Любомир Минчев: Второто място не означава нищо, това класиране е само временно

Любомир Минчев
19-01-2008 21:29

Старши треньорът на Левски Любомир Минчев бе доволен от победата с 69-60 в дербито срещу Балкан, след която сините еднолично заеха втората позиция в баскетболния шампионат.

„Труден мач, но не съм и очаквал по-различно. Искам да поздравя отбора на Балкан, които се бориха мъжки до края. Решихме мача в третата и началото на четвъртата част, когато играхме добре в защита. До самия край на третата част те бяха вкарали само 3 точки от наказателни удари, а след наша грешка вкараха тройка. Не сме правили трагедии след загубата от ЦСКА.

През седмицата Златин Георгиев беше болен и като цяло имахме по-лек тренировъчен режим. Станислав Славейков пък се оплака от болки в хода на мача и не успя да играе на максимум през второто полувреме”, каза наставникът на Левски Минчев.
"Второто място не означава нищо, това класиране е само временно. Важно е накрая на годината къде ще сме.”