НСА продължава без загуба във втората четворка

Мария Рангелова - 17 точки и 15 борби за НСА
24-02-2008 20:27

Тимът на НСА Делта постигна втора поредна победа във Втора А-1. Днес софиянки надиграха като гост отбора на Черно Море Одесос със 77-68 и нанесоха първо поражение на варненки.

НСА Делта показа по-стойностна и разумна игра и се поздрави с успеха. Още в първата част гостенките взеха аванс от 21-14 след добри изяви. През втората играта бе равностоина, но все пак НСА успяваше да държи преднина и се оттегли на почивка с 8 точки напред.

След добра трета част за Черно Море и намаляване на разликата до 5 точки, домакините си оставиха шансове и за накрая. В последните минуте обаче гостенките показаха по-здрави нерви и се поздравиха с успеха.

Кристина Николова от НСА Делта бе най-резултатна в този мач и 21 точки, като добави и 8 борби. В основата на успеха за гостенките бяха и Гергана Колева с 19 точки и 8 борби и Мария Рангелова със 17 точки и 15 борби.

За Черно Море Одесос на ниво бяха Антоанета Стойкова с 19 точки и 9 борби и Весела Маринова със 17 точки.