Силен мач за Радмила Нешева

Радмила Нешева
02-12-2007 15:56

Радмила Нешева изигра поредният си силен мач за Биурарена във втората испанска женска лига LF-2. В осмият кръг те спечелиха като домакини на Хувент Палма със 67-61 и с това се изравниха в класирането с Виаонети Винарос на Радостина Димитрова и Мария Цанкова. Двата „български” отбора имат по 5 победи и 3 загуби и делят 4-6 място.

След като пропусна миналият мач на отбора си, Нешева попадна в стартовата петица и игра почти 25 минути. Тя вкара 10 точки (1 тройка), отне 3 топки, грабна 2 борби и подаде 1 асистенция. До този момент Радмила прави по 8.5 точки средно на среща в лигата.

Срещата вървеше доста оспорвано до последната част, в която домакините взеха превес и се поздравиха с пореден успех.

Следващата седмица Биурарена с Нешева гостуват на Лима Орта, отбор от долната половина на таблицата. В десетият кръг на испанската LF-2 на 15-ти декември "българските" Биурарена и Виаонети Винарос играят помежду си.