Филип Виденов и Нижний Новгород бяха официално представени
Филип Виденов и новите му съотборници в руския Нижний Новгород бяха официално представени на медиите и феновете. Капитанът на националния отбор бе част от пресконференцията, заявявайки че се чувства щастлив в отбора. Тимът ще изиграе първия си мач от руското първенство срещу УНИКС Казан утре, а ето какво каза Виденов по време на представянето:
„Много съм щастлив да играя в този отбор, защото всичко в него е на много професионално ниво. Харесва ми стилът на баскетбол, който играем. Аз се включих в подготовката по-късно и ще имам нужда от малко време, за да се впиша в отбора. Ако продължаваме да работим както сега, съм сигурен, че ще постигнем добри резултати.”
Нижний Новгород ще играе и във VTB лигата през този сезон, като първият мач на отбора в на 7-и октомври (неделя) срещу ЧЕЗ Нимбурк.
Тагове: Филип Виденов



.jpg)

.jpg)


.jpg)
.jpg)

































