С кош в края на Крис Пол Клипърс би Сиксърс (видео)
Крис Пол завърши с 24 точки като последните 2 дойдоха 3.2 секунди преди края, с които донесе успеха на Лос Анджелис Клипърс над Филаделфия 76-ърс като гост със 78-77. Пол отбеляза въпреки добрата защита на Андре Игудала и въпреки фактът, че не опита най-добрата възможна стрелба.
В последните секунди на мача Клипърс водеха с две точки, а Джрю Холидей бе на наказателната линия с шанс да изравни. Той изпусна втория опит и гостите хванаха топката и взеха прекъсване. След това обаче те сгрешиха, а Карон Бътлър фаулира Лу Уилямс в опита си да хване топката. Уилямс вкара и двата наказателни, с което Сиксърс поведе с една точка при оставащи 18 секунди. След това обаче дойде моментът на Крис Пол, който отбеляза, а в последните секунди Уилямс не успя да намери хубава възможност за стрелба.
Мо Уилямс добави 14 точки за победителите, а за домакините Елтън Бранд завърши с 12 точки и 10 борби срещу бившия си отбор.
ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ ОТ РЕДОВНИЯ СЕЗОН В НБА
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В РЕДОВНИЯ СЕЗОН НА НБА



.jpg)

.jpg)


.jpg)
.jpg)


































