24-11-2020
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Атлетик
Шампион 2006
Триадица
София
20.30
25-11-2020
Фаб Файв БУБА
ЦСКА
Триадица
София
20.30
Региони за момчета (13) | Добруджа и Мизия
Дунав 2007 Русе (13)
Светкавица (13)
Дунав
Русе
09.00
Черно море Тича (13)
Шумен (13)
Дунав
Русе
10.45
Дунав 2007 Русе (13)
Спартак Плевен (13)
Дунав
Русе
12.30
Светкавица (13)
Шумен (13)
Дунав
Русе
14.15
Спартак Плевен (13)
Черно море Тича (13)
Дунав
Русе
16.00
26-11-2020
Елитна група за момчета (16) | Югоизток, Редовен сезон
Чавдар Троян (16)
Делфин (16)
Чавдар
Троян
14.00
Региони за момичета (16) | Добруджа и Мизия, група A
Светкавица (16)
Дунав Русе (16)
Дунав
Русе
09.00
Шумен (16)
Чардафон Орловец (16)
Дунав
Русе
10.45
Светкавица (16)
Черно море Одесос (16)
Дунав
Русе
12.30
Дунав Русе (16)
Чардафон Орловец (16)
Дунав
Русе
14.15
Черно море Одесос (16)
Шумен (16)
Дунав
Русе
16.00
Евролига | Редовен сезон
ЦСКА Москва
Реал Мадрид
ДС Мегаспорт
Москва
19.00
Цървена Звезда
Анадолу Ефес
Щарк Арена
Белград
20.00
Жалгирис
Зенит Санкт Петербург
Жалгирио Арена
Каунас
20.00
Алба Берлин
Химки
Мерцедес Бенц Арена
Берлин
21.00
Олимпиакос
Саски Баскония
Олимпийски комплекс Фалиро
Пирея/Атина
21.00
Макаби Тел Авив
Армани Олимпия Милано
Менора Мивтахим Арена
Тел Авив
21.05
Адриатическа лига (жени) | Редовен сезон
Монтана 2003
Будучност
Младост
Монтана
18.00
27-11-2020
A група (жени) | Редовен сезон
Шампион 2006
Монтана 2003
Триадица
София
15.00
I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Загоре, група A
Делфин (19)
Шумен (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
09.00
Светкавица (19)
Черноморец (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
10.45
Ънстопабъл (19)
Делфин (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
12.30
Шумен (19)
Светкавица (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
14.15
Черноморец (19)
Ънстопабъл (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
16.00
Региони за момичета (14) | Добруджа, група B
Вихър 2002 (14)
Ънстопабъл (14)
Добротица
Добрич
09.30
Ънстопабъл (14)
Спартак Варна (14)
Добротица
Добрич
11.30
Спартак Варна (14)
Вихър 2002 (14)
Добротица
Добрич
13.30
Евролига | Редовен сезон
Фенербахче
Валенсия
Юлкер Спортс Арена
Истанбул
19.45
Панатинайкос
Байерн Мюнхен
ОАКА
Атина
21.00
АСВЕЛ Вильорбан
Барселона
Астробал
Вильорбан
21.45
Евробаскет 2021 мъже | Квалификации, група C
Чехия
Белгия
Сименс Арена
Вилнюс
16.30
Литва
Дания
Сименс Арена
Вилнюс
19.30
Евробаскет 2021 мъже | Квалификации, група D
Холандия
Швеция
Синан Ердем Доум
Истанбул
15.00
Хърватия
Турция
Синан Ердем Доум
Истанбул
18.00
Евробаскет 2021 мъже | Квалификации, група G
Германия
Черна гора
Пале де Спорт
По
16.00
Великобритания
Франция
Пале де Спорт
По
19.00
Евробаскет 2021 мъже | Квалификации, група H
Гърция
Латвия
Хотел Хилс
Сараево
19.00
Босна и Херцеговина
България
Хотел Хилс
Сараево
22.00
28-11-2020
A група (жени) | Редовен сезон
Академик Пловдив жени
Берое Стара Загора
Олимпиада
Пловдив
13.00
Черно море Одесос
Славия
Христо Борисов
Варна
14.00
Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
Балкан (19)
Септември (19)
Георги Христов
Ботевград
Атлетик (19)
БУБА баскетбол (19)
Триадица
София
09.00
Шампион 2006 (19)
Рилски спортист (19)
Триадица
София
10.45
Левски (19)
ЦСКА (19)
Триадица
София
12.30
