Деян Иванов отново мачка, въпреки загуба на отбора му


Деян Иванов отново мачка, въпреки загуба на отбора му
23-01-2012 12:59 | Иван Вълчанов

Деян Иванов бе най-добър за своя Монтегранаро, въпреки че тимът загуби гостуването си на петия във временното класиране в Италия Сидигас Авелино с 84-93. Това бе 11-а загуба за тима национала ни в състава си, като той има и 6 победи и дели 14-ото място в класирането.

 

Мачът започна по-добре за Сидигас и след като тимът имаше лек превес през първата част, той се откъсна на цели 11 точки на почивката. Монтегранаро обаче изигра страхотна трета четвърт и обърна резултата, като излезе с точка напред преди решителната част. В нея обаче противникът бе по-силен и не даде шанс на Иванов и компания.

 

Деян Иванов бе най-силен в отбора си, завършвайки с 19 точки, 8 борби и по 2 откраднати топки и асистенции за 34 минути на терена. Тейкуон Дийн пък наниза 22 точки за Сидигас.


Тагове: Деян Иванов
Дари
Коментари
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи