Бой прекъсва мач на Деян Иванов

КК Сплит
07-12-2007 01:35 | gong.bg

Приятелската среща между КК Сплит и втородивизионния Трогир бе прекратен в средата на последната четвърт, заради сбиване на играчи. До този момент Сплит водеше вече със 78-51, а българското крило Деян Иванов реализира три точки за солидния аванс.

В петата минута на четвъртата част обаче баскетболистът на Трогир Динко Лучич се нахвърли върху Хрвое Перич, а след това повали на земята Игор Сумич, като го ритна с крак в гърдите.

Реферите на двубоя моментално го прекратиха, за да успокоят страстите. КК Сплит имаше малка преднина през първото полувреме, преди да изиграят страхотна трета четвърт, след която увеличиха аванса си на 30 точки. Потърпевшият Перич бе най-резултатен до прекратяването на срещата с 19 точки за КК Сплит.