Елитна група за момчета (16) | Североизток, Редовен сезон
Шумен (16)
Дунав Русе (16)
Дечко Стефанов
Търговище
11.00
Черно море Тича (16)
Доростол (16)
Христо Борисов
Варна
12.00
I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре, група B
Делфин (16)
Тунджа Ямбол (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
09.30
Тунджа Ямбол (16)
Сливен 2010 (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
12.00
Сливен 2010 (16)
Делфин (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
14.30
Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Балкан (14)
Славия (14)
Георги Христов
Ботевград
Локомотив София (14)
Рилски спортист (14)
Триадица
София
14.15
Левски (14)
ЦСКА (14)
Триадица
София
16.00
Елитна група за момчета (14) | Североизток, Редовен сезон
Шумен (14)
Делфин (14)
Дечко Стефанов
Търговище
13.00
Елитна група за момчета (14) | Югоизток, Редовен сезон
Тунджа Ямбол (14)
Берое (14)
Диана
Ямбол
12.00
I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група B
Спортбаскет ГТ (14)
Варнабаскет (14)
Вапцаров
Генерал Тошево
09.00
Дунав Русе (14)
Вихър 2002 (14)
Вапцаров
Генерал Тошево
10.45
Варнабаскет (14)
Ънстопабъл (14) -2
Вапцаров
Генерал Тошево
14.15
Черноморец Балчик (14)
Дунав Русе (14)
Вапцаров
Генерал Тошево
16.00
I дивизия за момчета (14) | Регион Рила
Спортист 1959 Своге (14)
Миньор 2015 (14)
СОУ Иван Вазов
Своге
09.30
Миньор 2015 (14)
Евробаскет Академик (14)
СОУ Иван Вазов
Своге
11.30
Евробаскет Академик (14)
Спортист 1959 Своге (14)
СОУ Иван Вазов
Своге
13.30
Региони за момчета (12) | Витоша, група B
Септември (12)
Шампион 2006 (12)
Спортни таланти (12)
Славия (12) -2
Банкя 78 (12)
Локомотив София (12)
Региони за момчета (12) | Мизия
Шампион Плевен (12)
Локомотив Г. О. (12)
Балканстрой
Плевен
10.00
Чавдар Троян (12)
Спартак Плевен (12)
Балканстрой
Плевен
11.30
Чардафон Орловец (12)
Дунав 2007 Русе (12)
Балканстрой
Плевен
13.00
Региони за момчета (12) | Родопи, група A
Марица Кършияка 2012 (12)
Хасково (12)
Дружба
Хасково
09.30
Хебър (12)
Марица Кършияка 2012 (12)
Дружба
Хасково
12.00
Хасково (12)
Хебър (12)
Дружба
Хасково
14.30
Евробаскет 2021 мъже | Квалификации, група A
Румъния
Полша
Фуенте Сан Луис
Валенсия
17.30
Израел
Испания
Фуенте Сан Луис
Валенсия
20.30
Евробаскет 2021 мъже | Квалификации, група B
Италия
Северна Македония
Саку Сурхал
Талин
16.00
Естония
Русия
Саку Сурхал
Талин
20.30
Евробаскет 2021 мъже | Квалификации, група E
Швейцария
Сърбия
Еспо Метро Арена
Еспо
16.30
Финландия
Грузия
Еспо Метро Арена
Еспо
19.30
Евробаскет 2021 мъже | Квалификации, група F
Австрия
Унгария
Стожице Арена
Любляна
18.15
Словения
Украйна
Стожице Арена
Любляна
21.15
29-11-2020
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Славия
Енигма Фойерверк
Арена Ботевград
Ботевград
12.00
Политехника
Хебър
Арена Ботевград
Ботевград
14.00
Локомотив София
Микс
Арена Ботевград
Ботевград
16.00
Спортист 1959 Своге
Балкан -2
Арена Ботевград
Ботевград
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
Ънстопабъл
Шабла
Дечко Стефанов
Търговище
12.00
МУ Варна
ИУ
Дечко Стефанов
Търговище
14.00
Шумен
Шоутайм
Дечко Стефанов
Търговище
16.00
Черно море Тича -2
Светкавица
Дечко Стефанов
Търговище
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Център
Бавни и яростни
Чавдар Троян
Чавдар
Троян
16.00
Чардафон Орловец
Локомотив Г. О.
