28-02-2021
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Академик Пловдив
Черно море Тича
СИЛА
Пловдив
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Локомотив 2020
Локомотив София
ЧСУ Свети Георги
София
12.00
Правец
Фаб Файв БУБА
ЧСУ Свети Георги
София
14.00
Шампион 2006
Славия
ЧСУ Свети Георги
София
16.00
Атлетик
Спортист 1959 Своге
ЧСУ Свети Георги
София
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
МУ Варна
Ънстопабъл
Арена Шумен
Шумен
12.00
Черно море Тича -2
Шабла
Арена Шумен
Шумен
14.00
Шумен
Светкавица
Арена Шумен
Шумен
16.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Юг + Център
Несебър
Бавни и яростни
Общинска
Стара Загора
12.00
Берое -2
Чавдар Троян
Общинска
Стара Загора
14.00
Перущица
Чардафон Орловец
Общинска
Стара Загора
16.00
Ямбол -2
Локомотив Г. О.
Общинска
Стара Загора
18.00
A група (жени) | Първа тройка
Славия
Монтана 2003
Триадица
София
16.00
A група (жени) | Втора тройка
Академик Пловдив жени
Шампион 2006
Олимпиада
Пловдив
14.00
Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
Балкан (19)
Левски (19)
Арена Ботевград
Ботевград
14.00
Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон
БУБА баскетбол (16)
ЦСКА (16)
Триадица
София
11.00
Балкан (16)
Левски (16)
Арена Ботевград
Ботевград
12.00
Славия (16)
Рилски спортист (16)
Триадица
София
13.00
Елитна група за момчета (16) | Североизток, Редовен сезон
Шумен (16)
Черно море Тича (16)
Младост
Шумен
10.00
I дивизия за момчета (16) | Регион Родопи
Марица Кършияка 2012 (16)
Димитровград 2020 (16)
Спортна зала
Перущица
09.30
Димитровград 2020 (16)
Хасково (16)
Спортна зала
Перущица
12.00
Хасково (16)
Марица Кършияка 2012 (16)
Спортна зала
Перущица
14.30
Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Балкан (14)
Левски (14)
Арена Ботевград
Ботевград
10.00
I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре
Свети Влас (14)
Вихър Айтос (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
09.30
Вихър Айтос (14)
Сливен 2010 (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
12.00
Сливен 2010 (14)
Свети Влас (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
14.30
I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия
Етър 49 (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Чавдар
Троян
10.00
Раковски (14)
Чавдар Троян (14)
Чавдар
Троян
11.30
Раковски (14)
Етър 49 (14)
Чавдар
Троян
14.00
Чавдар Троян (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Чавдар
Троян
15.30
Региони за момчета (12) | Витоша, група A
БУБА баскетбол (12)
Левски (12)
Славия
София
15.00
Славия (12)
ЦСКА (12)
Славия
София
16.30
Региони за момчета (12) | Витоша, група B
Септември (12)
Ахил (12)
50-о ОУ
София
09.30
Славия (12) -2
Шампион 2006 (12)
50-о ОУ
София
11.00
Локомотив София (12)
Спортни таланти (12)
50-о ОУ
София
12.30
Региони за момичета (16) | Добруджа и Мизия, група A
Чардафон Орловец (16)
Светкавица (16)
Христо Борисов
Варна
09.00
Черно море Одесос (16)
Дунав Русе (16)
Христо Борисов
Варна
10.45
Шумен (16)
Светкавица (16)
Христо Борисов
Варна
12.30
Чардафон Орловец (16)
Черно море Одесос (16)
Христо Борисов
Варна
14.15
Дунав Русе (16)
Шумен (16)
Христо Борисов
Варна
16.00
НБА | Редовен сезон
Филаделфия 76-ърс
Кливланд Кавалиърс
Уелс Фарго Център
Филаделфия
02.00
Вашингтон Уизардс
Минесота Тимбърулвс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
02.00
Сан Антонио Спърс
Ню Орлиънс Пеликанс
AT&T Център
Сан Антонио
03.00
Орландо Меджик
Юта Джаз
Амуей Център
Орландо
03.00
Оклахома Сити Тъндър
Денвър Нъгетс
Чесапийк Енърджи Арена
Оклахома Сити
03.00
Ню Йорк Никс
Индиана Пейсърс
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
03.00
Бруклин Нетс
Далас Маверикс
Барклис Център
Ню Йорк
03.30
Милуоки Бъкс
ЛА Клипърс
Файсърв Форум
Милуоки
22.30
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи
s