22-01-2020
Адриатическа лига (жени) | Редовен сезон
Орлови
Трешневка 2009
Обиличево
Баня Лука
18.00
Цървена Звезда
Монтана 2003
Баскет сити
Белград
19.00
ЖКК Кралево
Цинкарна Целе
Хала спортова
Кралево
19.00
РМУ Бановичи
Будучност
СКЦ Бановичи
Бановичи
19.30
23-01-2020
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Ямбол
Балкан
Диана
Ямбол
18.00
Черноморец
Черно море Тича
Бойчо Брънзов
Бургас
18.00
Спартак Плевен
Академик София
Балканстрой
Плевен
18.30
Берое
Академик Бултекс 99
Общинска
Стара Загора
19.00
Левски Лукойл
Рилски спортист
Универсиада
София
20.00
Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон
Левски (16)
Славия (16)
Илия Мирчев
София
18.00
ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (15) | Редовен сезон, Група C
Балкан (15)
ДИВ Баскет (15)
Арена Ботевград
Ботевград
18.00
Дан Дачиян (15)
Байерн Мюнхен (15)
Арена Ботевград
Ботевград
20.00
Балканска лига | Редовен сезон
КБ Раховеци
Влазния
Мизахир Исма
Ораховац
20.00
Евролига | Редовен сезон
ЦСКА Москва
Валенсия
ДС Мегаспорт
Москва
19.00
Зенит Санкт Петербург
Олимпиакос
Сибур Арена
Санкт Петербург
19.00
Байерн Мюнхен
Макаби Тел Авив
Ауди Доум
Мюнхен
21.30
Саски Баскония
Химки
Фернандо Буеса Арена
Витория
22.00
Барселона
Цървена Звезда
Палау Блауграна
Барселона
22.00
НБА | Редовен сезон
Детройт Пистънс
Сакраменто Кингс
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
02.00
Торонто Раптърс
Филаделфия 76-ърс
Скоушабанк Арена
Торонто
02.00
Орландо Меджик
Оклахома Сити Тъндър
Амуей Център
Орландо
02.00
Бостън Селтикс
Мемфис Гризлис
ТД Гардън
Бостън
02.30
Атланта Хоукс
ЛА Клипърс
Стейт Фарм Арена
Атланта
02.30
Маями Хийт
Вашингтон Уизардс
Американ Еърлайнс Арена
Маями
02.30
Ню Йорк Никс
ЛА Лейкърс
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
02.30
Чикаго Булс
Минесота Тимбърулвс
Юнайтед Център
Чикаго
03.00
Хюстън Рокетс
Денвър Нъгетс
Тойота Център
Хюстън
03.00
Финикс Сънс
Индиана Пейсърс
Толкинг Стик Ризорт Арена
Финикс
04.00
Ню Орлиънс Пеликанс
Сан Антонио Спърс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
04.30
Голдън Стейт Уориърс
Юта Джаз
Чейс Център
Сан Франциско
05.00
24-01-2020
Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Черно море Тича (19)
Шумен (19)
Христо Борисов
Варна
13.00
ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (15) | Редовен сезон, Група C
Флаш Белград (15)
Академия Баскет Фиденца (15)
Арена Ботевград
Ботевград
10.00
Варезе (15)
Юниор Левице (15)
Арена Ботевград
Ботевград
12.00
Дан Дачиян (15)
Шопрони Шпортишкола (15)
Арена Ботевград
Ботевград
14.00
Байерн Мюнхен (15)
ДИВ Баскет (15)
Арена Ботевград
Ботевград
16.00
Варезе (15)
Флаш Белград (15)
Арена Ботевград
Ботевград
18.00
Юниор Левице (15)
Балкан (15)
Арена Ботевград
Ботевград
20.00
Евролига | Редовен сезон
Фенербахче
Армани Олимпия Милано
Юлкер Спортс Арена
Истанбул
19.45
Жалгирис
Алба Берлин
Жалгирио Арена
Каунас
20.00
Панатинайкос
АСВЕЛ Вильорбан
ОАКА
Атина
21.30
Реал Мадрид
Анадолу Ефес
Паласио де Депортес
Мадрид
22.00
НБА | Редовен сезон
Кливланд Кавалиърс
Вашингтон Уизардс
Рокет Моргидж ФийлдХаус
Кливланд
02.00
Бруклин Нетс
ЛА Лейкърс
Барклис Център
Ню Йорк
03.00
Портланд Трейл Блейзърс
Далас Маверикс
Моуда Център
Портланд
05.30
Шарлът Хорнетс
Милуоки Бъкс
Спектрум Център
Шарлът
22.00
25-01-2020
A група (мъже) | Редовен сезон
Шумен
Видабаскет
Младост
Шумен
17.00
A група (жени) | Първа четворка
Славия
Берое Стара Загора
Триадица
София
16.00
Локомотив Ст. З.
