Дантей Смит без точка в третия мач за Кингс

Дантей Смит
13-07-2007 09:39

Дантей Смит стартира за Сакраменто, но не успя да се запише в третия мач на отбора от лятната лига на НБА в Лас Вегас. „Кралете” загубиха от Ню Йорк Никс с 84-96.
Смит бе на терена по-малко от 10 минути и успя да вземе борба и подаде за един кош.

Ниският гард на Никс Нейт Робинсън буквално скри топката на Сакраменто, вкара 21 точки и добави 10 асистенции. Реналдо Болкмен пък се отчете с 18 точки.

За Кингс по 22 точки вкараха центъра Спенсър Хеус и гарда Пу Джитър. Мачът общо взето приключи след първата четвърт, когато Никс вече водеха с 18 точки (33-15). На полувремето разликата се запази, а през второто Кингс само успяха да намалят резултата.

Дебют за Сакраменто в лигата направи братът на Рон АртестДаниел. Той обаче бе на терена само 3 минути и не направи нищо по-значително.

Сред наблюдаващите в залата бяха Айзея Томас, Ейвъри Джонсън, Кевин МакХейл и други треньори и мениджъри.

Това бе третата поредна победа за Никс в Лас Вегас, докато Кингс са с 1 победа и 2 загуби.
В събота срещу неделя Сакраменто играе с Хюстън в предпоследния мач от тази първа лига в НБА през това лято.