Йоловска продължава без загуба в Адриатическата лига

Елена Йоловска
25-11-2007 11:45

Елена Йоловска и нейния Госпич продължиха с победния си ход в Адриатическата лига и записаха пета поредна победа. Този път жертва на хърватския отбор стана гостуващия Войводина, като срещата приключи при резултат 77-56 за полуфиналистките от миналогодишното издание на турнира.

Йоловска бе в титулярния състав на Госпич и записа общо 24 минути на терена. За това време тя приключи с 8 точки и 2 борби. Звездата на домакините Сандра Мандир бе най-резултатна в двубоя със своите 20 точки, а Марина Мазич добави 13.

Отборът на Госпич имаше проблеми само в първата част, която приключи 14-12 за Войводина. Оттам нататък контролът на мача бе за домакините, които постоянно увеличаваха преднината си и в края се поздравиха с нова победа.

Добър мач за гостенките изигра Йефимия Каракашевич, която завърши с 19 точки и 8 борби.