Затвори

Две нови попълнения в Тони 7


Две нови попълнения в Тони 7
Димитрова и Кордова заедно с Ивайло Христов
20-01-2011 23:52 | www.tony7.net

Две нови попълнения подсилиха Тони 7. Отборът подписа с две нови състезателки, които да помогнат за втората част от сезона. Това са Радина Кордова и Златина Димитрова, които идват от Черно море Одесос под наем до края на сезона в А група.

 

Кордова е родена през 1994 година и е израстнала в школата на варненки, като играе в подкошието. В последния сезон тя стана шампион с кадетките (16) на първенството в Самоков. Там за 5 мача Кордова постигна средно по 10.8 точки и внушителните 17.8 борби. Тя бе част от състава на варненки и в А група, но игра само 4 мача и записа по 5.0 точки и 2.8 борби.

 

Златина Димитрова също е родена през 1994 година и е от варненската школа. Крилото също бе в състава на тима станал шампион за кадетки (16) през миналото първенство. Димитрова игра и в петте мача и записа средно по 14.0 точки, 3.8 асистенции и 3.2 борби.

 

След 9 мача от началото на сезона в А група Тони 7 е на пета позиция. Шампионките от миналата година имат 3 победи и 6 загуби, като с привличането на тези две състезателки ще се надяват да подобрят играта си и да постигнат нови успехи.


Коментари
BGbasket.com има нужда от Вас, за да продължи да съществува
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи