Зала ′Георги Христов′ приема мач от Sesame НБЛ
Зала „Георги Христов“ отново ще се превърне в арена на мач от Sesame НБЛ. Легендарното съоръжение ще приеме срещата от осмия кръг между Ботев 2012 и Рилски спортист. Двубоят е планиран за 25 ноември (вторник) и ще стартира от 16:00 часа. Според програмата останалите мачове от въпросния кръг ще бъдат изиграни на 19-и.
Последната среща за мъже в тази зала бе на 18 септември 2015 година, когато Балкан премери сили с Берое Стара Загора в контрола. Последният официален двубой пък датира от 25 март 2014 г. Тогава балканци бяха домакини на Пея в Балканската лига. Впоследствие бе открита „Арена Ботевград“, която се превърна в дом на „зелените“.
Както е известно, на 25 ноември ще се изиграе още един мач в Ботевград, но на доста по-високо ниво. Припомняме, че на въпросната дата Апоел Тел Авив ще домакинства на Реал Мадрид в среща от 13-ия кръг в Евролигата, която е планирана за 20:00 ч. Това трябва да бъде и последното домакинство за израелците в турнира на богатите на българска земя.
Харесайте BGbasket.com във Facebook
Следвайте BGbasket.com в Instagram
Абонирате за канала ни в 
Тагове: Ботев 2012, Рилски спортист, Sesame НБЛ



.jpg)

.jpg)


.jpg)
.jpg)

































