Пейн продължава начело в класацията за най-добър играч


Пейн продължава начело в класацията за най-добър играч
Лавел Пейн
03-10-2007 00:23

Американецът Лавел Пейн продължава да води в класацията за MVP с най-добър коефициент след мачовете от втория ден на квалификацията за влизане в А-1. Пейн има среден коефициент от 32.0. Втори се изкачи Стоян Петков от Сливен с 24.0, а трети е героят от днешния мач между Дунав 2007 и ЦСКАПавел Нойков с 22.0.Реализатор номер едно след втория ден е все още Равуцов с 25.5 точки средно на мач. Втори е Пейн с 24.5, а Димитър Георгиев е трети с 22.0.

Михаил Капитанов и неговият съотборник разделят първото място сред подавачите – по 5.5 асистенции средно на мач.

Стоян Петков е начело при борците с общо 11.0 овладени топки средно на среща. Следва го Иван Тилев с 10.5, а на трето място падна Лавел Пейн с 10 средно на среща.

Майкъл Хендерсън и Димитър Георгиев са отнели най-много топки – 4.0 средно на мач.
Бойко Пангаров пък стреля най-добре от наказателната линия – 100 % (8 от 8)Равуцов е най-много вкарани тройки – 7, следват го Христо Николов с 6 и Иван Николов и Павел Нойков с по 5.
 

ИНДИВИДУАЛНА СТАТИСТИКА ОТ КВАЛИФИКАЦИЯТА ЗА ВЛИЗАНЕ В А-1 
 

ОТБОРНА СТАТИСТИКА ОТ КВАЛИФИКАЦИЯТА ЗА ВЛИЗАНЕ В А-1


Дари
Коментари
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи