Мемфис наказа Оклахома Сити в последната секунда на продължението (видео)
Гризлис едва се спасиха в редовното време, а в допълнителното спечелиха драматично
Мемфис Гризлис надигра Оклахома Сити Тъндър у дома с 90-89 след продължение, след като двата тима изиграха крайно интересен двубой, който бе с атмосфера на плейофна среща. След този мач Тъндър са втори на Запад с 50 успеха и 19 поражения, а Мемфис са трети с 46-21.
При 3.7 секунди до края на редовното време Джерид Бейлис отбеляза от тройката и така изравни за Мемфис, за да прати мача в продължение. В него двата отбора бележеха рядко, а в края гостите водеха с една точка. Зак Рандолф опита стрелба, която пропусна, но там бе Марк Гасол, който добави в коша при 0.9 секунди до края. Последва отчайващ опит на Ръсел Уестбрук, който бе неточен и така домакините ликуваха с успеха.
Майк Конли завърши с 24 точки за победителите, а Рандолф добави 15 и 18 борби. Героят Гасол пък имаше 14 и 15 от същите показатели. За гостите Кевин Дюрант завърши с 32 точки, а това бе второ поражение поред за тима.
Тагове: Мемфис, Оклахома Сити



.jpg)

.jpg)


.jpg)
.jpg)














.jpg)



















