2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004
всички I дивизия за момчета (14) I дивизия за момчета (14) | Запад (Квалификации) I дивизия за момчета (14) | Изток (Заключителен етап), 1/6 място I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша, 1/6 място I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша, група A I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша, група B I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 5/7 място I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група A I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група B I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре (Заключителен етап), 3/5 място I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи, 1/3 място I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи, 4/6 място I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 5/9 място I дивизия за момчета (16) I дивизия за момчета (16) | Запад (Квалификации) I дивизия за момчета (16) | Изток (Заключителен етап), 1/5 място I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 3/5 място I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре (Заключителен етап), 1/2 място I дивизия за момчета (16) | Регион Мизия I дивизия за момчета (16) | Регион Рила I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Загоре, група A I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Загоре, група B I дивизия за юноши (19) I дивизия за юноши (19) | Запад, 1/3 място I дивизия за юноши (19) | Регион Витоша I дивизия за юноши (19) | Регион Добруджа I дивизия за юноши (19) | Регион Рила I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи, 1/3 място I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи, 4/6 място Елитна група за момчета (14) Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон Елитна група за момчета (14) | Квалификационен турнир (Изток) Елитна група за момчета (16) Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Запад) Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Изток) Елитна група за юноши (19) Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група A Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група B ЕМБЛ Южноевропейскa зона, момчета (16) | Група C Квалификации за момчета (12) Квалификации за момчета (12) | Бургас Квалификации за момчета (12) | Варна Квалификации за момчета (12) | Горна Оряховица Квалификации за момчета (12) | Пловдив Квалификации за момчета (12) | Самоков Квалификации за момчета (12) | София Приятелски срещи за момчета (12) | БУБА Къп Региони за момчета (12) Региони за момчета (12) | Витоша, група A Региони за момчета (12) | Витоша, група B Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/3 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 11/14 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 4/7 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 8/10 място Региони за момчета (12) | Добруджа, група A Региони за момчета (12) | Добруджа, група B Региони за момчета (12) | Добруджа, група C Региони за момчета (12) | Загоре, 1/4 място Региони за момчета (12) | Загоре, 5/9 място Региони за момчета (12) | Загоре, група A Региони за момчета (12) | Загоре, група B Региони за момчета (12) | Мизия Региони за момчета (12) | Рила Региони за момчета (12) | Рила, 1/4 място Региони за момчета (12) | Рила, 5/7 място Региони за момчета (12) | Родопи, 1/4 място Региони за момчета (12) | Родопи, 5/7 място Региони за момчета (12) | Родопи, група A Региони за момчета (12) | Родопи, група B Региони за момчета (13) Региони за момчета (13) | Витоша Региони за момчета (13) | Добруджа Региони за момчета (13) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място Региони за момчета (13) | Загоре Региони за момчета (13) | Загоре (Заключителен етап), 3/6 място Региони за момчета (13) | Запад, 1/6 място Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място Региони за момчета (13) | Мизия Региони за момчета (13) | Рила и Родопи Региони за момчета (15) Региони за момчета (15) | Витоша и Рила (Квалификационен турнир) Региони за момчета (15) | Витоша и Рила, група A Региони за момчета (15) | Витоша и Рила, група B Региони за момчета (15) | Добруджа Региони за момчета (15) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/8 място Региони за момчета (15) | Загоре Региони за момчета (15) | Загоре (Заключителен етап), 3/5 място Региони за момчета (15) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място Региони за момчета (15) | Мизия Региони за юноши (17) Региони за юноши (17) | Добруджа Региони за юноши (17) | Загоре Региони за юноши (17) | Запад, 1/8 място Региони за юноши (17) | Запад, група A Региони за юноши (17) | Запад, група B Региони за юноши (17) | Изток (Заключителен етап), 1/6 място Региони за юноши (17) | Изток (Заключителен етап), 7/11 място Региони за юноши (17) | Мизия Финали за момчета (12) Финали за момчета (12) | Група A Финали за момчета (12) | Група B Финали за момчета (14) Финали за момчета (14) | Група A Финали за момчета (14) | Група B Финали за момчета (16) Финали за момчета (16) | Група A Финали за момчета (16) | Група B Финали за юноши (19) Финали за юноши (19) | Група A Финали за юноши (19) | Група B Финали за юноши (19) | Група A
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Балкан (19)
2
1
1
194:177
3
1
1
0
76:54
2
3
2
1
270:231
39
5
Заг. 1
2
Академик Бултекс 99 (19)
1
1
0
100:66
2
2
1
1
184:186
3
3
2
1
284:252
32
5
Поб. 1
3
ЦСКА (19)
1
1
0
88:85
2
2
1
1
153:163
3
3
2
1
241:248
-7
5
Поб. 2
4
Дунав Русе (19)
2
0
2
121:151
2
1
0
1
66:100
1
3
0
3
187:251
-64
3
Заг. 3
Финали за юноши (19) | Група B
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Левски (19)
1
1
0
100:92
2
2
1
1
171:156
3
3
2
1
271:248
23
5
Поб. 2
2
Рилски спортист (19)
1
1
0
92:81
2
2
1
1
178:178
3
3
2
1
270:259
11
5
Поб. 1
3
БУБА баскетбол (19)
2
1
1
180:187
3
1
1
0
74:70
2
3
2
1
254:257
-3
5
Заг. 1
4
Доростол (19)
2
0
2
124:144
2
1
0
1
81:92
1
3
0
3
205:236
-31
3
Заг. 3
Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".