Нова загуба закотви отбора на Калоян Иванов на последното място в АСВ

Калоян Иванов
22-10-2007 03:21

Калоян Иванов вкара само три точки при катастрофалната загуба на ВивеМенорка у дома от Ховентуд Бадалона. Крайният резултат 68-93 говори сам  по себе си за тоталното превъзходство на гостуващия отбор. Срещата се игра пред 5350 зрители в Менорка. След тази загуба ВивеМенорка е на опашката в АСВ без победа от 4 изиграни мача.

Българинът влезе като резерва и игра 9 минути и вкара само една от стрелбите си (общо 6). Американецът Крис Мос вкара най-много за ВивеМенорка, докато за гостите Демънд Малет отбеляза 20 точки за 29 минути игра. Ховентуд Бадалона и Акасваю Жирона водят в класирането с пълен актив след този кръг.
В следващия кръг Калоян Иванов и отборът му имат друга тежка задача. Те приемат ТАУ Керамика у дома идната неделя.

В същото време Васил Евтимов не успя да се разпише за Групо Капитол Валядолид при загубата на отбора му със 68-74 като гост на Гранада. Евтимов игра 10 минути и взе 4 борби. Най-добър за домакините бе бившия играч на ЦСКА Карлос Чери с 14 точки и 3 асистенции.