Андрей Иванов: Не очаквахме да се случи толкова лесно

26-03-2024 12:10 | НБЛ | BGbasket.com

Черноморец се поздрави с втори пореден успех в Топ 6 на Sesame НБЛ. „Акулите“ отказаха Балкан с 95:71 насред „Арена Ботевград“. Андрей Иванов допринесе за категоричната победа на актуалните вицешампиони. Българският национал затвърди добрата форма, в която се намира през последните седмици. Тежкото крило се отчете с 16 точки, 5 борби, 2 асистенции, 1 открадна топка и 1 чадър за 23 игрови минути.

Не очаквахме да се случи толкова лесно.  На полувремето смятах, че през второто нещата ще се променят, но ние продължихме да играем силно. След спечелването на Купата на България нашият треньор ни каза да забравим емоциите и да продължим да се готвим сериозно, защото има още мачове. Що се отнася до най-сериозния ни съперник, смятам, че това са останалите три отбора от Топ 4. Това че Балкан игра по-слабо, не означава, че така ще продължи“, каза Иванов.

Тагове: Черноморец, Андрей Иванов, НБЛ - мъже