Монтана 2003
Общинска
Стара Загора
18.00
Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон
ЦСКА (16)
БУБА баскетбол (16)
Триадица
София
15.45
I дивизия за момчета (16) | Региони Загоре и Родопи, 1/4 място
Хасково (16)
Розова долина (16)
Дружба
Хасково
09.30
Перущица (16)
Берое (16)
Дружба
Хасково
11.00
Розова долина (16)
Перущица (16)
Дружба
Хасково
13.30
Берое (16)
Хасково (16)
Дружба
Хасково
15.00
ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (15) | Редовен сезон, Група C
Шопрони Шпортишкола (15)
Академия Баскет Фиденца (15)
Арена Ботевград
Ботевград
09.30
Юниор Левице (15)
Байерн Мюнхен (15)
Арена Ботевград
Ботевград
11.30
Балкан (15)
Дан Дачиян (15)
Арена Ботевград
Ботевград
13.30
Академия Баскет Фиденца (15)
ДИВ Баскет (15)
Арена Ботевград
Ботевград
15.30
Шопрони Шпортишкола (15)
Варезе (15)
Арена Ботевград
Ботевград
17.30
Флаш Белград (15)
Юниор Левице (15)
Арена Ботевград
Ботевград
19.30
Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Левски (14)
Балкан (14)
Триадица
София
14.00
Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място
Тунджа Ямбол (13)
Черно море Тича (13)
Христо Борисов
Варна
09.00
Стар баскет (13)
Спартак Плевен (13)
Христо Борисов
Варна
10.30
Тунджа Ямбол (13)
Доростол (13)
Христо Борисов
Варна
12.00
Ънстопабъл (13)
Стар баскет (13)
Христо Борисов
Варна
13.30
Спартак Плевен (13)
Черно море Тича (13)
Христо Борисов
Варна
15.00
Доростол (13)
Ънстопабъл (13)
Христо Борисов
Варна
16.30
Региони за момчета (12) | Загоре, 5/8 място
Сливен 2010 (12)
Берое (12) -2
Общинска
Стара Загора
09.00
Черноморец 2014 (12)
Вихър 2002 (12)
Общинска
Стара Загора
10.30
Вихър 2002 (12)
Сливен 2010 (12)
Общинска
Стара Загора
13.00
Берое (12) -2
Черноморец 2014 (12)
Общинска
Стара Загора
14.30
НБА | Редовен сезон
Детройт Пистънс
Мемфис Гризлис
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
02.00
Орландо Меджик
Бостън Селтикс
Амуей Център
Орландо
02.00
Ню Йорк Никс
Торонто Раптърс
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
02.30
Чикаго Булс
Сакраменто Кингс
Юнайтед Център
Чикаго
03.00
Маями Хийт
ЛА Клипърс
Американ Еърлайнс Арена
Маями
03.00
Ню Орлиънс Пеликанс
Денвър Нъгетс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
03.00
Минесота Тимбърулвс
Хюстън Рокетс
Таргет Център
Минеаполис
03.00
Оклахома Сити Тъндър
Атланта Хоукс
Чесапийк Енърджи Арена
Оклахома Сити
03.00
Сан Антонио Спърс
Финикс Сънс
AT&T Център
Сан Антонио
03.30
Голдън Стейт Уориърс
Индиана Пейсърс
Чейс Център
Сан Франциско
05.30
26-01-2020
A група (мъже) | Редовен сезон
Славия
ЦСКА
Триадица
София
16.00
Шумен
Видабаскет
Младост
Шумен
17.00
Рилски спортист -2
Чавдар Троян
Арена Самоков
Самоков
17.00
Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Тунджа Ямбол (19)
Берое (19)
Диана
Ямбол
13.00
Доростол (19)
Черноморец (19)
Дръстър
Силистра
13.00
ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (15) | Редовен сезон, Група C
Байерн Мюнхен (15)
Варезе (15)
Арена Ботевград
Ботевград
09.00
Академия Баскет Фиденца (15)
Дан Дачиян (15)
Арена Ботевград
Ботевград
11.00
ДИВ Баскет (15)
Шопрони Шпортишкола (15)
Арена Ботевград
Ботевград
13.00
Флаш Белград (15)
Балкан (15)
Арена Ботевград
Ботевград
15.00
Региони за момчета (12) | Загоре, 9/12 място
Сливен баскет (12)
Розова долина (12)
Севтополис
Казанлък
09.00
Делфин (12) -2
Черноморец (12)
Севтополис
Казанлък
10.30
Черноморец (12)
Сливен баскет (12)
Севтополис
Казанлък
13.00
Розова долина (12)
Делфин (12) -2
Севтополис
Казанлък
14.30
Региони за момичета (16) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/8 място
Вихър 2002 (16)
Зограф Трявна (16)
Дечко Стефанов
Търговище
10.00
Спартак Плевен (16)
Вихър 2002 (16)
Дечко Стефанов
Търговище
12.00
Зограф Трявна (16)
Спартак Плевен (16)
Дечко Стефанов
Търговище
14.00
Региони за момичета (12) | Витоша
Шампион 2006 (12)
Локомотив София (12)
Триадица
София
13.30
Региони за момичета (12) | Загоре, група B
Вихър Айтос (12)
Черноморец 2014 (12)
Никола Станчев
Бургас
09.00
Тони 7 Сливен (12)
Несебър (12)
Никола Станчев
Бургас
10.30
Черноморец 2014 (12)
Тони 7 Сливен (12)
Никола Станчев
Бургас
13.00
Несебър (12)
Вихър Айтос (12)
Никола Станчев
Бургас
14.30
НБА | Редовен сезон
Юта Джаз
Далас Маверикс
Вивинт Смарт Хоум Арена
Солт Лейк Сити
00.00
Детройт Пистънс
Бруклин Нетс
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
02.00
Кливланд Кавалиърс
Чикаго Булс
Рокет Моргидж ФийлдХаус
Кливланд
03.00
Минесота Тимбърулвс
Оклахома Сити Тъндър
Таргет Център
Минеаполис
03.00
Филаделфия 76-ърс
ЛА Лейкърс
Уелс Фарго Център
Филаделфия
03.30
Денвър Нъгетс
Хюстън Рокетс
Пепси Център
Денвър
22.30
Сан Антонио Спърс
Торонто Раптърс
AT&T Център
Сан Антонио
23.00
27-01-2020
Приятелски срещи | Мъже
България
Академик София
Триадица
София
17.30
НБА | Редовен сезон
Атланта Хоукс
Вашингтон Уизардс
Стейт Фарм Арена
Атланта
01.00
Орландо Меджик
ЛА Клипърс
Амуей Център
Орландо
01.00
Ню Орлиънс Пеликанс
Бостън Селтикс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
01.00
Мемфис Гризлис
Финикс Сънс
ФедЕксФорум
Мемфис
01.00
Ню Йорк Никс
Бруклин Нетс
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
01.00
Портланд Трейл Блейзърс
Индиана Пейсърс
Моуда Център
Портланд
04.00
28-01-2020
Приятелски срещи | Мъже
България
Левски Лукойл
Триадица
София
11.00
НБА | Редовен сезон
Детройт Пистънс
Кливланд Кавалиърс
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
02.00
Маями Хийт
Орландо Меджик
Американ Еърлайнс Арена
Маями
02.30
Чикаго Булс
Сан Антонио Спърс
Юнайтед Център
Чикаго
03.00
Минесота Тимбърулвс
Сакраменто Кингс
Таргет Център
Минеаполис
03.00
Оклахома Сити Тъндър
Далас Маверикс
Чесапийк Енърджи Арена
Оклахома Сити
03.00
Юта Джаз
Хюстън Рокетс
Вивинт Смарт Хоум Арена
Солт Лейк Сити
04.00
29-01-2020
Балканска лига | Редовен сезон
Влазния
Академик Бултекс 99
Кязим Дервиши
Шкодра
Адриатическа лига (жени) | Редовен сезон
Монтана 2003
Партизан 1953
Младост
Монтана
Орлови
Берое Стара Загора
Обиличево
Баня Лука
Будучност
ЖКК Кралево
Бемакс Арена
Подгорица
Цинкарна Целе
Цървена Звезда
Гимназия Целе център
Целе
Трешневка 2009
РМУ Бановичи
Дом Спортова
Загреб
НБА | Редовен сезон
Филаделфия 76-ърс
Голдън Стейт Уориърс
Уелс Фарго Център
Филаделфия
02.00
Шарлът Хорнетс
Ню Йорк Никс
Спектрум Център
Шарлът
02.00
Кливланд Кавалиърс
Ню Орлиънс Пеликанс
Рокет Моргидж ФийлдХаус
Кливланд
02.30
Маями Хийт
Бостън Селтикс
Американ Еърлайнс Арена
Маями
02.30
Торонто Раптърс
Атланта Хоукс
Скоушабанк Арена
Торонто
02.30
Милуоки Бъкс
Вашингтон Уизардс
Файсърв Форум
Милуоки
03.00
Мемфис Гризлис
Денвър Нъгетс
ФедЕксФорум
Мемфис
03.00
Далас Маверикс
Финикс Сънс
Американ Еърлайнс Център
Далас
03.30
ЛА Лейкърс
ЛА Клипърс
Стейпълс Център
Лос Анджелис
05.00
30-01-2020
Евролига | Редовен сезон
Химки
ЦСКА Москва
Арена Митишчи
Митишчи
19.00
Алба Берлин
Фенербахче
Мерцедес Бенц Арена
Берлин
20.30
Олимпиакос
Саски Баскония
Олимпийски комплекс Фалиро
Пирея/Атина
21.00
Макаби Тел Авив
Реал Мадрид
Менора Мивтахим Арена
Тел Авив
21.05
АСВЕЛ Вильорбан
Жалгирис
Астробал
Вильорбан
21.45
Барселона
Зенит Санкт Петербург
Палау Блауграна
Барселона
22.00
Армани Олимпия Милано
Байерн Мюнхен
Медиоланум Форум
Асаго
22.15
НБА | Редовен сезон
Индиана Пейсърс
Чикаго Булс
Банкърс Лайф Фийлдхаус
Индианаполис
02.00
Бруклин Нетс
Детройт Пистънс
Барклис Център
Ню Йорк
02.30
Ню Йорк Никс
Мемфис Гризлис
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
02.30
Сан Антонио Спърс
Юта Джаз
AT&T Център
Сан Антонио
03.30
Портланд Трейл Блейзърс
Хюстън Рокетс
Моуда Център
Портланд
05.00
Сакраменто Кингс
Оклахома Сити Тъндър
Голдън 1 Център
Сакраменто
05.00
31-01-2020
Адриатическа лига (жени) | Редовен сезон
Берое Стара Загора
Партизан 1953
Общинска
Стара Загора
18.30
НБА | Редовен сезон
Кливланд Кавалиърс
Торонто Раптърс
Рокет Моргидж ФийлдХаус
Кливланд
02.00
Вашингтон Уизардс
Шарлът Хорнетс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
02.00
Атланта Хоукс
Филаделфия 76-ърс
Стейт Фарм Арена
Атланта
02.30
Бостън Селтикс
Голдън Стейт Уориърс
ТД Гардън
Бостън
03.00
Денвър Нъгетс
Юта Джаз
Пепси Център
Денвър
05.30
ЛА Клипърс
Сакраменто Кингс
Стейпълс Център
Лос Анджелис
05.30
Други новини
s