Чавдар
Троян
18.00
Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон
Балкан (16)
Славия (16)
Георги Христов
Ботевград
Левски (16)
ЦСКА (16)
Триадица
София
10.00
Септември (16)
Рилски спортист (16)
Триадица
София
12.00
Елитна група за момчета (16) | Югоизток, Редовен сезон
Чавдар Троян (16)
Академик Бултекс 99 (16)
Чавдар
Троян
12.00
Делфин (16)
Черноморец (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
17.00
I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша
Шампион 2006 (16)
Банкя 78 (16)
Локомотив София (16)
Академик 17 София (16)
Спортни таланти (16)
Ахил (16)
Елитна група за момчета (14) | Североизток, Редовен сезон
Черноморец (14)
Черно море Тича (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
12.00
Региони за момчета (13) | Загоре
Тунджа Ямбол (13)
Вихър Айтос (13)
Аетос
Айтос
09.00
Берое (13)
Берое (13) -2
Аетос
Айтос
10.45
Делфин (13)
Тунджа Ямбол (13)
Аетос
Айтос
12.30
Вихър Айтос (13)
Берое (13)
Аетос
Айтос
14.15
Берое (13) -2
Делфин (13)
Аетос
Айтос
16.00
Региони за момчета (12) | Витоша, група A
Славия (12)
БУБА баскетбол (12)
Илия Мирчев
София
ЦСКА (12)
Левски (12)
Илия Мирчев
София
Региони за момчета (12) | Добруджа, група A
Ънстопабъл (12)
Доростол (12)
Дръстър
Силистра
09.00
Ънстопабъл (12)
Стар баскет (12)
Дръстър
Силистра
12.45
Доростол (12)
Черно море Тича (12)
Дръстър
Силистра
14.30
Региони за момчета (12) | Родопи, група B
Атлетик 95 (12)
Перущица (12)
Спортна зала
Перущица
09.30
Тракия (12)
Атлетик 95 (12)
Спортна зала
Перущица
12.00
Перущица (12)
Тракия (12)
Спортна зала
Перущица
14.30
Региони за момичета (16) | Загоре и Родопи
Берое Стара Загора (16)
Асеновец 2005 (16)
Общинска
Стара Загора
09.00
Академик Пловдив жени (16)
Черноморец (16)
Общинска
Стара Загора
10.45
Черноморец 2014 (16)
Асеновец 2005 (16)
Общинска
Стара Загора
12.30
Черноморец (16)
Берое Стара Загора (16)
Общинска
Стара Загора
14.15
Академик Пловдив жени (16)
Черноморец 2014 (16)
Общинска
Стара Загора
16.00
Региони за момичета (14) | Мизия
Спартак Плевен (14)
Шампион Плевен (14)
Балканстрой
Плевен
10.00
Спартак Плевен (14)
Чардафон Орловец (14)
Балканстрой
Плевен
12.00
Чардафон Орловец (14)
Шампион Плевен (14)
Балканстрой
Плевен
14.00
Региони за момичета (14) | Рила
БК Миньор (14)
Пирин Гоце Делчев (14)
Борис Гюдеров
Перник
09.30
Монтана 2003 (14)
Яворов (14)
Борис Гюдеров
Перник
11.00
Пирин Гоце Делчев (14)
Монтана 2003 (14)
Борис Гюдеров
Перник
13.00
Яворов (14)
БК Миньор (14)
Борис Гюдеров
Перник
14.30
Евробаскет 2021 мъже | Квалификации, група C
Дания
Чехия
Сименс Арена
Вилнюс
16.30
Литва
Белгия
Сименс Арена
Вилнюс
19.30
Евробаскет 2021 мъже | Квалификации, група D
Холандия
Турция
Синан Ердем Доум
Истанбул
16.00
Швеция
Хърватия
Синан Ердем Доум
Истанбул
19.00
Евробаскет 2021 мъже | Квалификации, група G
Франция
Германия
Пале де Спорт
По
16.00
Великобритания
Черна гора
Пале де Спорт
По
19.00
Евробаскет 2021 мъже | Квалификации, група H
България
Гърция
Хотел Хилс
Сараево
19.00
Босна и Херцеговина
Латвия
Хотел Хилс
Сараево
22.00
30-11-2020
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Локомотив 2020
Атлетик
Триадица
София
20.30
ЦСКА
Правец
ЧСУ Свети Георги
София
21.00
Евробаскет 2021 мъже | Квалификации, група A
Израел
Полша
Фуенте Сан Луис
Валенсия
17.30
Испания
Румъния
Фуенте Сан Луис
Валенсия
20.30
Евробаскет 2021 мъже | Квалификации, група B
Русия
Италия
Саку Сурхал
Талин
16.00
Естония
Северна Македония
Саку Сурхал
Талин
20.30
Евробаскет 2021 мъже | Квалификации, група E
Швейцария
Грузия
Еспо Метро Арена
Еспо
16.00
Сърбия
Финландия
Еспо Метро Арена
Еспо
19.00
Евробаскет 2021 мъже | Квалификации, група F
Украйна
Австрия
Стожице Арена
Любляна
18.15
Словения
Унгария
Стожице Арена
Любляна
21.15
Други новини
s