Тимът на Бозов с нова загуба

Йордан Бозов
27-10-2007 13:46

Тимът на Йордан Бозов Бургос загуби катастрофално с 26 точки у дома в поредния кръг от втората испанска лига LEB. Те загубиха от един от най-добрите отбори в лигата, този на Баскет КАИ Сарагоса със 60-86.

Домакините играха слабо и не успяха в нито една част да минат границата от 20 вкарани точки. Бозов бе в стартовата петица, игра 14 минути и вкара само две точки от наказателни удари. Той добави асистенция и овладена топка, но не можа да вкара нито една от четирите си стрелби от игра.

След този шести кръг Бургос е две места над последното в класирането на LEB със само една победа от 6 изиграни срещи. Водят Тенерифе и Бейрасар Розалия с пет успеха, следвани от няколко отбора с по 4 победи, сред които и Сарагоса.

Бозов вкарва по 5.8 точки и взема по 2.7 борби за 23.3 минути на терена в изиграните си 6 мача за Бургос през този сезон.