Две поред за Лейкърс (видео)


Две поред за Лейкърс (видео)
Хауърд с дабъл дабъл (AP photo)
12-11-2012 09:59

Езерняците взеха втори мач след уволнението на Майк Браун


Втори пореден успех след уволнениено на Майк Браун взе отборът на Лос Анджелис Лейкърс. Водени от Бърни Бикерстаф "Езерняците" се справиха със Сакраменто Кингс у дома с резултат 103-90.


Дуайт Хауърд завърши с 23 точки и 18 борби, а Коби Браянт вкара 20 точки за победителите. Те бяха подпомогнати и от факта, че ДиМаркъс Къзънс и Томас Робинсън бяха наказани и не играха за Кингс. В тяхно отсъствие Джимър Фредет завърши с 18 точки, а Джейсън Томпсън се отчете с 15 и 10 борби.


В третата част Лейкърс направиха серия от 11-0 и поведоха с 15 точки. Малко по-късно разликата стигна и до 22 и до края тимът нямаше проблеми.


Сега погледите отново са насочени към Ел Ей, но по друга тема. Тя е кой ще бъде следващият треньор и ще успее ли ръководството да убеди Фил Джексън да се завърне начело на тима.

 


Тагове: ЛА Лейкърс, Сакраменто
Дари
Коментари
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи