Овергаз остана на седмо място при юношите (18)


Овергаз остана на седмо място при юношите (18)
Овергаз остана седми при юношите (сн. Sportsimages.bg)
09-06-2012 10:43

Тимът надигра Шумен и зае предпоследната позиция


Овергаз HomeLine завърши на седмо място на финалите за юноши (18). В последния си мач от първенството тимът надигра Шумен с 92-78 и по този начин прати съперника си на последното място. Овергаз дръпна в резултата в последната четвърт и успя да спечели срещата.


Като цяло през почти цялото време Овергаз водеше, но пък не успяваше да се откъсне сериозно. Тимът поддържаше преднина, но тя не бе много голяма и шуменци бяха близо. С добри първи минути на последната четвърт Овергаз успя да се откъсне и така стигна до успеха.


Александър Милов бе най-резултатен за победителите с 25 точки, а 22 добави Ангел Пейчинов. За шуменци с 31 точки се отчете Виктор Пощаджиев, а с 23 точки, 7 борби и 7 асистенции приключи Георги Денчев.


ПЪЛНА СТАТИСТИКА ОТ МАЧА ШУМЕН (18) - ОВЕРГАЗ HOMELINE (18)


ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ ОТ ФИНАЛИТЕ ЗА ЮНОШИ (18)

 

ИНДИВИДУАЛНА СТАТИСТИКА ОТ ФИНАЛИТЕ ЗА ЮНОШИ (18)


ОТБОРНА СТАТИСТИКА ОТ ФИНАЛИТЕ ЗА ЮНОШИ (18)



Дари
Коментари
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи