Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (19) 1 1 0 124:75 2 0 0 0 : 0 1 1 0 124:75 49 2 Поб. 1
2 Делфин (19) 1 1 0 76:55 2 0 0 0 : 0 1 1 0 76:55 21 2 Поб. 1
3 Берое (19) 0 0 0 : 0 1 0 1 55:76 1 1 0 1 55:76 -21 1 Заг. 1
4 Черноморец (19) 0 0 0 : 0 1 0 1 75:124 1 1 0 1 75:124 -49 1 Заг. 1

Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Локомотив София (19) 2 2 0 148:126 4 1 1 0 70:47 2 3 3 0 218:173 45 6 Поб. 3
2 Септември (19) 2 1 1 110:132 3 2 1 1 129:135 3 4 2 2 239:267 -28 6 Поб. 2
3 ЦСКА (19) 0 0 0 : 0 2 2 0 193:87 4 2 2 0 193:87 106 4 Поб. 2
4 Ахил (19) 2 1 1 125:105 3 1 0 1 49:63 1 3 1 2 174:168 6 4 Заг. 2
5 3.6.9. баскетбол (19) 2 0 2 90:182 2 2 0 2 104:141 2 4 0 4 194:323 -129 4 Заг. 4

Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (19) 2 2 0 187:131 4 0 0 0 : 0 2 2 0 187:131 56 4 Поб. 2
2 Академик Бултекс 99 (19) 0 0 0 : 0 2 1 1 177:147 3 2 1 1 177:147 30 3 Поб. 1
3 Евробаскет Академик (19) 0 0 0 : 0 2 1 1 117:156 3 2 1 1 117:156 -39 3 Заг. 1
4 Славия (19) 2 0 2 116:163 2 0 0 0 : 0 2 0 2 116:163 -47 2 Заг. 2

I дивизия за юноши (19) | Регион Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (19) 1 1 0 96:62 2 1 1 0 97:41 2 2 2 0 193:103 90 4 Поб. 2
2 Ънстопабъл (19) 1 1 0 67:52 2 1 0 1 62:96 1 2 1 1 129:148 -19 3 Заг. 1
3 Светкавица (19) 1 0 1 41:97 1 1 1 0 57:51 2 2 1 1 98:148 -50 3 Поб. 1
4 Черноморец Балчик (19) 1 0 1 51:57 1 1 0 1 52:67 1 2 0 2 103:124 -21 2 Заг. 2

I дивизия за юноши (19) | Регион Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спортбаскет ГТ (19) 1 1 0 65:58 2 1 1 0 75:31 2 2 2 0 140:89 51 4 Поб. 2
2 Черноморец Балчик (19) -2 1 1 0 87:22 2 1 0 1 58:65 1 2 1 1 145:87 58 3 Заг. 1
3 Добрич 93 (19) 1 0 1 31:75 1 1 0 1 22:87 1 2 0 2 53:162 -109 2 Заг. 2

Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Елитна група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Стар баскет (16) 1 1 0 77:52 2 0 0 0 : 0 1 1 0 77:52 25 2 Поб. 1
2 Черно море Тича (16) 1 1 0 86:63 2 0 0 0 : 0 1 1 0 86:63 23 2 Поб. 1
3 Дунав Русе (16) 0 0 0 : 0 1 1 0 84:61 2 1 1 0 84:61 23 2 Поб. 1
4 Чавдар Троян (16) 0 0 0 : 0 2 0 2 115:163 2 2 0 2 115:163 -48 2 Заг. 2
5 Делфин (16) 1 0 1 61:84 1 0 0 0 : 0 1 0 1 61:84 -23 1 Заг. 1

Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Запад), Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември (16) 2 2 0 158:141 4 0 0 0 : 0 2 2 0 158:141 17 4 Поб. 2
2 Рилски спортист (16) 1 1 0 79:62 2 1 0 1 65:72 1 2 1 1 144:134 10 3 Заг. 1
3 Миньор 2015 (16) 0 0 0 : 0 2 0 2 138:165 2 2 0 2 138:165 -27 2 Заг. 2

Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Запад), Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (16) 1 1 0 78:26 2 1 1 0 53:40 2 2 2 0 131:66 65 4 Поб. 2
2 Славия (16) 2 1 1 120:101 3 0 0 0 : 0 2 1 1 120:101 19 3 Заг. 1
3 Академик 17 София (16) 0 0 0 : 0 2 0 2 74:158 2 2 0 2 74:158 -84 2 Заг. 2

I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

I дивизия за момчета (16) | Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

I дивизия за момчета (16) | Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Региони за момчета (15) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Региони за момчета (15) | Добруджа и Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Региони за момчета (15) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (15) 1 1 0 119:30 2 1 1 0 106:35 2 2 2 0 225:65 160 4 Поб. 2
2 Берое (15) 1 1 0 74:63 2 1 1 0 84:68 2 2 2 0 158:131 27 4 Поб. 2
3 Вихър Айтос (15) 1 0 1 35:106 1 1 0 1 63:74 1 2 0 2 98:180 -82 2 Заг. 2
4 Делфин (15) 1 0 1 68:84 1 1 0 1 30:119 1 2 0 2 98:203 -105 2 Заг. 2

Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (14) 0 0 0 : 0 1 1 0 93:49 2 1 1 0 93:49 44 2 Поб. 1
2 Делфин (14) 0 0 0 : 0 1 1 0 56:33 2 1 1 0 56:33 23 2 Поб. 1
3 Спартак Плевен (14) 0 0 0 : 0 1 1 0 52:46 2 1 1 0 52:46 6 2 Поб. 1
4 Берое (14) 1 0 1 46:52 1 0 0 0 : 0 1 0 1 46:52 -6 1 Заг. 1
5 Светкавица (14) 1 0 1 33:56 1 0 0 0 : 0 1 0 1 33:56 -23 1 Заг. 1
6 Ънстопабъл (14) 1 0 1 49:93 1 0 0 0 : 0 1 0 1 49:93 -44 1 Заг. 1

I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (14) 0 0 0 : 0 2 2 0 226:56 4 2 2 0 226:56 170 4 Поб. 2
2 Варнабаскет (14) 2 1 1 99:102 3 0 0 0 : 0 2 1 1 99:102 -3 3 Поб. 1
3 Стар баскет (14) 1 0 1 43:103 1 1 1 0 77:34 2 2 1 1 120:137 -17 3 Заг. 1
4 Вихър 2002 (14) 1 0 1 13:123 1 1 0 1 25:65 1 2 0 2 38:188 -150 2 Заг. 2

I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (14) | Редовен сезон, Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хонвед Академия (14) 2 2 0 142:97 4 2 2 0 150:123 4 4 4 0 292:220 72 8 Поб. 4
2 Ратгебер Академия (14) 2 1 1 125:124 3 2 2 0 174:87 4 4 3 1 299:211 88 7 Поб. 1
3 7 Палмас Канарияс (14) 2 2 0 148:105 4 2 1 1 110:98 3 4 3 1 258:203 55 7 Заг. 1
4 Сибиу (14) 3 2 1 217:202 5 1 1 0 76:60 2 4 3 1 293:262 31 7 Поб. 2
5 Шумен (14) 2 1 1 123:115 3 2 1 1 142:118 3 4 2 2 265:233 32 6 Поб. 1
6 ОШЕ Лайънс (14) 2 0 2 100:153 2 2 2 0 165:106 4 4 2 2 265:259 6 6 Поб. 1
7 Колидж баскетбол (14) 2 1 1 119:146 3 2 0 2 117:143 2 4 1 3 236:289 -53 5 Заг. 1
8 Локомотива Пилзен (14) 2 0 2 83:129 2 2 0 2 96:127 2 4 0 4 179:256 -77 4 Заг. 4
9 Дебрецени Академия (14) 1 0 1 38:94 1 3 0 3 135:233 3 4 0 4 173:327 -154 4 Заг. 4

Региони за момчета (13) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Региони за момчета (13) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Региони за момчета (13) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Региони за момчета (12) | Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Региони за момчета (12) | Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Региони за момчета (12) | Добруджа, група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Региони за момчета (12) | Загоре, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Региони за момчета (12) | Загоре, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.

Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".

7dnisportbg
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи