Деян Иванов и Монтегранаро с драматична загуба


Деян Иванов и Монтегранаро с драматична загуба
Иванов с 11 точки при загубата на своите (сн. Ciamillo)
06-12-2010 09:58

Драматична загуба в мач от италианското първенство допусна Сутор Монтегранаро. Тимът на Деян Иванов падна като гост от Енел Бриндизи със 75-77.


Срещата бе равностойна от началото до края и никой от отбори не успя да вземе надмощие в нея и да се откъсне. След всяка една от първите три части гостите водеха с 1 точка, но в последните минути Енел успя да измъкне успеха.


Деян Иванов бе титуляр за Монтегранаро и игра 31 минути. За това време той успя да запише 11 точки и 8 броби, но направи и 5 грешки. След този кръг Монтегранаро има 4 победи и 4 загуби.


Армани Джийнс Милано допусна второ поредно поражение. Тимът на Иби Джабер загуби като гост от шампиона Монтепаски Сиена с 67-99. Американецът с български паспорт игра 25 минути и завърши с 8 точки, но и 6 грешки.


Друг натурализиран американец - Ърл Роуланд пък записа победа с Ваноли Кремона. Тимът надигра Пепси Казерта със 72-63 у дома, а Роуланд завърши с 2 точки, 4 борби и 3 асистенции.


Дари
Коментари
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи