А група - жени: Септември 97 - Шампион 2006, 30.11.2019
Адриатическа лига - жени: Монтана 2003 - Берое Стара Загора, 27.11.2019
ФИБА Къп: Балкан - Сьодертеле Кингс, 27.11.2019
ФИБА Къп: Днипро - Левски Лукойл, 27.11.2019
НБЛ: Черно море - Черноморец, 25.11.2019 /facebok.com/chernomoreticha
А група - мъже: Славия - Рилски спортист-2, 24.11.2019
НБЛ: Рилски спортист - Левски Лукойл, 24.11.2019
НБЛ: Балкан - Ямбол, 23.11.2019
ФИБА Къп: Киев - Левски Лукойл, 20.11.2019
ФИБА Къп: Балкан - Клуж, 20.11.2019
А група - мъже: ЦСКА - Видабаскет, 17.11.2019
Евробаскет 2021 (жени), квалификации: България - Словения, 17.11.2019
НБЛ: Левски Лукойл - Балкан, 16.11.2019
НБЛ: Берое - Рилски спортист, 16.11.2019 (facebook.com/Beroebasketball)
Квалификации за Евробаскет 2021 (жени): Исландия - България, 14.11.2019
ФИБА Къп: Левски Лукойл - Цмоки Минск, 13.11.2019
ФИБА Къп: Енисей - Балкан, 13.11.2019
А група - мъже: ЦСКА - Шумен, 11.11.2019
100 години баскетбол в България
От архива: 90 години баскетбол в България, 17 февруари 2009
А група - мъже: Славия - Шумен, 10.11.2019
НБЛ: Балкан - Берое, 09.11.2019
НБЛ: Рилски спортист - Академик Бултекс 99, 08.11.2019
НБЛ: Академик София - Левски Лукойл, 08.11.2019
НБЛ: Черно море Тича - Спартак Плевен, 07.11.2019
ФИБА Къп: Левски Лукойл - Днипро, 06.11.2019
ФИБА Къп: Сьодертеле - Балкан, 05.11.2019
Елитна група за юноши U19: Ахил - Академик София, 04.11.2019
Украинската певица и модел Анна Седокова
Елитна група за юноши U19: Спортни таланти - Рилски спортист, 04.11.2019
А група - мъже: ЦСКА - Рилски спортист -2, 03.11.2019
Региони за девойки U19: Шампион 2006 - Септември 97, 03.11.2019
Региони за девойки U19: Балкан - Левски, 03.11.2019
НБЛ: Берое - Академик София, 02.11.2019
НБЛ: Академик Бултекс 99 - Балкан, 02.11.2019
НБЛ: Ямбол - Спартак Плевен, 02.11.2019
А група - жени: Славия - НСА, 02.11.2019
НБЛ: Левски Лукойл - Черноморец, 02.11.2019
Елитна група за момчета U14: Дунав Русе - Доростол, 30.10.2019
ФИБА Къп: Левски Лукойл - Киев, 30.10.2019
НБЛ: Черно море Тича - Ямбол, 29.10.2019
ФИБА Къп: Клуж Напока - Балкан, 29.10.2019
Региони за момчета U12, Витоша: Ахил - Локомотив София, 29.10.2019
Купа Олимпия Баскет, 4-о издание, 27.10.2019
Елитна група за юноши U19: ЦСКА - Левски, 28.10.2019
Елитна група за юноши U19: Спортни таланти - Академик София, 28.10.2019
А група - мъже: Славия - ЦСКА, 27.10.2019
НБЛ: Балкан - Рилски спортист, 26.10.2019
НБЛ: Черноморец - Берое, 26.10.2019
НБЛ: Спартак Плевен - Левски Лукойл, 26.10.2019