Резултати от жребият и пълната програма на Националната Баскетболна Лига-мъже за сезон 2009/2010


Резултати от жребият и пълната програма на Националната Баскетболна Лига-мъже за сезон 2009/2010
22-07-2009 11:30

Национална Баскетболна Лига, Сезон 2009/2010
 
ПЪРВИ ЕТАП
Първи кръг, 17 октомври
Евроинс Черно море - Балкан
Черноморец – Ямбол
Левски – Лукойл Академик
Рилски спортист – Спартак Плевен
 
Втори кръг, 24 октомври
Балкан – Ямбол
Евроинс Черно море – Левски
Спартак Плевен - Черноморец
Лукойл Академик - Рилски спортист
 
Трети кръг, 31 октомври
Левски - Балкан
Ямбол – Спартак Плевен
Рилски спортист - Евроинс Черно море
Черноморец – Лукойл Академик
 
Четвърти кръг, 7 ноември
Балкан – Спартак Плевен
Левски – Рилски спортист
Лукойл Академик – Ямбол
Евроинс Черно море – Черноморец
 
Пети кръг, 14 ноември
Рилски спортист - Балкан
Спартак Плевен – Лукойл Академик
Черноморец – Левски
Ямбол – Евроинс Черно море
 
Шести кръг, 21 ноември
Балкан – Лукойл Академик
Рилски спортист – Черноморец
Евроинс Черно море – Спартак Плевен
Левски  – Ямбол
 
Седми кръг, 28 ноември
Черноморец – - Балкан
Лукойл Академик - Евроинс Черно море
Ямбол - Рилски спортист
Спартак Плевен - Левски

ВТОРИ ЕТАП
Осми кръг, 5 декември
Балкан - Евроинс Черно море
Ямбол - Черноморец
Лукойл Академик - Левски
Спартак Плевен - Рилски спортист
 
Девети кръг, 12 декември
Ямбол - Балкан
Левски - Евроинс Черно море
Черноморец - Спартак Плевен
Рилски спортист - Лукойл Академик
 
Десети кръг, 18 декември
Балкан - Левски
Спартак Плевен - Ямбол
Евроинс Черно море - Рилски спортист
Лукойл Академик - Черноморец
 
20 декември
HDI Мач на звездите
 
Единадесети кръг, 9 януари
Спартак Плевен - Балкан
Рилски спортист - Левски
Ямбол - Лукойл Академик
Черноморец - Евроинс Черно море
 
Дванадесети кръг, 16 януари
Балкан - Рилски спортист
Лукойл Академик - Спартак Плевен
Левски - Черноморец
Евроинс Черно море -Ямбол
 
Тринадесети кръг, 23 януари
Лукойл Академик - Балкан
Черноморец - Рилски спортист
Спартак Плевен - Евроинс Черно море
Ямбол - Левски  
 
Четиринадесети кръг, 30 януари
Балкан - Черноморец
Евроинс Черно море - Лукойл Академик
Рилски спортист - Ямбол
Левски - Спартак Плевен
 
Трансферен период – 31 януари – 6 февруари

ТРЕТИ ЕТАП 
Петнадесети кръг, 6 февруари
Евроинс Черно море - Балкан
Черноморец – Ямбол
Левски – Лукойл Академик
Рилски спортист – Спартак Плевен
 
Шестнадесети кръг, 13 февруари
Балкан – Ямбол
Евроинс Черно море – Левски
Спартак Плевен - Черноморец
Лукойл Академик - Рилски спортист
 
Седемнадесети кръг, 20 февруари
Левски - Балкан
Ямбол – Спартак Плевен
Рилски спортист - Евроинс Черно море
Черноморец – Лукойл Академик
 
Осемнадесети кръг, 27 февруари
Балкан – Спартак Плевен
Левски – Рилски спортист
Лукойл Академик – Ямбол
Евроинс Черно море – Черноморец
 
Деветнадесети кръг, 6 март
Рилски спортист - Балкан
Спартак Плевен – Лукойл Академик
Черноморец – Левски
Ямбол – Евроинс Черно море
 
11-13 Март
Купа на България – Финална осмица
 
Двадесети кръг, 20 март
Балкан – Лукойл Академик
Рилски спортист – Черноморец
Евроинс Черно море – Спартак Плевен
Левски  – Ямбол
 
Двадесет и първи кръг, 26 март
Черноморец – - Балкан
Лукойл Академик - Евроинс Черно море
Ямбол - Рилски спортист
Спартак Плевен - Левски

ЧЕТВЪРТИ ЕТАП
Двадесет и втори кръг, 31 март
Балкан - Евроинс Черно море
Ямбол - Черноморец
Лукойл Академик - Левски
Спартак Плевен - Рилски спортист
 
Двадесет и трети кръг, 6 април
Ямбол - Балкан
Левски - Евроинс Черно море
Черноморец - Спартак Плевен
Рилски спортист - Лукойл Академик
 
Двадесет и четвърти кръг, 10 април
Балкан - Левски
Спартак Плевен - Ямбол
Евроинс Черно море - Рилски спортист
Лукойл Академик - Черноморец
 
Двадесет и пети кръг, 15 април
Спартак Плевен - Балкан
Рилски спортист - Левски
Ямбол - Лукойл Академик
Черноморец - Евроинс Черно море
 
Двадесет и шести кръг, 20 април
Балкан - Рилски спортист
Лукойл Академик - Спартак Плевен
Левски - Черноморец
Евроинс Черно море -Ямбол
 
Двадесет и седми кръг, 24 април
Лукойл Академик - Балкан
Черноморец - Рилски спортист
Спартак Плевен - Евроинс Черно море
Ямбол - Левски  
 
Двадесет и осми кръг, 28 април
Балкан - Черноморец
Евроинс Черно море - Лукойл Академик
Рилски спортист - Ямбол
Левски - Спартак Плевен

ПЪЛНА ПРОГРАМА НА РЕДОВНИЯ СЕЗОН 2009/2010 НА НАЦИОНАЛНАТА БАСКЕТБОЛНА ЛИГА


Коментари
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи