Хапане и драскане на мач от Евролигата (видео)

(сн. X)
11-10-2024 15:01 | BGbasket.com

Мачът между Анадолу Ефес и Фенербахче от втория кръг в Евролигата не мина без инцидент. В центъра на събитията се оказаха Илайджа Брайънт от „сините“ и Тарик Биберович от „фенерите“, които разпалиха страстите през второто полувреме.

В една от атаките на гостите през третата четвърт босненецът с турски произход се устреми към коша, но бе спрян именно от американеца. Впоследствие двамата се озоваха на паркета, а нервите взех връх и спречкването се оказа неизбежно. Макар че не се стигна до удари, тъй като техните съотборници и официалните лица ги спряха навреме, двамата не се разминаха без рани.

На снимки, разпространени в социалните мрежи, се вижда как Брайънт е захапал крилото, докато гардът се е разминал само с драскотини по рамото и гърба. Както е известно, двамата бяха изгонени, а действащите шампиони на Турция ликуваха след финалната сирена с 83:78 срещу Анадолу.

Все още няма яснота какви ще са наказанията на Биберович и Брайънт.

Тагове: Анадолу Ефес, Фенербахче, Евролига