Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Елитна група за юноши (19) | Квалификационен мач (Запад)
I дивизия за юноши (19) | Регион Витоша
I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия, 1/7 място
I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия, 8/11 място
I дивизия за юноши (19) | Регион Добруджа, група A
I дивизия за юноши (19) | Добруджа, група B
I дивизия за юноши (19) | Регион Мизия
I дивизия за юноши (19) | Регион Рила
I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи
Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон
Елитна група за момчета (16) | Изток (Заключителен етап)
Елитна група за момчета (16) | Североизток, Редовен сезон
Елитна група за момчета (16) | Югоизток, Редовен сезон
I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша
I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия, 1/4 място
I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия, 5/7 място
I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия
I дивизия за момчета (16) | Региони Загоре и Родопи, 1/4 място
I дивизия за момчета (16) | Региони Загоре и Родопи, 5/7 място
I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре
I дивизия за момчета (16) | Регион Рила
I дивизия за момчета (16) | Регион Родопи
ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Редовен сезон, Група A
ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Редовен сезон, Група B
ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (15) | Редовен сезон, Група C
Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Елитна група за момчета (14) | Изток (Заключителен етап)
Елитна група за момчета (14) | Североизток, Редовен сезон
Елитна група за момчета (14) | Югоизток, Редовен сезон
I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша
I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, 1/5 място
I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, 6/10 място
I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, група A
I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, група B
I дивизия за момчета (14) | Региони Загоре и Родопи (1/6 място), група A
I дивизия за момчета (14) | Региони Загоре и Родопи (1/6 място), група B
I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре, 4/6 място
I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре
I дивизия за момчета (14) | Регион Рила
I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи, 4/7 място
I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи
ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (14) | Редовен сезон, Група C
Региони за момчета (13) | Запад, група A
Региони за момчета (13) | Запад, група B
Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място
Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 8/10 място
Региони за момчета (13) | Изток, група A
Региони за момчета (13) | Изток, група B
Региони за момчета (12) | Витоша, група A
Региони за момчета (12) | Витоша, група B
Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/7 място
Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 8/12 място
Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 13/16 място
Региони за момчета (12) | Добруджа, група A
Региони за момчета (12) | Добруджа, група B
Региони за момчета (12) | Добруджа, група C
Региони за момчета (12) | Загоре, 1/4 място
Региони за момчета (12) | Загоре, 5/8 място
Региони за момчета (12) | Загоре, 9/12 място
Региони за момчета (12) | Загоре, група A
Региони за момчета (12) | Загоре, група B
Региони за момчета (12) | Мизия, 1/4 място
Региони за момчета (12) | Мизия, 5/7 място
Региони за момчета (12) | Мизия
Региони за момчета (12) | Рила, 1/4 място
Региони за момчета (12) | Рила, 5/7 място
Региони за момчета (12) | Рила
Региони за момчета (12) | Родопи, 1/4 място
Региони за момчета (12) | Родопи, 5/7 място
Региони за момчета (12) | Родопи
Приятелски срещи за юноши (19) | Черноморски игри
Приятелски срещи за юноши (19) | Genius Sports Cup 2019
Приятелски срещи за момчета (12) | БУБА Къп

Други новини