Георги Божков: Можем да търсим обрат и ние да спечелим домакинско предимство
Старши треньорът на Дунав преди началото на финалната серия с Нефтохимик
Днес започва финалната серия при жените, като в Бургас Нефтохимик 2010 е домакин на шампиона Дунав 8806. Ето какво сподели треньорът на русенки Георги Божков часове преди началото на двубоя:
"Имаше някакви травми по време на серията с Монтана, леки контузии, които отшумяват и смятам, че вече момичетата се чувстват добре на игрището. Макар и с болка всички ще играят, така че няма сериозни проблеми.
Да имаш повече домакинства си е сериозно предимство. Първите два мача да са ти вкъщи винаги се отразява, но все пак смятам, че можем да търсим обрат в серията и да спечелим ние домакинско предимство. Основания ми дава това, че в полуфиналната серия те загубиха един мач от Хасково вкъщи. Надявам се, че имаме своите шансове."
Тагове: НБЛ - жени, Дунав 8806, Георги Божков



.jpg)

.jpg)


.jpg)
.jpg)







.jpg)


























