rilski Sportist (U 16) 2 1 3
112 Dunav Ruse (U 19) 2 2 4
113 Dunav Ruse (U 16) -2 2 2 4
114 Chernomorets 2014 (U 12) 2 2 4
115 Cherno More Ticha (U 13) 2 1 3
116 Septemvri (U 16) 1 0 1
117 Rakovski (U 14) 0 2 2
118 Chernomorets (U 16) 2 2 4
119 Unstoppable (U 19) 1 1 2
120 Spartak Pleven (U 13) 1 1 2
121 SportBasket GT (U 14) 1 1 2
122 Eurobasket Academic (U 12) 1 1 2
123 Dunav 2007 Ruse (U 12) 2 0 2
124 Svetkavitsa (U 13) 3 3 6
125 Slavia (U 14) 1 1 2
126 Tundja Yambol (U 12) 2 2 4
127 Chardafon Orlovets (U 19) 0 2 2
128 Lokomotiv Sofia (U 14) 1 1 2
129 Vihar Aytos (U 13) 2 2 4
130 Balkan (U 14) 0 2 2
131 Dorostol (U 12) 1 1 2
132 Chernomorets Balchik (U 14) 0 2 2
133 Slavia (U 12) -2 2 0 2
134 Sveti Vlas (U 14) 1 1 2
135 Beroe (U 14) 1 0 1
136 Chavdar Troyan (U 12) 0 2 2
137 Vidabasket (U 12) 1 1 2
138 Chernomorets Balchik (U 12) 2 1 3
139 Unstoppable (U 14) -2 2 0 2
140 Svetkavitsa (U 19) 2 2 4
141 Haskovo (U 14) 2 2 4
142 Shumen (U 12) 2 2 4
143 Unstoppable (U 14) 1 1 2
144 Shumen (U 13) 1 3 4
145 Slavia (U 16) 0 1 1
146 Etar 49 (U 14) 2 0 2
147 Cherno More Ticha (U 12) -2 2 2 4
148 Spartak Varna (U 12) 2 2 4
149 CSKA (U 16) 2 0 2
150 Dorostol (U 14) 1 1 2
151 Chernomorets (U 12) 2 2 4
152 Star Basket (U 14) 2 0 2
153 Slavia (U 13) 2 2 4
154 Slavia (U 12) 2 1 3
155 Sliven 2010 (U 14) 1 1 2
156 Wolves Razgrad (U 14) 0 2 2
157 Septemvri (U 14) 1 0 1
158 Dolphin (U 12) 2 2 4
159 Academic Bultex 99 (U 14) -2 1 1 2
160 Minyor 2015 (U 12) -2 1 1 2
161 Chardafon Orlovets (U 19) -2 0 2 2
162 Tundja Yambol (U 14) 1 1 2
163 BUBA Basketball (U 12) 1 2 3
164 Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) 1 1 2
165 Vihar Aytos (U 12) 2 2 4
166 Dolphin (U 19) 0 2 2
167 Hebar (U 14) 2 2 4
168 Haskovo (U 12) 1 1 2
Other News