Преговорите в НБА с малък напредък, скоро ще има нова среща
След две поредни срещи на представители на собствениците и играчите в НБА в преговорите между страните има напредък. На две заседания, продължили по около 5 часа и половина, те обсъждаха ситуацията, но все още няма някакво ясно решение.
Следващата среща ще се проведе във вторник в Далас, като на нея ще присъстват повече членове на организациите на собствениците и играчите. По-голямата работна група ще се опита да постигне крайна сделка и да спази сезон 2011/2012 от наложения локаут.
Представителят на играчите Дерек Фишер заяви, че следващата седмица ще се водят разговори с около 40 състезатели, които ще участват в лига, организирана в Лас Вегас. Той не очаква всичко да де разреши още следващата седмица, но заяви, че всички се стараят да постигнат някакви резултат възможно най-бързо, въпреки че до момента това не се случва.
Подготвителните лагери на отборите за новия сезон са планирани за 3-ти октомври, но все още не е ясно дали ще започнат навреме. Ако това се случи, сезонът ще стартира на 1-ви ноември.



.jpg)

.jpg)


.jpg)
.jpg)


































