Олд Старс и Ремакс ще определят финалиста в АБА-жени в трети мач
Олд Старс победи Ремакс само с точка разлика – 51-50, за да изравни серията между двата отбора от полуфиналите в АБА-жени. Така отборът, който ще се класира за финала, ще стане ясен след изиграването на решителен трети мач. Той ще се играе на 18-и май (сряда).
Срещата започна силно за Олд Старс, които поведоха и до почивката имаха преднина от 4 точки. Третата част беше спечелена от Ремакс, които промениха защитата и се върнаха в мача. В крайна сметка след много драматични моменти след изпълнени два наказателни удара отборът на Олд Старс победи и нанесе първа загуба на Ремакс за сезона.
Христина Горецова записа 16 точки и 7 борби за успеха на тима си. С 12 точки и 9 борби пък се включи Стефани Първанова. За Рамакс Таня Гатева записа 19 точки, като добави по 6 борби и асистенции. Калина Попянкова пък се включи с 18 точки и 9 овладени топки.
ПЪЛНА СТАТИСТИКА ОТ МАЧА РЕМАКС - ОЛД СТАРС



.jpg)

.jpg)


.jpg)
.jpg)


































