Програма за първия етап от първенството за Момчета до 14 години, зона Витоша


Програма за първия етап от първенството за Момчета до 14 години, зона Витоша
04-10-2007 15:25

Момчета до 14 години, зона Витоша
Първи етап 
 
Кръг 1, 27 Октомври
Зала Българска Армия (домакин Овергаз 1)
Искър – Локомотив София
Лукойл Академик - Овергаз 1
ЦСКА – Шампион 2006
Септември – Левски 2
Славия – Левски 1
Овергаз 2  – Спартак МВР
Буба баскет – Ахил 
 
Кръг 2, 28 Октомври
Зала Българска Армия (домакин Овергаз 2)
Левски 1 - Овергаз 2
Левски 2 - Славия
Шампион 2006 - Септември
Овергаз 1 – ЦСКА
Локомотив София - Лукойл Академик
Буба баскет - Искър
Ахил - Спартак МВР 
 
Кръг 3, 10 Ноември
Зала (домакин Славия 1)
Лукойл Академик - Буба баскет
ЦСКА – Локомотив София
Септември - Овергаз 1
Славия – Шампион 2006
Овергаз 2  – Левски 2
Спартак МВР - Левски 1
Искър  - Ахил 
 
Кръг 4, 11 Ноември
Зала (домакин Спартак МВР)
Левски 2 – Спартак МВР
Шампион 2006 - Овергаз 2
Овергаз 1 - Славия
Локомотив София - Септември
Буба баскет - ЦСКА  
Искър – Лукойл Академик
Ахил  - Левски 1 
 
Кръг 5, 23 Ноември
Зала Васил Левски (домакин Буба баскет)
ЦСКА – Искър
Септември - Буба баскет
Славия  – Локомотив София
Овергаз 2  - Овергаз 1
Спартак МВР - Шампион 2006
Левски 1 – Левски 2
Лукойл Академик - Ахил 
 
Кръг 6, 24 Ноември
Зала Васил Левски (домакин Левски 2)
Шампион 2006 - Левски 1
Овергаз 1 – Спартак МВР
Локомотив София - Овергаз 2  
Буба баскет - Славия
Искър – Септември
Лукойл Академик - ЦСКА
Ахил – Левски 2 
 
Кръг 7, 25 Ноември
Зала Васил Левски (домакин Левски 1)
Септември - Лукойл Академик
Славия – Искър
Овергаз 2  – Буба баскет
Спартак МВР – Локомотив София
Левски 1 - Овергаз 1
Левски 2 - Шампион 2006
ЦСКА – Ахил 
 
Кръг 8, 8 Декември
Зала Академик (домакин Лукойл Академик)
Овергаз 1 – Левски 2
Локомотив София – Левски 1
Буба баскет – Спартак МВР
Искър – Овергаз 2
Лукойл Академик - Славия
ЦСКА – Септември
Ахил - Шампион 2006 
 
Кръг 9, 9 Декември
Зала (домакин ЦСКА)
Славия – ЦСКА
Овергаз 2  – Лукойл Академик
Спартак МВР - Искър
Левски 1 - Буба баскет
Левски 2 – Локомотив София
Шампион 2006 - Овергаз 1
Септември - Ахил 
 
Кръг 10, 16 Февруари
Зала Септември (домакин Септември)
Локомотив София – Шампион 2006
Буба баскет - Левски 2
Искър – Левски 1
Лукойл Академик - Спартак МВР
ЦСКА - Овергаз 2
Септември - Славия
Ахил - Овергаз 1 
 
Кръг 11, 17 Февруари
Зала (домакин Шампион)
Овергаз 2  – Септември
Спартак МВР - ЦСКА
Левски 1 - Лукойл Академик
Левски 2 - Искър
Шампион 2006 - Буба баскет
Овергаз 1 – Локомотив София
Славия - Ахил 
 
Кръг 12, 1 Март
Зала (домакин Искър)
Буба баскет - Овергаз 1
Искър – Шампион 2006
Лукойл Академик – Левски 2
ЦСКА - Левски 1
Септември – Спартак МВР
Славия -  Овергаз 2
Ахил - Локомотив София 
 
Кръг 13, 2 Март
Зала Локомотив (домакин Локомотив София)
Спартак МВР - Славия
Левски 1 - Септември
Левски 2 - ЦСКА
Шампион 2006 - Лукойл Академик
Овергаз 1 - Искър
Локомотив София – Буба баскет
Овергаз 2  – Ахил 
 
Часовете ще бъдат нанесени допълнително в тази програма.
Вторият етап ще се проведе през пролетта и ще бъде от две групи ( 6 отбора) без участието на Левски 2 и Овергаз 2.
Първи турнир – 14, 15 и 16 Март
Втори турнир – 22 и 23 Март

Коментари
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи