Добър старт за Ники Трайков

20-11-2007 12:05 | Александър Сотиров

Никола Трайков и неговия Блумсбърг Юнивърсити започнаха новия сезон и в рамките на няколко дни изиграха първите си два мача.В първия мач от новата кампания, Хъскитата отстъпиха на Голди-Бийкъм Колидж като гости със 72:77. 198-сантиметровия българин бе в стартовата петица за гостите и престоя 28 минути на терена, като успя да реализира 16 точки, от които 2 тройки. Ники добави още 4 борби и 2 асистенции. Най-резултатен за Блумсбърг бе Ник Джоунс с 21 точки.Във втория мач за сезона, Хъскис победиха Уилмингтън Юнивърсити с 56:50. Трайков отново бе един от основните играчи за Блумсбърг и за 37 минути игра записа 10 точки, 6 борби, 2 асистенции и 1 чадър.Първата домакинска среща на Блумсбърг е на 24 ноември срещу Брайърклиф.