Лъчезар Коцев: Участието ни във Финалната четворка е голям опит

(сн. БФБ)
10-03-2021 18:44 | БНТ

Старши треньорът на Шампион 2006 Лъчезар Коцев смята, че участието на отбора във Финалната четворка в турнира за Купата на България е голям опит за състезателките му. Тимът изигра много равностойно първо полувреме срещу Славия, но загуби мача за бронза след паузата. Ето как наставникът коментира развоя на срещата:

„От 25-ата минута до 40-ата те не успяха да изпълнят това, което им поставих като задача. Това са малки момичета, които трябва сега да кипят от енергия, така че не е никакъв проблем, че мачовете са в два дни един след друг. Не мисля, че това им е попречило.

За нашия клуб участието във Финалната четворка е голям опит, защото за първи път сме на полуфинали за Купата при жените. За момичетата, без 1-2 от тях, също е за първи път, така че при всички положения е голям опит. Все пак средната възраст на този отбор е под 18 години."

Тагове: Купа България (жени), Шампион 2006, Лъчезар Коцев