Ще прибави ли Валенсия пети трофей от Еврокъп във витрината си?


Ще прибави ли Валенсия пети трофей от Еврокъп във витрината си?
(сн. facebook.com/valenciabasket)
22-03-2025 13:01 | BGbasket.com

Кулминацията във втория по сила европейски клубен турнир по баскетбол при мъжете Еврокъп е все по-близо. През следващата седмица предстоят мачовете от полуфиналите, а като основен фаворит за трофея е сочен Валенсия.

 

В спор за място на финала тимът ще се изправи срещу Апоел Тел Авив, докато другата двойка противопоставя турския Бахчешехир и испанския Гран Канария. Първите мачове са на 25 март.

 

Бетингоператорът Winbet.bg също дава предимство на Валенсия, като шансовете това отборът да триумфира в Еврокъп са оценени на 51.28% според калкулатора за изчисления. При останалите три тима те са 21.05% за Бахчешехир, 20% за Апоел и 16.67% за Гран Канария.

 

Валенсия е и рекордьор по титли в турнира – общо четири, като последната е от сезон 2018/2019. Гран Канария има един трофей, спечелен преди две години, докато останалите два отбора в Топ 4 все още не са ставали шампиони в надпреварата.

 


 

 Харесайте BGbasket.com във Facebook

 

 Следвайте BGbasket.com в Instagram

Абонирате за канала ни в 


Коментари
BGbasket.com има нужда от Вас, за да продължи да съществува
28-03-2025
I дивизия за момчета (14) | Североизток (Заключителен етап), 13/16 място
Спортбаскет ГТ (14)
Р’РёС…СЉСЂ 2002 (14)
Вапцаров
(Генерал Тошево)
09.30 История
Добрич 93 (14)
Спартак Варна (14)
Вапцаров
(Генерал Тошево)
11.00 История
Р’РёС…СЉСЂ 2002 (14)
Спартак Варна (14)
Вапцаров
(Генерал Тошево)
13.00 История
Спортбаскет ГТ (14)
Добрич 93 (14)
Вапцаров
(Генерал Тошево)
14.30 История
Елитна група за девойки (18) | Запад, Редовен сезон
Пирин Гоце Делчев (16)
Левски (18)
Септември
(София)
12.00 История
Септември 97 (18)
Пирин Гоце Делчев (16)
Септември
(София)
14.00 История
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи