Резервите носят победата на Раптърс

Крис Бош забива (Getty Images)
26-02-2008 10:59

Отлична игра на резервите на Торонто Раптърс донесе победата на тима над Индиана Пейсърс със 102-98.

Карлос Делфино отбеляза 23 точки и Т.Дж.Форд добави 16 като двамата не започнаха срещата за канадския отбор. Участникът в Мача на звездите Крис Бош бе най-резултатен с 24 точки и 10 борби.

Резервите на Торонто надделяха над тези на Индиана с 55-24 като на почивката бе 36-4 в тяхна полза.

За Индиана Дани Грейнджър и Маркиз Дейниълс отбелязоха по 20 точки. Два поредни коша на последния намалиха резултата до 101-98 и след пропуск на Форд Индиана имаше възможност да изравни. Карим Ръш обаче пропусна от крилото, Антъни Паркър взе борбата за Торонто и вкара един от двата наказателни удара с което затвърди победата на отбора си.

След като уддържа домакините до само 19 точки през първата четвърт играчите на Индиана допуснаха Раптърс да се разиграят и вкарат 35 във втората част. 26 от тези точки вкараха резервите на Торонто като Джейсън Капоно отбеляза 9 от тях.

Джейсън Кид пък завърши с 11 точки, 9 борби и 8 асистенции за първата домакинска победа на Далас Маверикс, откакто той премина в клуба. Те спечелиха срещу Чикаго Булс със 102-94, а другата звезда на отбора Дирк Новицки направи дабъл дабъл – 29 точки и 10 борби.