Оклахома Сити изравни серията с Мемфис


Оклахома Сити изравни серията с Мемфис
Хардън бележи в коша на Мемфис (AP photo)
04-05-2011 10:19

Резервите на Оклахома Сити Тъндър се включиха много добре и това веднага оказа своето влияние в мача срещу Мемфис Гризлис. Тъндър спечели втората среща от серията със 111-102 и по този начин изравни на 1-1 победи.


Кевин Дюрант завърши с 26 точки за успеха, а Джеймс Хардън се включи с 21 от пейката. Ръсел Уестбрук добави 24 точки, а неговата резерва Ерик Мейнър вкара 15, като влезлите от пейката играчи на Тъндър вкараха 48 точки срещу 29 за тези на съперника.


Серия от 18-6 в началото на последната част даде добра преднина на домакините, която те запазиха до края. Разликата стигна до 21 точки, но минута преди края бе намалена на 6. Това обаче бе максимумът, до който стигнаха Гризлис.


За гостите Майк Конли вкара 24 точки, но Зак Рандолф и Марк Гасол общо вкараха 28 точки за разлика от 52 в първия мач.


ПЪЛНА СТАТИСТИКА ОТ МАЧА ОКЛАХОМА СИТИ ТЪНДЪР - МЕМФИС ГРИЗЛИС


Дари
Коментари
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи