Лоран Мопсю: Лукойл Академик е много силен в нападение


Лоран Мопсю: Лукойл Академик е много силен в нападение
Лоран Мопсю
23-01-2008 00:26

Старши треньорът на По Ортез Лоран Мопсю потвърди за силата на Лукойл Академик в атака и каза, че отборът му сега ще се концентрира във вренското първенство след като отпадна от турнира за купата на УЛЕБ.
 

„Не можахме да контролираме ритъма на игра в този мач. Отборът на Лукойл Академик е много силен в нападение и го потвърдиха още веднъж тази вечер. В защита те ни спряха и ние не разкрихме възможностите си. В момента ние имаме проблеми с играта си във френското първенство и сме концентрирани изцяло да се поправим там. Надявам се да намерим правилния път. Дотогава ще продължим да работим здраво.” каза Мопсю.


Коментари
BGbasket.com има нужда от Вас, за да продължи да съществува
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи